Přejít na obsah

Ukažte svoje Steinhart


vE13Lius

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Po zralé úvaze a několika měsících prohlížení fotek a videí jsem se rozhodl ukončit svoje trápení a pořídil jsem Steinhart OVR. A musím říct, že jsou parádní :-) Měl jsem obavy z barvy ciferníku, který na většině fotkách na netu působí velmi světle šedivě, ale tyto fotky podle mě hodně zkreslují..ve skutečnosti je cifr ve většině světelných podmínek mnohem tmavší (i když ne tolik, jako na oficiálních fotkách)..světlý nádech chytá zejména pod umělým osvětlením a na přímém slunci..V každém případě se barva mění s dopadajícím světlem a úhlem pohledu..

 

A tady pár mobilovek

post-35552-0-61717300-1489743078_thumb.jpg

post-35552-0-58123800-1489743096_thumb.jpg

post-35552-0-06017700-1489743109_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podoli marina

post-30673-0-70598600-1489746572_thumb.jpg

post-30673-0-25415700-1489746592_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tano - máte to s Vojtou parádní ( hodinky i fotky ). Ty budeš za chvilku fotit jez u Štěchovic :-))))))

Diky. Woe :) ten uz neni nas :) ale fotilo by se tam dobre :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vás tu také musím pozdravit, jelikož jsem se včera stal velice šťastným majitelem modelu Ocean Titanium 500. Líbily se mi už dlouho, ale cesta k nim vedla oklikou. A snad právě proto jsem z nich nadšený. Neustále si je prohlížím očima i hmatem a musím zodpovědně konstatovat, že jejich zpracování snese hravě srovnání s hodinkami mnohem renomovanějších a na tomto fóru uznávanějších značek. Jen tak namátkou, třeba slícování náramku s pouzdrem je naprosto dokonalé!!! Nebo lumi! Zdaleka po nasvícení nevadne tak rychle jako u mých předešlých nebo jiných současných kousků. 

 

Myslím, že jsem v těchto hodinkách konečně našel vše, co jsem chtěl mít: Titan, nekompromisní čitelnost, kvalitní safír, kvalitní strojek, průhled dýnkem... A k tomu všemu jako bonus příznivou cenu, která mi nebrání se s hodinkami rychle sžít. Nemusím se o ně bát a chovat k nim nepřiměřený respekt jenom proto, že mě stály několikanásobek platu. Po dlouhé době mám u těchto hodinek od prvního dne pocit, že jsou opravdu moje. 

 

Padla tu poznámka směrem k titanu a šrámům. Ano, šrámy budou. U tohoto materiálu se jim vyhnout nelze. Ale když si koupíte nové džiny, taky se časem ošoupou. A komu to vadí? Spíše naopak. Tohle jsou přece tooly.

 

Očekávají se ode mě fotky. Fotím rád, baví mě to, jenže momentálně nejsem zdravotně úplně ve formě. Takže to chce čas. Na štěstí je tu Tano a jeho oblíbená Náplavka :D

 

Já mám zatím jen jednu slušnou fotku ze včerejška:

 

msg-437-0-59592100-1489682344_thumb.jpg
Upraveno uživatelem siwi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovol mi smeknout Vojto, excelentne napisane!!

 

Edit: dnes to nebyla Naplavka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky skvělý a pěkný čtení k tomu. Dej se brzy do kupy a hodinek užívej. 

Tak vás tu také musím pozdravit, jelikož jsem se včera stal velice šťastným majitelem modelu Ocean Titanium 500. Líbily se mi už dlouho, ale cesta k nim vedla oklikou. A snad právě proto jsem z nich nadšený. Neustále si je prohlížím očima i hmatem a musím zodpovědně konstatovat, že jejich zpracování snese hravě srovnání s hodinkami mnohem renomovanějších a na tomto fóru uznávanějších značek. Jen tak namátkou, třeba slícování náramku s pouzdrem je naprosto dokonalé!!! Nebo lumi! Zdaleka po nasvícení nevadne tak rychle jako u mých předešlých nebo jiných současných kousků. 

 

Myslím, že jsem v těchto hodinkách konečně našel vše, co jsem chtěl mít: Titan, nekompromisní čitelnost, kvalitní safír, kvalitní strojek, průhled dýnkem... A k tomu všemu jako bonus příznivou cenu, která mi nebrání se s hodinkami rychle sžít. Nemusím se o ně bát a chovat k nim nepřiměřený respekt jenom proto, že mě stály několikanásobek platu. Po dlouhé době mám u těchto hodinek od prvního dne pocit, že jsou opravdu moje. 

 

Padla tu poznámka směrem k titanu a šrámům. Ano, šrámy budou. U tohoto materiálu se jim vyhnout nelze. Ale když si koupíte nové džiny, taky se časem ošoupou. A komu to vadí? Spíše naopak. Tohle jsou přece tooly.

 

Očekávají se ode mě fotky. Fotím rád, baví mě to, jenže momentálně nejsem zdravotně úplně ve formě. Takže to chce čas. Na štěstí je tu Tano a jeho oblíbená Náplavka :D

 

Já mám zatím jen jednu slušnou fotku ze včerejška:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovol mi smeknout Vojto, excelentne napisane!!

 

Edit: dnes to nebyla Naplavka :)

Hodinky skvělý a pěkný čtení k tomu. Dej se brzy do kupy a hodinek užívej.

Díky, pánové.

A jak hodnotíš 42 vs. 40 mm?

Zajímavá otázka. Damaska neměla lunetu, takže opticky se zdála být větší - asi jako 42 mm. Tady je paradoxně ciferník menší a ručky kratší. Na ruce sedí oboje stejně dobře.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zrovna tohle je mi celkem fuk. Chci abych měl kvalitní a podstivé hodinky. Na Thommenech se mi líbí ručičky, antireflex do modré barvy a historie značky. Na Štajnech zase modré detaily ciferníku a to, že má s největší pravděpodobností lepší strojek. Budou to moje první automaty a nechci hned udělat nějaký hrubý přešlap.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem možnost porovnat oboje a za sebe bych šel do Steinů O500. Na RT se mi nelíbí kyklop, ale jinak jim není co vytknout. Na druhou stranu O500 jsou krásně lehké a pohodlné, zatímco RT jsou docela kladiva. Jako rozhodnutí je stejně na Tobě, ale šel bych do Steinů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...