Přejít na obsah

Fotka

Tissot PRS 516 vs PRC 200 Powermatic 80

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
116 odpovědí na toto téma

#21 geometr

geometr

• Member_50
  • 3 517 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:426 m n.m.

Publikováno 22.březen.2017 - 20:43

http://www.chrono24....--id5679241.htm
Ale na stránkách je nemá, tak nevím.

#22 JanNovakJan

JanNovakJan

Megazávislák

• Member_50
  • 2 121 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Citizen

Publikováno 22.březen.2017 - 20:48

Vracet hodinky kvůli rozlepené krabičce, chlupům kdesi v balení a jakési retuši na papírovém štítku? To snad ne...

#23 krtenek

krtenek

Megazávislák

• Member_50
  • 2 995 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 22.březen.2017 - 20:51

To rozhodně ano. Kupoval nové zboží, ne použité.

#24 geometr

geometr

• Member_50
  • 3 517 příspěvků(y)
  • Bydlí:426 m n.m.

Publikováno 22.březen.2017 - 20:51

Taky mi na tom nepřijde nic divnýho, taky by mi to vadilo.

#25 JanNovakJan

JanNovakJan

Megazávislák

• Member_50
  • 2 121 příspěvků(y)

Publikováno 22.březen.2017 - 20:59

Když kupuji hodinky, tak mě zajímá stav jich samotných a ne krabičky. Zřejmě na to mám trochu jiný pohled, protože hodinky beru vesměs z asijských e-shopů, kde to dorazí v bublinkové fólii jako úplné holátko :)

#26 fotopraktica

fotopraktica

Začátečník

• Members
  • 33 příspěvků(y)
  • Bydlí:Plzeň-jih
  • Fanoušek značky:Tissot

Publikováno 22.březen.2017 - 21:27

Samozřejmě že jsem dlouho přemýšlel nad tím, že to překousnu a nechám si je. Ale když vám prodejce předem potvrdí, že je vše v naprostém pořádku a pak se vám krabička rozpadne pomalu v ruce a zkrátka je vidět, že zboží již někde putovalo, tak mi to nepřijde férové. Prostě tam už není ta euforie, na kterou jsem se těšil. Chápu že někdo to tak vidět nemusí, ale já jsem na tohle prostě puntíčkář... Kontaktoval jsem jeden německej obchod kde je mají skladem, tak uvidíme co zítra odepíšou.

#27 Frostie

Frostie

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 11 733 příspěvků(y)
  • Bydlí:ano
  • Fanoušek značky:Casio, Citizen, Junghans. Cesty, lety, hodinky, radio controlled, solar, DCF 77,5 kHz

Publikováno 22.březen.2017 - 23:39

Když kupuji hodinky, tak mě zajímá stav jich samotných a ne krabičky. Zřejmě na to mám trochu jiný pohled, protože hodinky beru vesměs z asijských e-shopů, kde to dorazí v bublinkové fólii jako úplné holátko :)

říkají ti něco pojmy hodinky s notama a neporušenýma krabicema, např. při dalším prodeji?

Proběhlé obchody

#28 Frostie

Frostie

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 11 733 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Casio, Citizen, Junghans. Cesty, lety, hodinky, radio controlled, solar, DCF 77,5 kHz

Publikováno 22.březen.2017 - 23:42

Samozřejmě že jsem dlouho přemýšlel nad tím, že to překousnu a nechám si je. Ale když vám prodejce předem potvrdí, že je vše v naprostém pořádku a pak se vám krabička rozpadne pomalu v ruce a zkrátka je vidět, že zboží již někde putovalo, tak mi to nepřijde férové. Prostě tam už není ta euforie, na kterou jsem se těšil. Chápu že někdo to tak vidět nemusí, ale já jsem na tohle prostě puntíčkář... Kontaktoval jsem jeden německej obchod kde je mají skladem, tak uvidíme co zítra odepíšou.

