Přejít na obsah

Bells

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 837
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Sphinxx, Bells: Ten finiš je neuvěřitelnej. Všimli jste si toho efektu, cca při 45st. odrazu umělýho světla, jak rafičky a indexy září jakoby kouřově zlatě? Za mě SUPER. Připadám si s nima jako lepčí člověk :D  Za ty prachy, co se daj sehnat imo zadarmo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni září snad za každých okolností, přišlo mi, že září fakt hodně, asi mají ty indexy slušně naleštěné :) Líbí se mi i brus pouzdra, který je zvrchu jakoby do kruhu, přebrušovat bych to teda nechtěl, ale vypadá to moc pěkně.

 

Mno a já už registruju přibývající šrámy na tahu na Alpinerech, ten leštěný střed je pekelný, je krásný, ale tůůze nepraktický, vlásečnice už se tam pěkně hemží :( To abych nakoupil zásobu capecodů, protože už teď mě tam ty vlásenky štvou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem na to kápnul hoši. Jsou to velký kvarcový El Primera pro chudý kluky  :D

 

PS. Byl jsem u Frýdla a Koscomu vočekovat řemeny. Něco mám a je to taková pecka, že po neděli vytáhnu pořádnej foťák a stativ aby to mělo úroveň, jakou si tyhle hodinky zaslouží.

Upraveno uživatelem Toom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni září snad za každých okolností, přišlo mi, že září fakt hodně, asi mají ty indexy slušně naleštěné :) Líbí se mi i brus pouzdra, který je zvrchu jakoby do kruhu, přebrušovat bych to teda nechtěl, ale vypadá to moc pěkně.

 

Mno a já už registruju přibývající šrámy na tahu na Alpinerech, ten leštěný střed je pekelný, je krásný, ale tůůze nepraktický, vlásečnice už se tam pěkně hemží :( To abych nakoupil zásobu capecodů, protože už teď mě tam ty vlásenky štvou :)

 

 

Jo no jo. Toho brusu jsem si všiml až teď. 

 

zakk-wylde1_by_Sakura.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem na to kápnul hoši. Jsou to velký kvarcový El Primera pro chudý kluky  :D

 

PS. Byl jsem u Frýdla a Koscomu vočekovat řemeny. Něco mám a je to taková pecka, že po neděli vytáhnu pořádnej foťák a stativ aby to mělo úroveň, jakou si tyhle hodinky zaslouží.

 

Tak to se těším na fotky a na kombinace ;)

U mě už to bude trošku nuda, protože jsem kombinace nejspíš vyčerpal, mám teď ještě takové zaječí úmysly, že bych na Alpinerech zkusil na léto ještě waffle gumu, která je standardně na Seika, mohlo by to k tomu celkem sednout, ovšem to už bude fakt asi vše, protože nic víc mě nenapadá, respektive po ničem jiném netoužím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec vespolek!

 

Toom: budu se těšit na fotky, zatím tady votravuju hlavně já, jakto, že je tady Alpinářů tak málo???

 

Přidávám další dvě rychlovky, kdyby bylo více času přiložil bych jim nový řemen, ale jsem v jednom kole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, tohle vlákno mám rád, chodím sem rád na kukačku. Alpina je mi hodně sympatická. Pár modelů se mi líbí...

 

Tak šup nějaký kousek koupit a přidej se k nám :)

 

Zdarec vespolek!

 

Toom: budu se těšit na fotky, zatím tady votravuju hlavně já, jakto, že je tady Alpinářů tak málo???

 

Přidávám další dvě rychlovky, kdyby bylo více času přiložil bych jim nový řemen, ale jsem v jednom kole.

 

Parádní fotky, ty hodinky jsou vážně super, se teď budete  Toomem předhánět, kdo mě s nima bude škádlit víc :)

 

No a neboj nejsi v tom sám, jen teď nemám moc kdy něco vyfoti a ostatní na tom nejsou asi o moc líp :)

 

Mno tak alespoň jedna žrádelní, Viva la Italia.

 

post-25778-0-99851000-1491663042_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim pratele kvalitniho casu, dlouhe pokukovani po spravnem meridle prave skoncilo, stroju jsem videl nespocet ale neco tomu vzdy schazelo az do okamziku, nez jsem spatril tohle, co rikate?

162cccc8f094cf8f46362d70c4420037.jpgc9e4757149c0022fdb8d9156e6c38c64.jpga78013b1ea186d2ba4d80355a729e547.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine super, pěkné pilotky a díky, že si se taky přidal. Pomalu se nám to tady začíná rozrůstat, jak hodinkově, tak i aktivitou, což je moc dobře, díky pánové a jen tak dál a ať je nás víc a víc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si tuto fotku hodit i sem, tady mám všechny kombinace na své Alpiny pěkně pohromadě :) Ještě možná prubnu tu waffle gumu a hotovo, pak už mě nic nenapadá, respektive možná by napadlo, ale takle mi to stačí.

 

post-25778-0-46396000-1491820938_thumb.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...