Přejít na obsah

Fotka

Ukažte svoje Steinhart

Steinhart

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1339 odpovědí na toto téma

#1321 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 11 259 příspěvků(y)

Publikováno 21.březen.2020 - 16:53

Těžko říct jak v reálu, ale na těch fotkách mě baví ta členitost náramku rozbíjejici díry chybějících koncovek a hraje do páru se zubatou lunetou.

Time is Life. Je to dar i prokletí. Daemonovo Time is Life Proč Grand Seiko? Řemínek Nato a jeho historie Seiko vs Steinhart srovnání ISO 6425 Co jsou to velké hodinky Měsíční fáze jako hodinářská komplikace Hodinky na dovolenou Compressor, Test Seiko vs? Měření hloubky Ball přesné a odolné hodinky, IWC Aquatimer základní pilíře řady, Omega Ploprof, Omega Speedmaster Apollo-Soyuz 1975, Bulova Moonwatch 

Hodnocení proběhlých obchodů

#1322 Marhi

Marhi

Marhi

• Member_50
  • 904 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:Tam kde ho chtějí
  • Fanoušek značky:eberhard, Squalle a strejda Laco. Také fandím štajnům za přínos pro nemajetné uživatele.

Publikováno 21.březen.2020 - 17:19

Nudím se a vymýšlím chujoviny... co si o tomhle myslíte? Naživo mi to přišlo zvláštní, když to nemá koncovky ale po chvilce se mi to možná i zalibilo... Když se podívám do zrcadla tak mne to nijak neuraží...

Tak dobrý,  mě by to nenapadlo ale jako OK. 

Správně nebát se  experimentovat.

Na krásu našich koní a rychlost našich žen.

#1323 Michal93

Michal93

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 376 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Fanoušek značky:Seiko, Seiko, Seiko a asi i Seiko..

Publikováno 21.březen.2020 - 18:58

No jak říkám, byla nuda ale hlavně jsem zmanipulován Daemonem, který hlásá, že tah je tah. Sem tam jsem je nosil i na natu ale opravdu to není ono. Vydržím s natem půlden a potřebuji kov :-). Jedině na SKXkach snesu dva dny gumu Barton ale pak stejně o5 vracím tah.

Tenhle ing je tah co mám na Monstra, takže má taky 20mm. Zkusil jsem to a docela se mi to zalíbilo. Když jsem byl venku tak jsem ještě pár fotek na denním světle udělal...

Moc lidí sem nepřispívá, tak snad se nebudete zlobit, že to zde zaspamuji já :-D

Přiložený soubor (y)

#1324 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 11 259 příspěvků(y)

Publikováno 21.březen.2020 - 20:16

Ta řetězovka je k nim skvělá do komba na fotku, paráda :)

Jasně, náramek ničim nenahradíš. Měl jsem třeba super hodinky, na gumě a origo tah k nim byl za nesmysl, náhrada se mi nelíbila, tak šly z domu. Jsem prostě nejraději na tahu na tahu. Ale nejen na tahu i třeba v moři. Kdekoliv a kdykoliv, stále na tahu ;)

Time is Life. Je to dar i prokletí. Daemonovo Time is Life Proč Grand Seiko? Řemínek Nato a jeho historie Seiko vs Steinhart srovnání ISO 6425 Co jsou to velké hodinky Měsíční fáze jako hodinářská komplikace Hodinky na dovolenou Compressor, Test Seiko vs? Měření hloubky Ball přesné a odolné hodinky, IWC Aquatimer základní pilíře řady, Omega Ploprof, Omega Speedmaster Apollo-Soyuz 1975, Bulova Moonwatch 

#1325 kuncák7

kuncák7

apac se skalpem

• Member_50
  • 14 521 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:jídlo, sport, ženský-časem se pořádí koníčků mění

Publikováno 22.březen.2020 - 06:37

Za mě to není úplně špatně (fotky pecka), ale osobně mám rád, když tah doléhá k pouzdru, stejně jako originál u téhle hodinek. Nezvykl bych si na to a jak píše Démon, i tohle je důvod, proč jsem pár svých kousků poslal dal do světa.

#1326 geometr

geometr

• Member_50
  • 5 878 příspěvků(y)
  • Bydlí:426 m n.m.

Publikováno 22.březen.2020 - 09:04

Mně se tohle líbí i s těma mezerama u pouzdra. Možná i proto, že jde o úplně jiný typ / design náramku než oyster.

#1327 lukasb515

lukasb515

Začátečník

• Members
  • 26 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha, Bratislava
  • Fanoušek značky:Omega, Tudor

Publikováno 22.březen.2020 - 09:33

skusal ich niekto dat na mesh?

#1328 Michal93

Michal93

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 376 příspěvků(y)

Publikováno 22.březen.2020 - 10:35

To ,že originál je nejlepší je bez debat. Tohle opravdu vzniklo nudou a já od toho nic nečekal. Ale když jsem je takhle nasadil tak mne to spíše překvapilo, že to není úplně blbý. Od včera jsem to na tom ing nechal a jsem s tím úplně v pohodě.

