Přejít na obsah

Ukažte svoje Steinhart


vE13Lius

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zobral si tie Davosky co boli v ponuke aj na SK? :) Steiny su mensie a tah 20/16 mi pripadal komfortnejsi... a za polovicnu cenu, tak som zobral tie... ale zvazoval som ich povodne tiez...pochval sa s nimi potom niekde :)

 

Nie ja som zobral Davosy od užívateľa Krtenek v Marci tohto roku. Dal som na jeho odporučenie a radšej zobral tie Davosa. On mal aj Steiny a hovoril, že Davosy sú na tom lepšie vyhotovením. Navyše mne sa moc nepáči tá lesklá keramická luneta. Ak by som bral OO39 tak jedine zelené.

Upraveno uživatelem Diablo1st
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie ja som zobral Davosy od užívateľa Krtenek v Marci tohto roku. Dal som na jeho odporučenie a radšej zobral tie Davosa. On mal aj Steiny a hovoril, že Davosy sú na tom lepšie vyhotovením. Navyše mne sa moc nepáči tá lesklá keramická luneta. Ak by som bral OO39 tak jedine zelené.

 

ano ta luneta nie je uplne vzdy dokonale citatelna.

ked zoberiem do ruky Steiny, mam pocit solidne vypracovanych hodiniek, nic nevrze, vaha je tam dobra, taky pocit 'bytelnosti'... Davosky su cennikovkou na dvojnasobku, musi sa to prejavit aj na urovni spracovania, to verim. ja ked som sa rozhodoval, samozrejme polovicna cena bola fajn, ale na Davoskach je aj tah tusim 20/18 a spona podobna ako na Steinoch...

steiny maju ozaj super tah, 20/16 je ako rolex, mega pohodlne a spona spolahliva, glidelock samozrejme neocakavame na tahu za 55euro ale ani nasobne drahsie hodinky to nemaju inak len na tu posuvnu baretu. tah na suby s glidelockom stoji 2000euro tusim :)

 

chcelo by to asi porovnanie nazivo vedla seba aby clovek ucitil ten rozdiel, dost by ma to zaujimalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po temer roce, co hodinky kazdy den nosim, jsem mohl vymenit kancl diving za pravej ?diving? a udelat par fotek v prostredi, kam si myslim, ze hodinky patri.

 

Mam z nich stale velkou radost

 

b9d1e208f926755549bc024523cfbbe3.jpg

 

bfa817992cbc43f01769e0e71bae74ce.jpg

 

b6465754ab854bed4da64aadc7cdc9d3.jpg

 

Jinak casto jsem zde na foru cetl, ze maji ostre hrany na dynku, ktere holi chlupy na ruce. Ostrejsi byl prvnich par dni noseni, jinak se po case zahladil a nevidim zde vubec zadny problem.

Upraveno uživatelem cityfly
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Neviem kam to dat - dam to sem :)

V pondelok mi prisli Ocean 1 Blue red.2. Jubilee ma full endlinks/links, je neskutocne dobre vypracovany a je velmi pohodlny. Chcelo by to ale na moju ruku (hlavne pocitovo) 39mm verziu, ktoru mi so Steinhartu prislubili ze bude dostupna "in a few weeks" (Ocean39 red/blue na jubilee). To by mohla byt zaujimava info aj pre niektorych z vas. :)

 

Inak samotne hodinky fajn, akurat zase som sa presvedcil, ze toto ich 42mm puzdro proste nie je pre moju ruku. Inak vypracovanie fajn, skoda len ze kyklop sice zvacsuje viac ako kedysi, ale stale je to bieda.. v danom price range vsak asi nie je moc co vytknut.

 

post-16988-0-36121600-1539937388_thumb.jpgpost-16988-0-63097600-1539937400_thumb.jpgpost-16988-0-85599800-1539937412_thumb.jpgpost-16988-0-70260000-1539937723_thumb.jpgpost-16988-0-24071900-1539937751_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas to ale asi fakt v sobe, protoze ti ty 42 na ruce sednou.

Ten tah vypada fakt super, snad me na nej neomrzi koukat driv, nez ho hodej samostatne do prodeje.

Jo, viaceri mi to uz povedali, ze je to v pohode, len moja hlava to ma proste inak. :) Holt obcas sa neda. Skusim ich ponosit, mozno si zvyknem a bude to fajn.

Skus im napisat na kontaktny formular, ci a kedy planuju zaradit samostatny "velky" jubilee do ponuky, urcite ti odpisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, viaceri mi to uz povedali, ze je to v pohode, len moja hlava to ma proste inak. :) Holt obcas sa neda. Skusim ich ponosit, mozno si zvyknem a bude to fajn.

Skus im napisat na kontaktny formular, ci a kedy planuju zaradit samostatny "velky" jubilee do ponuky, urcite ti odpisu.

Nad tema 39kama taky hodne uvazuju.. Btw, kolik mas obvod zapesti.. Ja mam hodinky od 40 do 44mm, ale u tech steinu si s 39 nejsem porad jisty (mam cca 17,5 cm)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obvod mam rovnaky ako ty plus minus okolo 17-18cm. Ako pozeram si z Prahy tak zabehni k chalanom do chronoshopu vyskusat a mas to najistejsie.

Tam uz jsem prave byl, mel jsem 42 a zkousel i 39..pocitove na ruce byly 39 neporovnatelne pohodlnejsi, jen si rikam, jestli se mi na ruce uz moc neztraci.. Asi to budu muset prubnout a pak se uvidi :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...