Přejít na obsah

Bells

Doporučené příspěvky

Tyhle už bohužel ne (děkuji za obchod!), ale aspoň zůstávají na fóru, rychlé foto telefonem, už na starším řemenu po Archimedách...

První příspěvek zde, první Alpiny :clap:

No, jsou pěkné no... :-)

Jsem zvědavý, jestli zůstanou posledními... ;-)

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 837
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak nakonec tyhle jeste se mnou chvili zustanou

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

A děláš dobře, jsou super.

 

Tyhle už bohužel ne (děkuji za obchod!), ale aspoň zůstávají na fóru, rychlé foto telefonem, už na starším řemenu po Archimedách...

První příspěvek zde, první Alpiny :clap:

 

Tak už vím, kdo mi je vyfouknul, než jsem se rozhoupal a zjistil, za jak skvělou cenu je Martin vypálil :) Gratulace, věřím, že budeš spokojený a s příspěvky právě sem do Alpiny můžeš klidně přidat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle už bohužel ne (děkuji za obchod!), ale aspoň zůstávají na fóru, rychlé foto telefonem, už na starším řemenu po Archimedách...

První příspěvek zde, první Alpiny :clap:

Tak at slouzi a delaji radost, doufam, ze se dostanou na ruku casteji jak u me

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky vsem, no dalsi hodinky uz opravdu v planu nejsou, ale krk na to sazet nebudu :)V techto dnech jsou a jeste budou na ruce skoro furt, kdo to ma vydrzet, nechavat je doma :)

Takže jsi je ještě nesundal? :-D A v tvém případě bych krk raději opravdu nesázel, znáš se. Koupíš ještě jednu hodinkovnici a místa bude dost... :-D

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je pravda, ze to neni zadny slagr, treba proti Archimedkam (jiny srovnani nemam). Navic kdyz jsem si ji prohlizel, dokonce mi i pripadlo, ze je i dost nerovnomerna v ramci jednotlivych segmentu. Ale osobne mi to nejak nevadi a lumi stejne prakticky nevyuziji... Nosim ve dne a na svetle jsou prece tak nadherny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...