Myslím, že postupuješ naprosto pragmaticky.

Proběhlé obchody

#29 Jirka19

Jirka19

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 377 příspěvků(y)
  • Bydlí:Kladno

Publikováno 23.březen.2017 - 08:47

Postup zcela pochopitelný, kdyby se to stalo mě, tak akorát nevim, jestli bych je dokázal dát z ruky a poslat zpět:-) Každopádně ať to co nejdřív vyjde a máš je doma!

www.helveti.cz

#30 Martin Koňařík

Martin Koňařík

Začátečník

• Members
  • 43 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ostrava
  • Fanoušek značky:Seiko, G-Shock, Tissot

Publikováno 23.březen.2017 - 22:49

Kdyby se ti hodinky dostaly zpet do rukou a slo jen o krabicku, muzu ti poslat panensky novou. Souhlasim s tebou, ze zbozi i obal ma byt ve 100% stavu. My jsme posledni 2836-2 prodali 2015, nyni mame jen novou P80 verzi. Kdyby se ti nedarilo sehnat, muzu zkusit poptat primo ve Svycarsku.

Btw: 516 skvela volba - porad na ne musim koukat ve vitrime. I kdyz bych dal prednost chrono verzi. Ty cudle v barve sekundy tam jsou bozi.

Sent from my iPad using Tapatalk

Provozuji hodinky-365.cz, kde nabízím hodinky Seiko, Casio, Alpina, Edox, Tissot, Certina, Luminox, Citizen, Orient, Zeppelin a další. Hledám chronomaniaky do svého týmu, na externí spolupráci i HPP.

#31 JanNovakJan

JanNovakJan

Megazávislák

• Member_50
  • 2 121 příspěvků(y)

Publikováno 23.březen.2017 - 22:52

říkají ti něco pojmy hodinky s notama a neporušenýma krabicema, např. při dalším prodeji?

Ne, protože to nikoho z kupujících nezajímá. Podobných papírů si dneska každý vytvoří co je libo a krabičky lze koupit za pár dolarů na prvním rohu. Ale chápu, že někdo místo hodinek radši čumí do papírů a lupou kontroluje, jestli je krabička neporušená :D

#32 Frostie

Frostie

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 11 733 příspěvků(y)

Publikováno 23.březen.2017 - 22:56

Ne, protože to nikoho z kupujících nezajímá. Podobných papírů si dneska každý vytvoří co je libo a krabičky lze koupit za pár dolarů na prvním rohu. Ale chápu, že někdo místo hodinek radši čumí do papírů a lupou kontroluje, jestli je krabička neporušená :D

jj, pleteš se na plné čáře, ale to nevadí. Zkus občas nahlédnout do zdejšího prodejního vlákna, jak dobře se prodávají hodinky bez not a s nimi a za jaké ceny, hlavně u některých značek. 

Proběhlé obchody

#33 JanNovakJan

JanNovakJan

Megazávislák

• Member_50
  • 2 121 příspěvků(y)

Publikováno 23.březen.2017 - 23:02

Zdejší prodejní vlákna mě nezajímají, protože zde ani nenakupuji a ani neprodávám. A jedním z důvodů je taky to, že tady nějaký hnidopich bude místo hodinek řešit krabičky a papíry, zatímco na prodejních portálech je to přesně opačně. Jenom pro úplnost - pravost hodinek lze ověřit u AD a je to podstatně věrohodnější, než nějaký papír (který si průměrně znalý podvodník vytvoří sám) nebo krabička (která jde sehnat kdekoliv). Takže tak :)

#34 African

African

MEGAZÁVISLÁK

• Member_50
  • 13 288 příspěvků(y)

Publikováno 23.březen.2017 - 23:02

Ty budeš taky případ... :lol2: Kupoval novou věc a tím to hasne, rozlepená krabička nebo ušmudlané noty naznačující že danou věc někdo používal před ním je nepřípustné, basta fidli. 

