Přejít na obsah

STEINHART "OCEAN 1 BLACK" ??


mocl

Doporučené příspěvky

1187350734.jpg

 

Vůbec neznám firmu Steinhart, hodinky na obrázku vypadají jako fake rolex submariner, co si mám o těchto hodinkách myslet, výbava je za cenu kolem 8K příkladná (safir, ETA), jaká je kvalita zpracování ? Děkuji za odpověď....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Populární příspěvky

Viktor

Vůbec neznám firmu Steinhart, hodinky na obrázku vypadají jako fake rolex submariner, co si mám o těchto hodinkách myslet, výbava je za cenu kolem 8K příkladná (safir, ETA), jaká je kvalita zpracování ? Děkuji za odpověď....

Aby byly hodinky fakem, tak na sobě musí mít nápis té firmy, na které parazitují.

Něco málo o Steinhartu je zde: http://forum.chronomag.cz/index.php?showtopic=10365

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby byly hodinky fakem, tak na sobě musí mít nápis té firmy, na které parazitují.

Něco málo o Steinhartu je zde: http://forum.chronomag.cz/index.php?showtopic=10365

 

Hodinky "Rolex submariner like" si střihnula skoro každá firma a zrovna Steinhart jistě výrobcem Faků nebude ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vůbec neznám firmu Steinhart, hodinky na obrázku vypadají jako fake rolex submariner, co si mám o těchto hodinkách myslet, výbava je za cenu kolem 8K příkladná (safir, ETA), jaká je kvalita zpracování ? Děkuji za odpověď....

 

na Váš mail jsem právě odpověděl ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Narazil som na ne nahodou na Kubsonovej stranke a prva reakcia bola: UUUUUUUUUUUZASNE

Rolex Submarier za 8k CZK , bomba. ETA 2824-2, safir, kvalita,... Potom ale prisli obavy, ze ich budu ludia brat ako fake

a ludia co sa viac vyznaju ako kopiu. Som zmateny. :crying_anim02: Aky je vas nazor?

Upraveno uživatelem Filini
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Narazil som na ne nahodou na Kubsonovej stranke a prva reakcia bola: UUUUUUUUUUUZASNE

Rolex Submarier za 9k CZK , bomba. ETA 2824-2, safir, kvalita,... Potom ale prisli obavy, ze ich budu ludia brat ako fake

a ludia co sa viac vyznaju ako kopiu. Som zmateny. :crying_anim02: Aky je vas nazor?

Já bych je jako kopii teda rozhodně nebral, byť ten záměr udělat co nejvíc podobný hodinky úspěšnýmu modelu rolexek je jasnej ... B)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně připadají moc jako kopie a proto bych do nich nešel.

Připadá mi, že si na něco moc hrajou.

Jestli si někdo na něco hraje tak to budou nejspíš Rolexky. Tento tvar je u účelových hodinek pod vodu naprosto běžný a roky odzkoušený. Daly by se vyjmenovat desítky značek, které vychází ze stejných tvarů. I auta vypadají podobně...zejména pak účelová, např. terénní :guiltysmiley:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, nevím :sad01_anim: s tímto designem přišel jako první Rolex a i když ho různé firmy různým způsobem kopírují, u Steinhartů to vypadá na velmi pevné držení se předlohy. Už se to tu párkrát řešilo..fake to asi není a jde o to, jak to kdo ustojí. Já osobně takhle zjevnou napodobeninu nemusím, indexy, ručky, stupnice, lupa..to vše je skoro stejné jako u Rolexů. Nebavilo by mě někomu vysvětlovat, že to vlastně není padělek, i když to vypadá na 95% stejně jako jiné slavné hodinky. Je to myslím podobné jako u Marina militare, nebo jak se ten klon Paneraiů jmenuje. Někdo se za ně nestydí a hrdě je nosí, jiný je v prodejní rubrice prodává radši pod názvem "Pouzdro na hodinky se strojkem xxx" a navíc s upozorněním, že se nejedná o Paneraie.

