Přejít na obsah

Záruka u hodinek od AD a mimo


Doporučené příspěvky

Uměl by někdo poradit jak je to se zárukou při nákupu mimo AD. Mám zkušenost třeba se Seiko, že není vyplněná karta a záruku drží typicky prodejce (např. viz timestore u nás nebo creativewatches v zahraničí atd.)

 

Co ale netuším jak fungují prodejci třeba u Omega, kteří nejsou evidentně AD, mají normálně kamennou prodejnu a nové hodinky na chrono24 inzerují dost pod oficiální cenou, byť na dotaz tvrdí, že záruka je v pohodě

 

Bývají vyplněný karty na kupujícího a platí normálně mezinárodní záruka, nebo je se čeho obávat?

Namátkou tento Ital

http://www.chrono24.cz/search/index.htm?customerId=12884&dosearch=true

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ale netuším jak fungují prodejci třeba u Omega, kteří nejsou evidentně AD, mají normálně kamennou prodejnu a nové hodinky na chrono24 inzerují dost pod oficiální cenou, byť na dotaz tvrdí, že záruka je v pohodě

 

Bývají vyplněný karty na kupujícího a platí normálně mezinárodní záruka, nebo je se čeho obávat?

Já loni kupoval moony, prodejce Chrono24, šedivka, ale s kamenným krámem v Německu. Pomáhal mi to zařizovat Filo. No a ten měl karty vyplněný (potvrzený) od AD, tedy někde v Pobaltí tuším, ale AD to byl (jednak jsem to ověřoval sám, a jednak to řešil i ten Filo). Vyšly kolem 85tis. Nicméně to je selektivní info z jednoho kaufu, jistě tady budou borci, co ti to vysvětlí obecně ve všech rovinách.

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ital to sežene od nějakého AD s větším diskontem, než dává Tobě. Takže by s hodinkami měla přijít řádně vyplněná záruční karta, s datem a razítkem prodejce (který může být třeba z Turecka).

Swatch to samozřejmě netěší, ale dokud bude AD určovat prodejní cíle, tak pro jejich dosažení budou někteří AD šedivky potřebovat.

Upraveno uživatelem sery.vlk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem Ti našel ten shop, co jsem je bral já. Já to tady lze to brát jako ověřený, resp. prověřený :-)

 

Díky za další tip. Nakonec to dopadlo za podobnou cenu u CZ AD a tímto ještě jednou děkuju Bombegovi :D

 

Jinak mě překvapilo, že na ty původní je díky kalibru jen 2 roky záruka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...