Přejít na obsah

STEINHART "OCEAN 1 BLACK" ??


mocl

Doporučené příspěvky

mám možnost přímého porovnání a steiny jsou zpracovány imho lépe

 

 

Včeraj jsem se díval na forums.watchuseek.com kde mají steiny oficiální fórum a je tam řada fotografií, takže určitě doporučuji.

Upraveno uživatelem ¨safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Populární příspěvky

Viktor

Návštěvník Kamil
QUOTE(Filini @ 24.1.2008 - 7:20) 139421[/snapback]
Kedze si tvoj nazor vzdy velmi vazim, napis prosim preco "uz vobec nie Steinhart"?

Nějak mám k té značce averzi, právě kvůli tomuto modelu. V podstatě souhlasím s Karlossem:

QUOTE(Karloss @ 21.1.2008 - 22:05) 138881[/snapback]
No nevím, nevím s tímto designem přišel jako první Rolex a i když ho různé firmy různým způsobem kopírují, u Steinhartů to vypadá na velmi pevné držení se předlohy. Už se to tu párkrát řešilo..fake to asi není a jde o to, jak to kdo ustojí. Já osobně takhle zjevnou napodobeninu nemusím, indexy, ručky, stupnice, lupa..to vše je skoro stejné jako u Rolexů. Nebavilo by mě někomu vysvětlovat, že to vlastně není padělek, i když to vypadá na 95% stejně jako jiné slavné hodinky.

 

 

Pokud se některá značka chce propracovat do vyššího sektoru, měla by podobný model okamžitě stáhnout z nabídky a snažit se, aby na něj všichni zapomněli.

Jinak se mi Submarinery velmi líbí, taky jsou to snad nejvíc kopírované hodinky na světě. Jenže dnes už bych si žádný klon nekupoval, buď originály nebo nic. A stejně jsem se rozhodl, že Rolexy nebo třeba Breitlingy bych dlouhodobě nikdy nenosil, jsou moc zprofanované. Za ty peníze si dovedu představit spoustu jiných, stejně kvalitních a příznivcům hodinek známých značek, které nebudou na okolí působit jako symbol blahobytu.

Ono už vícekrát někde zaznělo, že mnoho firem (vlastně až na pár výjimek víceméně všechny) se nechává inspirovat modely od jiných značek. Jenže to není úplné kopírování. Abych dal příklad: jeden z vlajkových modelů Primu Orlíky jsou velmi podobné Seamasterům 300, inspirace je zřejmá, ale není to "doslovná" kopie, je tam vidět nějaký vlastní nápad.

post-147-1201192389.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak mám k té značce averzi, právě kvůli tomuto modelu. V podstatě souhlasím s Karlossem:

 

Pokud se některá značka chce propracovat do vyššího sektoru, měla by podobný model okamžitě stáhnout z nabídky a snažit se, aby na něj všichni zapomněli.

 

Jinak se mi Submarinery velmi líbí, taky jsou to snad nejvíc kopírované hodinky na světě. Jenže dnes už bych si žádný klon nekupoval, buď originály nebo nic. A stejně jsem se rozhodl, že Rolexy nebo třeba Breitlingy bych dlouhodobě nikdy nenosil, jsou moc zprofanované. Za ty peníze si dovedu představit spoustu jiných, stejně kvalitních a příznivcům hodinek známých značek, které nebudou na okolí působit jako symbol blahobytu.

 

Ono už vícekrát někde zaznělo, že mnoho firem (vlastně až na pár výjimek víceméně všechny) se nechává inspirovat modely od jiných značek. Jenže to není úplné kopírování. Abych dal příklad: jeden z vlajkových modelů Primu Orlíky jsou velmi podobné Seamasterům 300, inspirace je zřejmá, ale není to "doslovná" kopie, je tam vidět nějaký vlastní nápad.

 

Kamile, jak mi to přijde, tak to je otázka "pocitové" stránky vlastnictví hodinek......protože většina z nás si hodinky kupuje (dle mého skormného názoru) kvůli pocitu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
Kamil, neber to ako rypanie, ale preco si si potom kupil Alpha?

Já myslel hodinky na normální nošení. :) Tohle bylo k výzkumným účelům, chtěl jsem je vidět naživo. Taky už je nemám, poslal jsem je dál. ;)

 

EDIT: A taky nebyly PŘESNOU kopií něčeho jiného.

Upraveno uživatelem Kamil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...