Přejít na obsah

Bells

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 837
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ty letadlové fotky jsou prostě super, taky si budu muset udělat nějaký wristshot, až za pár dní poletím. No a zatím tak...

 

1963eab71121369ab514bf92f44c7c73.jpg

Tak drzim palec necht vyjde pocasi, letos jsem na dovolenou letet odmitl, pouze vozem

Maly pridavek

8507063dc904caff36308b7d93a513b7.jpg

8e3a707d811e66d4273453671c991786.jpg

3c88eb9d5f61523b4a23a9daadcde4cd.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prijde mi, ze je tady vse...jinak pekne to sem sazis, ale mam alespon takovou tu zdravou provokaci :) Brzy se taky pridam se svymi, at vyvazim tu bilou taky  cernou :)

 

@KAL - jakou porovnavacku mas na mysli, respektive co by te zajimalo? Zodpovedet dokazeme asi vse, kdyz mame kazdy jednu verzi. Obe jsou defakto ve vsem stejne, jen zmena barev.

Upraveno uživatelem Bells
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem černý s bílýma vedle sebe.

Já se kdysi zakoukal do těch Tvých černých.. a teď když sem Martin sype ty bílý, tak fakt nevím, který mi jsou sympatičtější :)

 

Až se mi prodají hodinky, co mám v inzerci, chci jít do Alpin - jsem ve fázi kdy se mi asi nejvíc líbí 4 kousky :) GMT-čka černý a bílý a pak baterkový Startimery v chronu - PVD a pandy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja je treba vedle sebe mel, kdyz jsem zkousel bile a sve cerne mel v tu chvili u sebe a tezko radit. Kazde maji neco do sebe, sam jsem tady psal o tom, ze jsem chtel koupit dily a nechat sve predelat na bile, ale melo to byt v ramci servisu, ktery jsem si myslel, ze bude potreba. Potreba zatim neni, takze jsem to odlozil a jsem dal spokojeny s cernou verzi.

Za sebe mohu rict asi pouze toto, ale ber to ciste jen jako muj subjektivni nazorúdojem: Bile jsou nejspis libivejsi, takove zajimavejsi, protoze cernych hodinek je obecne asi vic, ovsem nese to s sebou i jednu vec a to, ze bila se pravdepodobne rychleji okouka a mozna pak muze nudit, ale treba taky ne, nevim. Cerna je takova univerzalnejsi, ale fakt tezko radit a porovnavat, sam bych mel nejradeji oboje, ale to je blbost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbost to sice je ale verte, ze me to taky uz napadlo...kazda varianta ma neco, to co vedlo k tozhodnuti ve prospech bile byly asi hlavne cerne indexy na bilem podkladu a ten kontrast cervenych detailu rucek na svetlem sunburst cifru, mam pocit ze ten sunburst vynikne vic na te svetle, taky mam pocit, ze svetly cifernik s cernou lunetou nepusobi tak velce, jak ve skutecnosti hodinky jsou, nemam zadnou velkou tlapu ale i tak sednou skvele. Cerne asi univerzalnejsi budou, to souhlas. Ale pro pripad potreby cerne jsou vzdy pripraveny v zaloze Startimery

Létu i letu zdar

ea4b0a7028f56d36cca554e35069e8f6.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne je to naprosta silenost mit dvoje stejne hodinky lisici se pouze barvou :D

 

Tak a uz konecne tu bilou stranu trosku vyvazim cernou

 

attachicon.gif 1534022724925.jpeg

Konecne taky cerna sem s ni at nam to necha zavity poradne sroubovat

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zacatkem srpna mensi vandr okoli Dalesicke prehrady, udoli Oslavy, atd....

Jedna s kolegou, ktereho jsem lehce nakazil chronobundem, Luminoxy bral po porade se mnou.

Vsecko mobilovky, fotak nemam vodotesny, mobil IP68

post-39943-0-65831000-1535207926_thumb.jpg

post-39943-0-28074700-1535207944_thumb.jpg

post-39943-0-26955300-1535207956_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...