Přejít na obsah

Tissot PRS 516 vs PRC 200 Powermatic 80


fotopraktica

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 115
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já mám zápěstí taky cca 18cm, tak uvidím. No a do budoucna bych si od Tissotu dovedl představit ještě i tyhle Visodate, ale zatím je na ně čas :-)

 

To je super volba, měl jsem je a prodal, protože jsem měl troje různý hodinky s černým cifrem a prostě jsem je neunosil. Ale byly to nejpohodlnější hodinky co jsem měl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám zápěstí taky cca 18cm, tak uvidím. No a do budoucna bych si od Tissotu dovedl představit ještě i tyhle Visodate, ale zatím je na ně čas :-)

 

Visodate jsou moc pěkný hodinky v reálu, jednoduchej funkční design, elegantní a podle mě hodně univerzální hodinky. Mně se líbí víc světlá varianta: https://www.tissotwatches.com/en-en/shop/tissot-heritage-visodate-automatic.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Visodate jsou moc pěkný hodinky v reálu, jednoduchej funkční design, elegantní a podle mě hodně univerzální hodinky. Mně se líbí víc světlá varianta: https://www.tissotwatches.com/en-en/shop/tissot-heritage-visodate-automatic.html

 

Viděl jsem je vedle sebe v reálu a ta černá je prostě hezčí....působí luxusněji. Ale to je jen subjektivní názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj, tak 516-ky jsou doma, nebo teda spíše už na ruce :-) Na ruku mi padnou úplně skvěle a překvapivě  jsem spokojený i s koženým řemenem, takže ho tam určitě nějakou chvíli nechám než si pořídím ocelový tah. Pro pokochání malá foto-ochutnávka :-)

post-54326-0-94353000-1493063520_thumb.jpg

post-54326-0-84234900-1493063552_thumb.jpg

post-54326-0-42825200-1493063564_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji vám všem za pochvalu :-) Čím déle je na ruce mám, tím více jsem z nich nadšený a pořád na ně čumim. Když jsem se rozhodoval, tak jsem se trochu bál toho červeného kroužku pod lunetou, ale naopak, je to super prvek pro zpestření. Materiál té lunety je asi plastový. Nahoře to má broušenej povrch, že to imituje jakoby kov, ale pravděpodobně se jedná o nějaký materiál podobný plastu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Děkuji vám všem za pochvalu :-) Čím déle je na ruce mám, tím více jsem z nich nadšený a pořád na ně čumim. Když jsem se rozhodoval, tak jsem se trochu bál toho červeného kroužku pod lunetou, ale naopak, je to super prvek pro zpestření. Materiál té lunety je asi plastový. Nahoře to má broušenej povrch, že to imituje jakoby kov, ale pravděpodobně se jedná o nějaký materiál podobný plastu.

Taky gratuluju ..... ta luneta se tu uz řešila, nemůžu to dohledat, ale měl by to být hliník pokrytý pvd povlakem.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes mi hodinky přišly domů, ale jsem zklamaný a docela i naštvaný. Ne kvůli tomu, že by snad hodinky nesplnily moje očekávání, to vůbec ne, jsou krásné a padnou na ruku skvěle. Bohužel nejsem vůbec spokojený s dodávkou zboží daného eshopu. I přesto, že jsem byl na můj dotaz zda je zboží nepoužité a ve 100% stavu ubezpečen, že tomu tak opravdu je, tak asi už hodinky někde putovaly. Krabička na jedné straně rozlepená a uvnitř na bílém polstru nalezené dva černé chlupy nebo vlasy. A pocitu důvěry nepřidala ani vložená kartička Tissot warranty u které bylo již nějaké číslo smazáno asi lihem, asi kartička z jiného balení hodinek. Prostě to na mně neudělalo celkově dobrý dojem. Měl to být dárek k mým kulatým narozeninám a tohle by mi tu radost asi kazilo. Takže jsem hodinky obratem hned odeslal zpět, ale moc se mi nechtělo, protože teď vůbec nevím kde je ještě objednat. Na heurece už je pouze jeden obchod který je nabízí skladem a to je slovenský Timestore, jenže nějak nemám k tomuhle obchodu důvěru. Nevíte kde ještě v čechách bych se měl zkusit poptat? Nějaké hodinářství které nemá třeba eshop, ale prodávají origo Tissoty? A nebo je něco spolehlivého v zahraničí? Děkuju vám za případné rady :-)

Nové hodinky sa majú nakupovať výhradne od autorizovaných predajcov. Exisuje šedý trh, ktorý sem dováža hodinky z rôznych zdrojov, vrátane falošných. Od Timestore boli zachytené falošné hodinky, tam by som rozhodne nenakupoval.

Autorizované predajne a e-shopy sú uvedené na stránke dovozcu, v ČR je to www.minutacz.cz a sú tam uvedené aj neautorizované e-shopy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však jsem se po první nepříjemné zkušenosti s neoficiálním prodejcem poučil, hodinky vrátil, naštěstí mi byl vrácen i celý finanční obnos a mé současné krásné 516-ky jsem si zakoupil již u oficiálního prodejce (hodinky365.cz) a s celým nákupem naprostá spokojenost :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky gratuluju ..... ta luneta se tu uz řešila, nemůžu to dohledat, ale měl by to být hliník pokrytý pvd povlakem.

Tak ještě k tomu materiálu. Koukal jsem do krabičky a na papírové visačce s výrobním číslem a ostatním info je uvedený použitý materiál hodinek STEEL/CERAMIC a k typu sklíčka píšou SAPHIRE NON REFLECTING. Takže jestli je ta luneta keramická? Vzhledem to i keramiku připomíná, tak možná že jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulácia, sú vážne nádherné :) navyše majú nadstavbu s tým powermatic strojčekom, takže pre mňa nemajú chybu. Pôvodné PRS516 majú lunetu (podľa mňa) klasickú oceľ s PVD a tuto vyzerá rovnako, tak neviem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...