No mesh jsem myslím kdysi zkoušel ale já mesh asi úplně nemusím. Když jsem tu viděl mesh na monstrech na fotkách, tak jsem ho taky nutně potřeboval ale v reálu se mi to moc nelíbí. To stejný s Padi želvama. Krásný fotky má Vít ve fotogalerii ale když ho nasadím já, tak po chvíli vracím jubilee... kdybys chtěl, tak ti ty štajny můžu vyfotit s meshem ale nebude to nic moc....

#1329 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 11 259 příspěvků(y)

Publikováno 22.březen.2020 - 10:52

Jsou určitý typy hodinek zrozený pro článkovej tah, jubilee, mesh...Třeba Spinnakerům vyloženě sedne. Štajnům zas ne.

Přiložený soubor  IMG_20200321_134522.jpg   291,81K   14 Počet stažení

Přiložený soubor  20161009_162006.jpg   143,18K   14 Počet stažení

#1330 Michal93

Michal93

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 376 příspěvků(y)

Publikováno 22.březen.2020 - 11:12

Jojo tvoje spinnakery, jsem u tebe ve vlákně zaregistroval a dokonce si k nim nic jinýho nedokážu představit... zato těm štajnum sluší jak oyster tak i jubilee...

Odpoledne pro kolegu ten mesh nahodím ale bude to hrůza :-D
Zatím takhle...

Přiložený soubor (y)

#1331 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 11 259 příspěvků(y)

Publikováno 22.březen.2020 - 11:18

Tak to mě těší, že tam taky mrkneš :)

#1332 lukasb515

lukasb515

Začátečník

• Members
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 22.březen.2020 - 11:22

Aj moj vymysel s meshom vznikol nudou, rozmyslam ci nevymenit original za mesh alebo jubilee, ale dat 2,5k za jubilee sa mi zda dost. Original tah im urcite pristane najviac, no pre mna osobne neni velmi pohodlny, neviem sa trafit mikroregulaciou. Niekedy neprirodzene lietaju na ruke, ked ich zmensim tak potom zase nepohodlne skrtia, samozrejme je to len na par hodin ale k stastiu mi to neprida. A pocas bezneho dna sa s mikroregulaciou hrat urcite nechcem, vacsinou na to neni cas. Asi sa mi pocas dna az prilis meni obvod zapastia :D Na nato mi pridu najpohodlnejsie ale tam zas stracaju na krase a univerzalnosti, preto rozmyslam nad tym meshom. 

Velmi pekne ti dakujem ze ten mesh nahodis, som zvedavy ako budu vyzerat.

#1333 Michal93

Michal93

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 376 příspěvků(y)

Publikováno 22.březen.2020 - 12:05

Tak to mě těší, že tam taky mrkneš :)

No mrknu... spíš sleduju :-D Líbí se mi i čtení z míst, který navštěvuješ. Jo a taky ti závidím ty Wardy za ty prachy, za ktery si je klofnul :-D...

Lukáši však mrkni kde máš náhradní články tahu. Měl bys k nim mít i půldilek, kterým to vychytáš. Jinak jubilee za ty love, je i pro mě nesmysl...

Nahodil jsem tedy ten mesh... Za mě tedy ne ale pravdou je, že jsem to čekal horší...

Přiložený soubor (y)

#1334 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 11 259 příspěvků(y)

Publikováno 22.březen.2020 - 13:07

Teď to s tim vejletěním je pěkně na prd. Co nesnášim je jen tak čekat na pondělí.

Nevypadá to špatně, fotky to ale neřeknou tak, jak to sám cítíš.

Tento příspěvek byl upraven od Daemonultimate: 22.březen.2020 - 13:12

#1335 Michal93

Michal93

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 376 příspěvků(y)

Publikováno 22.březen.2020 - 13:13

No ja to cítím tak, že mě ten mesh překvapil a věřím, že to třeba ještě někdy zkusím... ale vrátil jsem z5 ten ing... Stejně jak mě tahle nuda přejde tak vrátím origo... ale ten ing mě momentálně bavi :-D

#1336 lukasb515

lukasb515

Začátečník

• Members
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 22.březen.2020 - 13:38

Velka vdaka za fotky, ten mesh vyzera zaujimavo, myslim ze to stoji za skusku.

Diky za tip ohladom polclankov, ked som hodinky radostne rozbaloval a upravoval tah nenapadlo mi to, myslel som ze staci skratit tah a ostatok nasledne doladit mikroregulaciou. Ked sa svet vrati do normalu pozriem sa na to, momentalne sa pre "uzavrete" hranice k clankom tahu nedostanem :D

A prosim ta tvoje steiny na fotkach su 39 alebo 42?

Dakujem

#1337 lukasb515

lukasb515

Začátečník

• Members
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 22.březen.2020 - 13:43

A pripajam svoj davnejsi pokus s kozou :)

Přiložený soubor (y)

Tento příspěvek byl upraven od lukasb515: 22.březen.2020 - 13:46

#1338 Michal93

Michal93

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 376 příspěvků(y)

Publikováno 22.březen.2020 - 13:53

No zkus a uvidis ;-).. jsou to 39....

#1339 lukasb515

lukasb515

Začátečník

• Members
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 22.březen.2020 - 14:06

Super, dakujem ti :D

#1340 Michal93

Michal93

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 376 příspěvků(y)

Publikováno 22.březen.2020 - 14:09

Nemáš zač :-)

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Steinhart