Přejít na obsah

Bells

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 837
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Puvodne jsem premyslel nad tema baterkama na ktery sem se ptal, ale Jarin mi k tomu napsal toto:

 

?Ta Ronda je úplně nahovno.

 

Má jenom 13 rubínů, základna je zlacená a čítače si jen tak měněj svou funkci v závislosti na době uběhlý od zahájení měření času. Navíc to může mít to absurdně velký okno na zobrazení data, k čemuž potřebuje dva kotouče. A po 3 tejdnech je o sekundu pozadu!

 

Prostě úplně nejzákladnější kvarcovej strojek.?

 

Takze ac jsou hezky tak streva se zdaji nic moc :-(

No vidis to a me prijdou zase celkem fajn

0712cbdcdbdc0c798347004ad35a1ccb.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Prudit s rychlostí na 30ce, to je na zabití  :frusty:  Hodinky super, rád na tento kousek vzpomínám, byť baterky, tak super pilotky.

 

@prischera: ten řemen jim fakt neskutečně sedí, Zrnič se vážně vytáhl!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky super! A jestli se chcete pobavit, tak do správního, SprDel a ať magistrát prokáže, že přestupek byl zaznamenán AUTOMATIZOVANÝM technickým prostředkem bla bla bla, zák. 361/2000 Sb. O provozu na pozemních komunikacích, § 125f, odst. 2, písm. a).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, hodinky jsou super, moje jediné baterkáče - je to nezvyk nestopovat přesnost přes aplikaci a řešit nátah, naštěstí skáče malá vteřinovka jen dole, takže mě to na první pohled nezvedá tlak. Vypadají dobře na tahu, kůži, perlonu, ke triku i košili, velikost akorát, nějaká voděodolnost, chronograf..příjemný univerzál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Diky :-) Ten AR me od zacatku fascinoval, z hodne uhlu pri beznem svetle vypadaji, ze tam proste to sklo nedali :-) a porad me to fascinuje od chvile co jsem je poprve videl, citelnost indexu je prvotridni; nejsou to pro me nejake everyday watch ale cas od casu je fajn je provetrat a vzdy udelaji radost, i kdyz spousta mistnich ma radu vyhrad vuci vnitrku, me se jednoduse porad libi

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky :-) Ten AR me od zacatku fascinoval, z hodne uhlu pri beznem svetle vypadaji, ze tam proste to sklo nedali :-) a porad me to fascinuje od chvile co jsem je poprve videl, citelnost indexu je prvotridni; nejsou to pro me nejake everyday watch ale cas od casu je fajn je provetrat a vzdy udelaji radost, i kdyz spousta mistnich ma radu vyhrad vuci vnitrku, me se jednoduse porad libi

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Tak mohlo být uvnitř něco lepšího, o tom asi žádná, ale pokud vše funguje jak má, tak bych se toho taky nebál, však jsem měl chrono verzi a naprosto v pohodě.

 

Dival jsem se, ze tohle vlakno jsem jeste nezaplevelil, tak jsem to prisel napravit:

 

Ted jeste sehnat nejaky Tudorky a jsem v cajku ;)

 

Heleme se koho to sem čerti nesou :) Teda ale máš je na hraně což? Nebo zkresluje fotka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...