Přejít na obsah

Seiko SKX 009/007 cenový rozdíl


Dafit

Doporučené příspěvky

Zdravím.

 Před pár měsíci jsem si koupil 007 na jubilee, za které jsem dal 6 tisíc. A dnes český prodejce na svých stránkách nasadil cenu hodinek 009 na 11 990Kč, což nechápu. Pokud je v těchto dvou modelech rozdíl jen v barvě, proč taková cena? Ty hodinky ve skutečnosti tolik stojí a já mám neoriginální šmejd nebo to prodejce s tou cenovkou tak přehnal? Byl bych rád za nějaké ujištění pánové..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja za 009 dal pred vanoci taky 6k a je to z toho duvodu, ze jsem je koupil jako tkzv sedivky. To znamena neoficialni distribuce, nicmene to nemeni nic na tom, ze by nebyly neoriginalni nebo nejak mene funkcni. Nemes strach. Spousta lidi si seika i dalsi hodinky objednava primo ze singapuru a tam vyjdou jeste levneji a jsou taky origi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, stály svého času 128 USD. S tím, že už se nevyrábí, bych byl opatrný. Chvilku nebyly k dostání nikde a vznikla po nich poptávka, tak se cena vyšplhala nahoru. Teď ovšem nové jdou opět koupit, tak nevím, jak to s tou výrobou vlastně je...

 

Třeba TADY za 199 USD a i další prodejci je mají normálně v nabídce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dafit:

 

Tady je mas za pohodovou cenu

 

 

http://www.azwatch.cz/katalog/seiko?&page=2

post-30673-0-84417900-1490181964_thumb.png

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, stály svého času 128 USD. S tím, že už se nevyrábí, bych byl opatrný. Chvilku nebyly k dostání nikde a vznikla po nich poptávka, tak se cena vyšplhala nahoru. Teď ovšem nové jdou opět koupit, tak nevím, jak to s tou výrobou vlastně je...

 

Třeba TADY za 199 USD a i další prodejci je mají normálně v nabídce...

Že by seiko resuscitovalo skx tak brzo! Nebylo by to nic nového, bohužel.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že by seiko resuscitovalo skx tak brzo! Nebylo by to nic nového, bohužel.

 

Já fakt netuším...

Možná zjistili, že nějaký manažer podepsal kontrakt na 10 mil. sklíček, tak co se dá dělat, výroba se rozjela :D

Anebo byl výpadek způsoben jen tím, že linku demontovali a přesunuli někam za levnější prací (třeba P.R.C., když už na většině Seiko produkce mají nápis "Cased in China") a výroba vesele frčí dále...

Nevím, co si o tom myslet, všechno, co píšu, je jen spekulace a nadsázka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kupoval v září tady:

https://www.sports-watch-store.com/seiko-200meter-skx009k2/?setCurrencyId=1

 

E-shop vypadá všelijak, ale do dvou týdnů jsem je měl doma (a byly ve vůni :-))

 

Mají tam 007 i 009 v různých variantách (guma, oyster) včetně verzí J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pěkně blbý. Nechápu, proč levnější model např. SNZF15K1 průhled má a tento ne. Každopádně Frostie díky za odpověď. Nevíš ještě proč některé modely Seiko mají tu šerednou "pětku" na ciferníku? Co to znamená?

že by řada Seiko 5? Tvůj dotaz mne docela dost pobavil, protože předpokládám, že ho nemůžeš asi myslet vážně... Proč mají Casia na sobě napsáno Casio?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak promiň, myslel jsem že název hodinek je jen Seiko ne Seiko 5. Je to tam strašně hnusný a štve mě to, ale zase mají průhled. Je to fakt komplikované. Asi nikdy nenajdu žádné automaty ke kterým bych neměl výtku. Našly by se, ale mimo moje možnosti =D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak promiň, myslel jsem že název hodinek je jen Seiko ne Seiko 5. Je to tam strašně hnusný a štve mě to, ale zase mají průhled. Je to fakt komplikované. Asi nikdy nenajdu žádné automaty ke kterým bych neměl výtku. Našly by se, ale mimo moje možnosti =D

JJ, Seiko je firma, 5 název typové řady. U Casií je to pak třeba Edifice, G-Shock, ProTrek a pod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, díky za osvětu. Takže pokud to dobře chápu, tak seiko 5 řada hodinek která má i top modely, stejně jako řada grand seiko. Nebo to je nějaká nižší střední třída?

seiko 5 je low-entry, GS je Highclass

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...