Přejít na obsah

Seiko sraz 2017


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 83
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak už se nám to blíží, do srazu zbývají pouhé tři týdny :) Guest list se hezky plní, vypadá to na hodně solidní účast. 

 

Občas se objeví dotazy, o co vlastně jde. Pokud nestačí fotky z loňska, tak tam bude následující:

 

- já

 

- kolekce Seiko k prohlédnutí

 

- kolekce Grand Seiko k prohlédnutí plus nejspíš pár kousků z muzea či modely, které se u nás běžně neprodávají

 

kluci (a možná i holky) z Design Trade, takže pokud máte připomínky, nápady nebo stížnosti na distribuci Seika v ČR/SR, můžete to vyřešit face to face

 

- zástupce německého Seika, se kterým se skvěle povídá a který je do značky fakt udělaný. Mimo jiné přiveze svoje bílé Kakume v NOS stavu (bohužel mi je nechce prodat...)

 

- účast přislíbil třeba i ChronoShop a možná se tam objeví i další oblíbení prodejci, kteří si účast na srazu zaslouží, protože mají k tématu co říct. Takže opět příležitost pokecat si neformálně u pivka.

 

- budeme dražit jeden kousek z putovní trojice Seiko 5. Už jsem to na fóru avizoval, bude to ve prospěch Centra Paraple a je to oficiální, takže je to právně ošetřené a samozřejmě máme připravený i velký šek  :) Nepůjde jen o samotné hodinky, přidáme k nim ještě překvapení, které se zatím připravuje

 

- na srazu bude i tvář českého Seiko Instagramu, český ambasador Chivas Regal Zdeněk Kortiš, který nabídne k degustaci nejenom Chivasku, ale i další značky. A co se týče whisky, tak jsme z Japonska přivezli jedno překvapení :)

 

A samozřejmě se bude jíst a pít a povedou se všemožné debaty nejenom o Seiku. 

 

Kdo chcete přijít, napište mi a dozvíte se víc. Těším se na vás :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Vojto ani ja som nestihol, ale za tych povedzme 5 hodin sa to ani neda - to je v priemere tak 2-3min na "ahoj ako sa mas, ty si ale schudol". So mnou je to povedzme iba "Ahoj ako sa mas", ale aj tak... no. musis zmenit format :) k buducemu roku sa prihovaram za vacsi priestor.

 

Vyborny event, rad som sa zucastnil. Skoda tej invazie nemcov, ostal by som do rana a nestitil by som sa alkoholu.

 

Specialne pozdravujem ostravsku uderku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...