Přejít na obsah

Ukažte svoje Steinhart


vE13Lius

Doporučené příspěvky

Predevcirem jsem na doporuceni uzivatele pigger, ktery ode mne kupoval nove Fortisy zabrousil na stranky Steinhartu a hned jak jsem uvidel model Ocean Titanium 500, tak jsem se zamiloval na prvni pohled. :) Hledal jsem nejake rozumne hodiny ve stylu Omega Planet Ocean za rozumny peniz, ktere bych mohl brat do more a do lesa beze strachu, ze je nekde strejchnu o kamen, nebo o koral. V tehle cene a s parametry, ktere nabizely to bylo proste must have a dneska mi uz dorazily z chronoshopu do prace. Ta modra mne proste bavi a hlavne to, ze toto je jediny model od Steinhartu, ktery ma svuj osobity styl a nic si nehraje, je proste jedinecny. Strojek ETA 2892-A2, ktery dava do svych modelu Omega, nebo IWC pak uz byl jen tresnickou na dortu a to nezminuju luxusni luminescenci BGW-9, embosovanou keramickou lunetu, nebo vypoukle safirove sklo, ktere zajistuje vynikajici citelnost z ostrych uhlu. Vlastne moc nechapu, jak se to Steinhartu podarilo za takove penize vyrobit. Titan pak predstavuje uz jen dovrseni vsech superlativ, kterymi tyto hodinky oplyvaji. Nedovedu si je moc predstavit v oceli, protoze uz takto jsou na ruce pomerne hodne citit. Na titan u sportovnich kousku nedam dopustit, protoze jsem ho mel uz na klasice Citizen AS4050-51E, kde slouzil cca. 10 let naprosto skvele a hodinky po zabehnuti a ziskani patiny vypadaly porad jako nove, narozdil od ocelovych modelu. Mimochodem zkuste si zabehat a zapotit se s tezkou oceli na zapesti. ;) Co dodat, proste maximalni nadseni a uz se tesim jak je o vikendu provetram na Lysou Horu a pak napisu nejakou rozsahlejsi recenzi :)

 

PSX_20171102_134650.jpg

Upraveno uživatelem flax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Už po nich tak 3 týdny pokukuju, ale stále váhám zda koupit je/nějaké jiné/něco v inzerci.... No tenhle příspěvěk i fotka mě opět naklonili k tomu je vzít  :pokey:  , musím souhlasit, že mají "svůj" vzhled, ne jako Ocean ONE, po kterých taky koukám. Třeba za pár dní přidám fotku taky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-> flax: Vypadají moc dobře a stran materiálů a vlastností jsou za ten peníz super. Gratuluju... Jen s tvrzením, že jde o jediné Štajny mající "svůj osobitý styl", nemohu coby majitel Apollonů souhlasit :-)

 

Diky, ja mel spise na mysli z te jejich divers serie, protoze jsem potreboval neco ve stylu Omega Planet Ocean. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už po nich tak 3 týdny pokukuju, ale stále váhám zda koupit je/nějaké jiné/něco v inzerci.... No tenhle příspěvěk i fotka mě opět naklonili k tomu je vzít  :pokey:  , musím souhlasit, že mají "svůj" vzhled, ne jako Ocean ONE, po kterých taky koukám. Třeba za pár dní přidám fotku taky :D

 

Myslim, ze tady neni co resit a volba je jasna.  :punk: Prave jsem je zkusil nakrmit UV svitilnou a vysledek je vazne neskutecny, viz.

.

A tady jeste jedno zajimave srovnani luminescence Superluminova BGW 9 s Rolex Submariner. Nemuzu si pomoct, ale Stajny jsou tak 100x hezci...  :clap:

Jinak jsem si vsiml zajimave veci a to ze ve vsech video recenzich na YouTube jako napr. na

kanalu jsou na rotoru tri modrene sroubky. Ty ale jaksi postradam. Jak jste na tom vy ostatni majitele?

 

20171102_192605.jpg

 

20171102_125509.jpg

Upraveno uživatelem flax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo bude chtit 500, at mi pisne SZ. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, mam prehodinkovano a na ruku se uz nedostanou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akuc: nenech se odradit. Jsou supr.

Já je sice asi budu taky pouštět, ale jen proto, že mám dost přehodinkováno a ostatní hodinky co mám, bych už nemusel znovu sehnat a pětistovky se dají naštěstí případně bez problému znovu pořídit.

Jak jsem je ale dnes fotil, tak se mi je moc ani pouštět nechce. Bude to ještě těžký loučení. Ale rozpočet je bohužel neúprosný. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michael Psy > původně jsem chtěl RED s původním černým ciferníkem, ale na RED mi moc nepasovaly ručky, pak jsem kouknul na Military a bylo jasno, perfektně barevně sladěno, pro mě hezký a jednoduchý tvar ruček, krásná a ladná vteřinovka, akorátní průměr na ruce. Občas trochu chybí datumovka, ale to je o zvyku. Myslím, že za málo peněz hodně muziky

Upraveno uživatelem Sweden
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...