 

p.s.: mrkni třeba sem http://forum.chronomag.cz/index.php?showto...1&hl=sandoz

Upraveno uživatelem Karloss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslím, že úvaha je jednoduchá lidi - kteří řeší jeslti to je nebo není fake asi firmu STEINHART znají a vědí co je zač. Ostatní to neřeší, takže kde je problém?

Tenhle design dělá spousta slušných firem a tak proč to dramatizovat. Já tenhle design nemám rád, ale za ty prachy to s Etou není špatná koupě.

 

Mimochodem když už jsme u těch Faků - co je na obrázku?

 

 

post-1259-1200951065.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli si někdo na něco hraje tak to budou nejspíš Rolexky. Tento tvar je u účelových hodinek pod vodu naprosto běžný a roky odzkoušený. Daly by se vyjmenovat desítky značek, které vychází ze stejných tvarů. I auta vypadají podobně...zejména pak účelová, např. terénní :guiltysmiley:

 

Jasně, auta jsou si často podobná, ale tohle je prostě kopie do dost velkých detailů. Ručičky, font na lunetě, ochrana korunky, kyklop ? to je pro mne za hranicí tolerovatelnosti, prostě takyrolexy. Ale nikomu to nevnucuju, pokud se někomu líbí, ať je nosí, fejky to nejsou, ale není to můj styl.

Ale už se nějak opakuju, radši toho nechám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslím, že úvaha je jednoduchá lidi - kteří řeší jeslti to je nebo není fake asi firmu STEINHART znají a vědí co je zač. Ostatní to neřeší, takže kde je problém?

Tenhle design dělá spousta slušných firem a tak proč to dramatizovat. Já tenhle design nemám rád, ale za ty prachy to s Etou není špatná koupě.

 

Mimochodem když už jsme u těch Faků - co je na obrázku?

 

Já bych zkusil ? I když tady nejde napodobenina až do takových detailů.

post-2585-1200953406.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, dobrá volba, ale na fotce jsou hodinky značky Tressa z roku 1972, že by se Orient mírně inspiroval? Že by začal být Fake populárnější než originál.... :D

:thumbsup_anim: dóóóst dobrý....mimochodem podle mne se skoro všechny hodinky inspirovaly roky zavedeným modelem spočívajícím v pravidelném a rovnoměrném přesunu velmi jemného sypkého materiálu mezi dvěma obvykle skleněnými nádobami spojenými úzkou skleněnou trubicí :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, nevím :sad01_anim: s tímto designem přišel jako první Rolex a i když ho různé firmy různým způsobem kopírují, u Steinhartů to vypadá na velmi pevné držení se předlohy. Už se to tu párkrát řešilo..fake to asi není a jde o to, jak to kdo ustojí. Já osobně takhle zjevnou napodobeninu nemusím, indexy, ručky, stupnice, lupa..to vše je skoro stejné jako u Rolexů. Nebavilo by mě někomu vysvětlovat, že to vlastně není padělek, i když to vypadá na 95% stejně jako jiné slavné hodinky. Je to myslím podobné jako u Marina militare, nebo jak se ten klon Paneraiů jmenuje. Někdo se za ně nestydí a hrdě je nosí, jiný je v prodejní rubrice prodává radši pod názvem "Pouzdro na hodinky se strojkem xxx" a navíc s upozorněním, že se nejedná o Paneraie.

 

p.s.: mrkni třeba sem http://forum.chronomag.cz/index.php?showto...1&hl=sandoz

 

To je presne to, co som myslel. Vsimol som si to napr. u oblecenia. Ak mam na sebe tricko s krokodilom, dazdy ho autmaticky poklada za fake pretoze ma take 80% ludi v mojom veku. Tak ako v obliekani, tak aj v hodinkach je v poslednych rokoch fejkarcenie rozsirene. Len sa obavam toho, ze by som sa musel dlho obhajovat s ci Steinhart ci s Rolex :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...