Jsem pyšný na tyhle nádherné kapesní hodinky. Dědeček mi je prodal na smrtelné posteli.
Woody Allen

Narodíte se, žijete, a nakonec zemřete. Naneštěstí příliš mnoho lidí mine tu prostřední část.
Chris Ferro

Kdo nikdy nebyl dítětem, nemůže se stát dospělým"

Charles Spencer Chaplin

#35 JanNovakJan

JanNovakJan

Megazávislák

• Member_50
  • 2 121 příspěvků(y)

Publikováno 23.březen.2017 - 23:06

Fidli nefidli, podobnou pitomost jsem už dlouho nečetl, aby podle rozlepené krabičky a papírů někdo zhodnotil, že jsou hodinky použité. Nebo jinak řečeno - krabička může být funglovka, papíry právě vyjeté z tiskárny a hodinky budou ojeté jak šlapka v parku po roce provozu :D

#36 African

African

MEGAZÁVISLÁK

• Member_50
  • 13 288 příspěvků(y)

Publikováno 23.březen.2017 - 23:10

Kupoval jsi někdy nové hodinky, myslím jako úplně nové, nikdy nenošené, pěkně zabalené, ve foliích? Upřímně, kupoval nebo tady jenom plácáš? 

Jsem pyšný na tyhle nádherné kapesní hodinky. Dědeček mi je prodal na smrtelné posteli.
Woody Allen

Narodíte se, žijete, a nakonec zemřete. Naneštěstí příliš mnoho lidí mine tu prostřední část.
Chris Ferro

Charles Spencer Chaplin

#37 JanNovakJan

JanNovakJan

Megazávislák

• Member_50
  • 2 121 příspěvků(y)

Publikováno 23.březen.2017 - 23:20

A co to má společného s nějakou krabičkou a papíry? Vůbec nic. Znovu opakuji - pro méně chápavé - že kupuji hodinky a zajímá mě jejich stav, nikoliv to, jestli je krabička ošoupaná nebo ne (koneckonců prodejce dává garanci na hodinky a ne na krabičky). Ve výše uvedeném případě, kdy jsou hodinky už hůře sehnatelné, bych vrácení jenom kvůli oné krabičce zcela jistě nedělal.

#38 African

African

MEGAZÁVISLÁK

• Member_50
  • 13 288 příspěvků(y)

Publikováno 23.březen.2017 - 23:28

Tak to někdy zkus, je v tom obrovské kouzlo, to zjistíš  ;) A až to budeš dělat po páté, po šesté a najednou se ti po sedmé stane že v krabičce najdeš chlupy z nějákého opičáka, rozdrbanou krabičku a nějakou amatérsky retušovanou kartu budeš mluvit jinak.....protože to kouzlo a radost z nové věci se jaksi během pár vteřin po rozbalení vypaří" Ale každý to máme jinak, tak třeba je dáš na pazouru a nebudeš nic řešit, to je taky možné  :cheers:

Woody Allen

Chris Ferro

Charles Spencer Chaplin

#39 JanNovakJan

JanNovakJan

Megazávislák

• Member_50
  • 2 121 příspěvků(y)

Publikováno 23.březen.2017 - 23:32

Kdybys uměl číst, tak výše píši, že hodinky beru vesměs z asijských eshopů a chodí v bublinkové fólii, takže ty tvoje povedené krabičky ani řešit nemusím. Jinak se občas podívej do kamenného obchodu, jak vypadá prodej tam. Hodinky ve výloze, kde je každý den někdo ochmatá při zkoušení a ty je pak vezmeš (nebo ti je obchod v rámci eshopu zašle) a ještě si mlaskáš, cos udělal za kauf :D

#40 krtenek

krtenek

Megazávislák

• Member_50
  • 2 995 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 24.březen.2017 - 06:02

Jendo, už to nehul. Fotopraktikovi je u prdele co a kde kupuješ. On řeší svůj nákup.