Přejít na obsah

BELL ROSS 03 92 neklid na zápěstí


Návštěvník

Doporučené příspěvky

Mno, Rumun se pochlapil. Pravda je, že jsem pár řemenů na panerai už ponosil, ale tohle dává slovům vintage hand made strap zcela nový rozměr. To je půlka krávy na tlapce

 

765f3c7155602eee6f28890132af18ac.jpg

 

773fcfca23ecf2d99e2fa6b61d254750.jpg

 

682a7a8c60046c116b5c82f63c1c6013.jpg

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ty jsou hrozný :D ale hlavně, že se bavíš, kamaráde ;)

 

 

Ty jseš taky hroznej, ty jitrnico, jak sám říkáš.  :) . Nebo už jsi zfotrovatěl a koupíš si ty grand seika.

 

Jinak ten hnědej řemen posílám Rumunovi zpět. Zmlátil jsem s ním syna, na noze ho nosit nebudu. 4,7 mm tloušťka na konci. 8,9 mezi nožkami. To nejde

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník km.kmk

 

 

Jinak ten hnědej řemen posílám Rumunovi zpět. Zmlátil jsem s ním syna, na noze ho nosit nebudu. 4,7 mm tloušťka na konci. 8,9 mezi nožkami. To nejde

To Rumun vycpal senem? nebo?

 

Jinak ten neklid si úplně dovedu představit. Já bych ten šroubek proste musel zkusit. ..

Upraveno uživatelem km.kmk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Profesorka mela recht, Romane, stylistika ti jde, cte se to skvele.

 

Moje 556 me k BR uz nekolikrat taky dovlekly, ale moje prvotni zdeseni bylo nemlich stejny jak popisujes ty. Pak jsem je jeste testoval pri kazde ceste do Prahy a nakonec z toho nic nebude. Velikostne jsou mimo a kupovat kulaty kdyz mam Sinny je o nicem.

Diky za recenzi, tesim se na fotky podtacku, uz aby byly venku zahradky :cheers:

 

Ed. spelink

Upraveno uživatelem nividic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krasná recenze s parádním záb?rem do šířky i hloubky, to mám rád.

 

Mimochodem, Romane, líbí se mi, jak jsi "vyřešil" tu skupinovou fotku s chlapíkem z Modré ústřice :) moc dobře si vzpomínám, když tuhle fotku (plus jednu další, kde jeden spolumajitel druhému snad masíruje ramena) hodil do nějakého vlákna Instant a tvoje první reakce byla "hm, na jeden model BR si dlouhodobě myslím, ale po těchhle fotkách do toho teda fakt nejdu..." . A vida, stačilo nastudovat historii značky, rozkrýt identitu lidí na fotce, zjistit něco o jejich soukromí... a kultovní podtácek smí na ruku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to konečně přelouskal a dobrý. Líbí se mi, že i po těch letech tady si dáš tu práci s recenzí. Já už několikrát něco začal tvořit a nějak jsem ještě nic nedotvořil. Jinak hodinky samozřejě pěkný, já mám pro B&R trochu slabost. Akorát jsem neměl nikdy koule si ten budík na ruku koupit. Každopádně tenhle design jim už nikdo neodpáře (a není moc dalších mladejch manufaktur, který se něcím podobným můžou pyšnit)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, díky za pochvalu recenze i hodinek. Recenzi jsem se rozhodl napsat, abych se procvicil v pisemnem projevu, v poslednich letech jsem zanedbaval cteni knizek a vono to je na slovni zasobe a takove sviznosti a lehkosti psani znat. Ted vidim, ze na te recenzi by sla spousta informaci lepe stylizovat. Taky je dobry se dovedet, kdo vymyslel to, co mam na pazoure.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník

V daleké Británii jsem našel kluka, který šije moc pěkné řemeny na B&R.  Už se těším na tyto čtyři krasavce. Jen mám strach, že ten červený bude taková ta řvavá červená, ale fotky často klamou.

 

 post-1551-0-33343500-1491496032_thumb.jpg

 

 

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak řemeny od Barryho dorazily a jsem nadšený. Podobně jako u panerai každý řemen těm B&R úplně jiný pocit. ta červená byla nakonec na mě moc řvavá, tak jsem ji vzal olejem a je z ní taková krvavá dáseň. 

 

 

 

post-1551-0-20638900-1492285952_thumb.jpg

 

post-1551-0-80883100-1492285958_thumb.jpg

 

post-1551-0-81716900-1492285963_thumb.jpg

 

post-1551-0-01963100-1492285983_thumb.jpg

 

post-1551-0-87506900-1492285995_thumb.jpg

 

post-1551-0-74627300-1492286002_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...