Přejít na obsah

Bells

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 837
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak se hlásím do klubu - Alpina Startimer "Sunstar" 8-)

Gratulace! Nejsou to náhodou tyhle? http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/61800-co-je-kde-na-prodej-a-za-kolik/page-376&do=findComment&comment=1943176

Po chvilkovém blbnutí s prodejem a vystřízlivění sem rád, že zůstávají ... zkouška na gallově řetězu :whistling:

(pouze mobilovky)

Vystřízlivění vítáno :) Ten tah je super. Kde se to dá sehnat? Upraveno uživatelem Toom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj! Hodinky dělají pořád radost.. Nemáte někdo tip kde sehnat sponu? Je tam trhací, která mi ale nesedne, raději bych klasickou trnovou.. Díky za tipy!

 

parádní jsou .... to jsou 44řky, což ... na této fotce vypadaj ale už trošku přes (?)

JJ 44ky.. pocitově sedí díky zakulaceným nožkám v pohodě.. 40mm jsem zkoušel a připadalo mi, že se k fliegerům tato velikost nehodí, působily na mě moc jako "dress" hodinky.

 

Nejsou, ale koukal jsem na ně :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pane jo, další majitel Alpin, gratuluji Martine, jsou skvělé, hlavně ty jejich sunburst ciferníky mám strašně rád.

Jinak jakou přesně máš tu sponu, já bych jí s tebou možná vyměnil, mám právě tu klasickou trnovou a raději bych jinou :)

 

Lukyne jsem rád, že Alpiny přežily, však jsou skvělé, tak neblbni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

tak Yachty jsou totálně v prdeli (odpuste to slovo, ale je to tak). Po počátečním nadšení se zase dostavily zase problemy. Odnesl jsem je do Vyšehradské (na ty jsem napsal kladnou recenzi na velmi vstřícný přístup), kde byl zjištěn "vlnivý" chod setrvačky. Navíc s nátah vydrží asi 16 hodin, víc nedají.

No a ted přemýšlím co dál v podstatě:

1) dát je vitríny, kde jsou hodinky mých předků a nechat je tam pro generaci budoucí

2) zkusit sehnat nové díly (což se podle hodináře nepodaří a asi se to ani nevyplatí

3) poslat je na reklamaci do USA, ale nemám doklad o koupi, spojil jsme se s původním majitelem, který vstřícně komunikuje a pokusí se doklad najít. Ale moc se mi do toho nechce, přeci jen je to za louží

4) poslat je do Alpiny a napsat jim srdcervoucí dopis. Přeci jen to jsou rok staré hodinky, tak by se mohli chytit za nos

5) poslat je dál tady, otázkou je za kolik a jestli by to vůbec někdo koupil.

 

No zatím přemýšlím o tom poslání do Švajcu. Dneska je vezmu na ruku, nechám je tam přes víkend a uvidím jak to s nima bude. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Koscomu jsem byl 2x, pokaždý je dali na vibrogaf a pak mi řekli, že jsou OK. Chybu našel až p. Frýdl, o tom jsem ostatně psal už na začátku tohoto vlákna. A do Pardubic jsem psal, prodejce není AD, takže záruku mam uplatnit v u prodejce v USA. Možná se tedy tak poptat kolik by stála oprava strojku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahá, tak to sorry. Napiš do USA prodejci, oni ti nejspíš napíšou ať je nechcáš spravit a pošleš jim fakturu, oni ti to pak proplatěj. Aspoň já to tak jednou měl, byť teda u quartzek..

 Dokladu snad úplně netřeba, nestačila by jim nějaká emailová komunikace/potvrzení objednávky třeba?

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...