Přejít na obsah

Fotka

Breitling Baselworld 2017

Baselworld Breitling 2017

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
51 odpovědí na toto téma

#41 ava

ava

Megazávislák

• Member_50
  • 1 749 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 12.červen.2017 - 10:31

Ta dělená minutovka  je divná a naživo ještě horší.

#42 Zmizík

Zmizík

Princ Chronoslav

• Member_50
  • 5 544 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Žena
  • Bydlí:Hradec Králové

Publikováno 12.červen.2017 - 10:38

Todle by se mně vokoukalo tak do minuty. Čistá hrůza.

Milisi, Roman I. vás rekomandoval jako ohromného pitomce a myslím, že se nemýlil.

#43 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 5 493 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha-venkov
  • Fanoušek značky:Omega, RLX, Vulcain, GP, Blancpain, JLC, automatony J:D a AG.

Publikováno 12.červen.2017 - 10:42

Mně u ruček SOH vždycky trochu vadila malá plasticita, prolomenost, zkrátka 3D efekt, a u nových SOH je to ještě víc patrné. Ručka v některých situacích zkrátka blbě chytá světlo. Přitom by stačilo je maličko víc střechovitĕ prolomit a fungovaly by bezvadně... stačí se podívat třeba na JeanRichard Terrascope/Aquascope... každopádně stará sada ručiček je podle mě esteticky o mnoho lepší.

#44 ava

ava

Megazávislák

• Member_50
  • 1 749 příspěvků(y)

Publikováno 12.červen.2017 - 17:51

Zase koupit new kalibr a cpát tam staré ručičky je zhovadilost.

#45 Sphinxx

Sphinxx

Hungry Wolf

• Member_50
  • 7 068 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha, Průhonice
  • Fanoušek značky:Swiss, German & Japan watches

Publikováno 12.červen.2017 - 18:04

Ta dělená minutovka  je divná a naživo ještě horší.

Naprosto přesně, vadí mi to samé. Nové SOH se mi vůbec nelíbí.

BREITLING I OMEGA I PANERAI I SEIKO I STEINHART I

Reference proběhlých obchodů - ZDE

#46 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 5 493 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha-venkov
  • Fanoušek značky:Omega, RLX, Vulcain, GP, Blancpain, JLC, automatony J:D a AG.

Publikováno 13.červen.2017 - 06:57

Zase koupit new kalibr a cpát tam staré ručičky je zhovadilost.

Nemám mravní problém nechat si pro svou potřebu poskládat hodinky podle mého vkusu, pokud je to technicky možné a pokud nic nebrání zpĕtnému uvedení hodinek do původního stavu při velkém servisu. Spíš by mi vadilo, že by někdo hned lezl do nových hodinek (kvůli záruce, riziku bordelu a tak). Nicméně kombinace staré ručky, inhouse kalibr a nová keramická luneta mi přijde ideál.

#47 tkol

tkol

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

• Member_50
  • 741 příspěvků(y)
  • Bydlí:PRG
  • Fanoušek značky:Rolex

Publikováno 13.červen.2017 - 09:10

Mě až tak opticky nevadí, uvidím jak na živo... :)

“No tree, it is said, can grow to heaven unless its roots reach down to hell...”

#48 tkol

tkol

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

• Member_50
  • 741 příspěvků(y)

Publikováno 18.červenec.2017 - 13:56

Tak jsem hoši včera ke svému zděšení zjistil, že teda ručičky mi fakt nevaděj, ale co mě točí do nepříčetna je ta datumovka na pozici 6. Když jsem to viděl v přímém porovnání oproti starším s datumem na 3 tak bych si vzal snad radši ty starší... nějak mě to zarovnání všeho do jedný vertikální roviny vadí u hodinek s malym dialem oproti třeba 46 tam je to zkousnutelný jak mají větší plochu dialu ale u těch 42 mi to rovnání do osy nejde zkousnout...

Ale asi je stejně časem pořídim... :)
“No tree, it is said, can grow to heaven unless its roots reach down to hell...”

#49 Jörg8X

Jörg8X

Megazávislák

• Member_50
  • 2 188 příspěvků(y)
  • Bydlí:v 1. patře
  • Fanoušek značky:Seika, Brajtle a teď i RLX :)

Publikováno 18.červenec.2017 - 19:20

Seš mi nějakej cíťa :D

Já na ty 42 koukal a přijde mi to úplně v pohodě, skoro se mi to líbí víc než datum na 3. Ale starší bych si koupil klidně taky :) Ale luneta dobrá, ne? 

#50 tkol

tkol

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

• Member_50
  • 741 příspěvků(y)

Publikováno 18.červenec.2017 - 22:25

Luneta fajn, je víc lesklá a výrazná... ale prostě nevim, chce to vidět na živo, fakt u tý 42 mi to přijde všechno hrozně nahňácaný ve vertikální ose... když je máš vedle sebe nové a staré tak to rozložení je hezcí na starčich... uvidíme, třeba mě to přejde... :D

#51 Tichus

Tichus

Závislák

• Member_50
  • 570 příspěvků(y)
  • Bydlí:Opava

Publikováno 16.srpen.2017 - 14:54

Mel jsem nekolikrat starsi a nedavno jsem byl omrknout ty nove. Mel jsem je na prodejne oboje vedle sebe. Nove jsou o neco vyssi, coz jsem sice cekal, ale radost z toho moc nemam, protoze jsem mel na starych rad to, jak byly relativne nizke, rucky se mi osobne libi vic nove a datumovka na 6 je podle me ok, je to symetrictejsi, jenom mi to pripadalo, jako by omylem vzali datovy venec z jineho modelu, ktery ma vetsi cisla... - zda se mi, ze u starych se cislo do okenka krasne veslo a u novych je to natesno...ale jenom muj dojem :)

Nove jsou proporcne trochu jine - sirsi luneta, ktere ustoupila plocha cifru... trochu mi to pripomina rozdil mezi starymi a novymi suby...

#52 Tichus

Tichus

Závislák

• Member_50
  • 570 příspěvků(y)
  • Bydlí:Opava

Publikováno 16.srpen.2017 - 20:29

A koukam, ze na ablogtowatch je clanek se srovnanim...

http://www.ablogtowa...i-watch-review/

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Baselworld, Breitling, 2017