Přejít na obsah

Pro znalce Navitimer Heritage


Čistič

Doporučené příspěvky

Asi jsem dost hnidopich, ale všiml jsem si na svých B několika věcí na číselníku. Za prvé, nápis "Breitling Navitimer Heritage" i další symboly a nápisy jsou ve zlaté barvě. Luneta má naproti tomu jasně bílé popisky. Navíc barva není někde úplně sytá, nejvíce je to vidět na minutových čárkách mezi 12 a 2 hodinami. Naproti tomu např. mezi 8 - 12 je to krásně vykreslené. Stejně tak se mi nezdá i nápis Breitling...Přikládám 2 fotografie - moje B a nějaké druhé z eBaye. Oba kusy by měly být totožné, tj. stejný model a stejné stáří (cca 3 měsíce). Nicméně ty druhé mají jasně bílé popsiky a symboly i na číselníku. Myslím, že je to i lépe čitelné.

Moje otázka: je normální, že B udělá ve stejném období takovou drobnou změnu v barvě? A co se té sytosti týče, šli by jste to reklamovat? Jsem opravdu extrémní hnidopich, ale čekal jsem, že za 100k dostanu více než stoprocentí kvalitu. Na druhou stranu, jsem jediný kdo si toho všiml. Všichni moji kamarádi si nevšimli ničeho, ani po mém upozornění :helpsmilie:

post-2520-1200912315.jpg

post-2520-1200912336.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvá sexuální orientace mě moc nezajímá, a na těch fotkách toho moc vidět není. Pokud to porovnáváš s fotkou z netu, tak nevím. Nejlepší bude srovnat to s totožným kouskem naživo. Moje Br.B. mají celý číselník čárkovaný úplně stejně, ale to asi není pro tebe směrodatné. Kamarád ty tvoje má, tak až je omrknu detailně, dám vědět. Kupoval je před měsícem. Ale šel bych do prodejny a tam to porovnal. Fotky moc klamou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem z Moravy, ale raději tedy pro upřesnění: hnidopich = detailista. Díky za pochopení.

A já za poučení. Ale nebylo to myšleno zle. Radši prověř ty Br, pro dobrý pocit. Já ti pak napíšu , co jsem viděl u kamaráda na ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já za poučení. Ale nebylo to myšleno zle. Radši prověř ty Br, pro dobrý pocit. Já ti pak napíšu , co jsem viděl u kamaráda na ruce.

 

V pořádku, neberu si to osobně :bangin: Jinak do prodejny bych zašel, ale tento model se už nevyrábí a pro mě vyhrabali poslední kousek někde ve Vídni. Takže bohužel už nemám s čím porovnávat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co tedy? U nás na Moravě je to BUK JAK ZVON !

 

33 let žiju v Brně a hnidopich byl vždy detailista či puntičkář (ale myšleno maličko negativně - prostě ten, co hledá chybu za každou cenu.

Asi tedy Brno není na Moravě :D

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez ohledu na to zábavné nedorozumění :D :D - ponaučení z toho pro mě plyne, puntíčkář (neplést se sukničkář, prosím - vždyť sukně mohou být i puntíčkované) by si měl kupovat originální hodinky kvalitních prověřených značek a věřit lidem na foru, než vyhodí stokilo za kultovní masovku. Já bych to bez uzardění reklamoval, hodinařinana je o detailech a dokonalosti - ani pod lupou by neměla být žádná chybička vůbec vidět! Leda, že by se jednalo o umělou patinu - vintáge heritáge :).

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejný názor. Za ty peníze to nesmí mít sebemenší chybičku. Ještě než tam ale půjdu, tak bych rád věděl, jestli se vůbec ten číselník (myslím číslice a symboly) dělal ve zlaté barvě, protože mi to přijde z hlediska čitelnosti dost nepraktické. Ta bílá, která je na té druhé fotografii (a že jsem těch fotografií už viděl několik), mi přijde naproti tomu kontrastnější a tedy i čitelnější.

Bohužel si ale myslím, že prodejce samozřejmě nic neuvidí a zlatá barva se určitě vyráběla. Nashledanou. Takže otázkou zůstává, zda je to skutečně reklamovatelné. Uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejný názor. Za ty peníze to nesmí mít sebemenší chybičku. Ještě než tam ale půjdu, tak bych rád věděl, jestli se vůbec ten číselník (myslím číslice a symboly) dělal ve zlaté barvě, protože mi to přijde z hlediska čitelnosti dost nepraktické. Ta bílá, která je na té druhé fotografii (a že jsem těch fotografií už viděl několik), mi přijde naproti tomu kontrastnější a tedy i čitelnější.

Bohužel si ale myslím, že prodejce samozřejmě nic neuvidí a zlatá barva se určitě vyráběla. Nashledanou. Takže otázkou zůstává, zda je to skutečně reklamovatelné. Uvidíme.

Nerozumím tomu, že chceš vědět, jestli se ten číselník dělal. Když ho máš, tak je snad jasné, že se dělal, ne? Nepraktický/nečitelný číselník není podle mě argument, protože jsi ho snad viděl před koupí. Připadá mi to, jako bys chtěl reklamovat černé auto, že žluté je kontrastnější vůči silnici. Něco jiného samozřejmě je, pokud máš pocit, že jsou někde špatně natisklé indexy. A to si myslím, že by vyreklamova mohlo jít, pokud to uznají, tak ti dají nový ciferník, který určitě mají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerozumím tomu, že chceš vědět, jestli se ten číselník dělal. Když ho máš, tak je snad jasné, že se dělal, ne? Nepraktický/nečitelný číselník není podle mě argument, protože jsi ho snad viděl před koupí. Připadá mi to, jako bys chtěl reklamovat černé auto, že žluté je kontrastnější vůči silnici. Něco jiného samozřejmě je, pokud máš pocit, že jsou někde špatně natisklé indexy. A to si myslím, že by vyreklamova mohlo jít, pokud to uznají, tak ti dají nový ciferník, který určitě mají.

 

Myslel jsem to tak, že je možná celý ten číselník špatný, protože jsem ho takhle ještě na žádné fotce neviděl. Proto se ptám, jestli je tato barva normální, nebo je to celé nějak prapodivně natištěné. Každopádně, za chvíli vyrážím k prodejci, tak uvidíme, jak se k tomu postaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pořádku, neberu si to osobně :bangin: Jinak do prodejny bych zašel, ale tento model se už nevyrábí a pro mě vyhrabali poslední kousek někde ve Vídni. Takže bohužel už nemám s čím porovnávat...

 

Asi jsem to přehlédl kdo byl prodejce ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže je to snad vyřešeno. Dnes jsem je odnesl k Dušákovi a bez mrknutí oka vadu uznali a vzali je do záruční opravy. Bohužel teď budu měsíc bez B čekat na nový číselník. Jsem zvědavý na výsledek. Údajně se s tím ještě nesetkali, pouze snad jednou měnili lunetu. Jenom doufám, že se tou opravou nepo...e zase něco jiného... :mellow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...