Přejít na obsah

Ukažte svoje Steinhart


vE13Lius

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Supr fotka Kuncáku-fakt se lepsis ;)

Jo, vylezlo slunicko, hodilo me to stin a az kdyz jsem to vlozil, tak jsem si vsiml toho fotaku v odlesku. Ja se fakt poto, kdybych to chtel, tak to nesvedu a ted to blejsknu, ani nevim jak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta guma vypada dost dobre.. To je nejaka alternativa k RubberB? Sedi u pouzdra a u nozek dobre (s ohledem na rovny profil pouzdra)? Diky

Je to silikon z ebay-u za 20$ urceny pre origo Suby. Sedi relativne pekne, jedina chybicka je mala medzera v casti radiusu, ale to naozaj len minimalne. 

Kazdopadne sa vyborne nosi, ruka sa mi pocitovo v horucich dnoch pod nim poti ovela menej ako pod tahom (hlavne sa nelepi na ruku ako tah), no nech ma aj milion pozitiv, tak proste tah je tah... :-) Za tie prachy mi robia obrovsku radost. 

post-62614-0-29347800-1535911484_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 V tomto sme na tom rovnako. Z tohto dôvodu som si radšej kúpil zánovné Davosa Ternos Ceramic než nové OO39.

 

Zobral si tie Davosky co boli v ponuke aj na SK? :) Steiny su mensie a tah 20/16 mi pripadal komfortnejsi... a za polovicnu cenu, tak som zobral tie... ale zvazoval som ich povodne tiez...pochval sa s nimi potom niekde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...