Přejít na obsah

Seiko sraz 2017


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 83
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

...Koukal jsem na účast a pokud hosteska odškrtávala správně, tak nás tam ve špičce bylo přes 100....

... a jen buhvi kolik hodinek k tomu.. :-)

 

Diky za akci a priste uz to musím vymyslet tak, abych nebyl ridic.. :-o)

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar

Díky organizátorům v čele s Vojtou, byla to vydařená akce. Ve špičce moc lidí a málo místa, ale to je jediné, co by se dalo vytknout. Jsem rád, že jsem se mohl poznat a pokecat si se spoustou lidí a s ještě větší spoustou jsem to nestihl :) Rozhodně to stálo za ten výlet. Takže ještě jednou díky a už se těším na další ročník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sraz byl fajn, díky za pozvání, akorát po 5 Benediktech a pár whiskách nebylo rozumné přislíbit účast na cyklovýletě druhý den. 70 km po Karlštejnsku a furt se divili, že si nedávám pivo, ale kofolu :-)

 

Jo, taky mě zklamalo, že seiko sumo mi není velký, jak jsem tajně doufal...

:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vojto ani ja som nestihol, ale za tych povedzme 5 hodin sa to ani neda - to je v priemere tak 2-3min na "ahoj ako sa mas, ty si ale schudol". So mnou je to povedzme iba "Ahoj ako sa mas", ale aj tak... no. musis zmenit format :) k buducemu roku sa prihovaram za vacsi priestor.

 

Bylo mi ctí seznámit se s jedním z gigantů tohoto fóra (myšleno obrazně...). Kdy byl ten třetí slovenský bratr, co tam stál s námi a Kasperem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, bylo to supr. Modrý keramický Prospexy a Snowflake jsou nej.

 

Když jsem tam přišel, hosteska povídá: "pán už tu je, dlouho se v seznamu hledal".

No tak jsem v průbehu noci odložil jmenovku na guestlist hajzlu a jal se po x rumech a benediktech fejkovýho bandicoota hledat.

 

A předakční pivo u Pinkasů... Kňažko, žaba (ciwe Moty, jak to teda je), Bilzerian, za mě taky supr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem tam přišel, hosteska povídá: "pán už tu je, dlouho se v seznamu hledal".

No tak jsem v průbehu noci odložil jmenovku na guestlist hajzlu a jal se po x rumech a benediktech fejkovýho bandicoota hledat.

O tomhle vím, dozvěděl jsem se to ale pozdě, takže už to nešlo řešit. Hádám, že se nám dotyčný asi nepřihlásí... Taky jsem si všiml, že tam někteří přišli, aniž by mi dali o své účasti vědět, ačkoliv jsem avizoval, že to má jasný důvod a drtivá většina ho chápala. Je to poučení pro příští rok.

 

V jednu chvíli nás tam bylo opravdu hodně, ale myslím, že se to ještě dalo, protože to netrvalo tak dlouho. Kapacitně to rozhodně omezovat nechci, tak uvidíme, jak to uděláme příště. Ono sehnat místo v centru pro tolik lidí fakt není sranda...

 

A ještě jedna věc - kvůli menšímu nedorozumění s hosteskou některým z vás, kteří jste si brali taštičky, chybí voucher na půlroční pronájem bezpečnostní schránky do 24safe. Kdo o to máte zájem, tak mi dejte vědět, napravíme to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...