Přejít na obsah

Fotka

BfB - fake?

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#21 trog

trog

Učedník

• Member_50
  • 105 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Fanoušek značky:Breitling

Publikováno 23.květen.2017 - 15:17

Jasně takhle z blízka to poznáš hned, ale na pár metrů třeba v hospodě už by to nemuselo být tak jednoznačené. U předchozích modelů třeba výše uvedené BfB to bylo do očí na metry daleko. To jen tak pro zajímavost. Nemá smyl to dál rozvíjet. Origo je origo.

#22 VojtaJ

VojtaJ

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 425 příspěvků(y)
  • Bydlí:České Budějovice
  • Fanoušek značky:Když se mi hodinky líbí a fungují, je mi skoro jedno, od koho jsou...

Publikováno 30.květen.2017 - 09:16

Jo, origo je origo. Když mi jede takovej namyšlenej "kolega" v práci prohlásil o mých titanových rc Casio, že by je nedal n ruku ani psovi, myslel jsem si svoje. A o půl roku později za mnou po návratu z dovolený přiletěl, že prej si splnil sen a ukázal mi Navitimery. Dost ve mě hrklo, protože vim, že sice nemá hluboko do kapsy, ale Navitimery... No, a pak jsem si všimnul, že maj místo stopek dny v týdnu atd. No, vylezlo z něj, že ho stály 70 Eček u nějakýho obchodníka v Turecku, kterej měl krámek plnej Rolád, Omeg, Pateků a pod. Ty fíky už nemá (rozpadly se mu), ale za to teď nosí Meoris a myslí si, jakej je king... No, Colty jsem mu ještě neukázal. Bojim se, aby nedostal infarkt... Ona závist je sviňa a to bere víc, než já...

Tento příspěvek byl upraven od VojtaJ: 30.květen.2017 - 09:18

Omega Speedmaster Professional Moonwatch

Breitling Colt Automatic

Victorinox Alpnach Mechanical

Seiko Mt. Fuji LE

Casio G-Shock MTG-S1000D-1A4ER

Primky po dědovi cal. 50.1

Восток Амфибия 960759

Восток Амфибия 420059

A pak jedny RC Titanový Casia na seřizování automatů, jedny dost omlácený Victorinoxy I.N.O.X a jedny starý, totálně omlácený G-Shocky před rozpadnutím...

#23 BlackSteel

BlackSteel

Učedník

• Member_50
  • 130 příspěvků(y)
  • Bydlí:Plzeň, Praha
  • Fanoušek značky:Breitling, Fortis, Omega, IWC, Glashutte Original, Wempe

Publikováno 15.srpen.2017 - 16:37

Takovejch blbců je bohužel ČR plná a eště se tím chlubí. 

#24 milanz

milanz

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 17.srpen.2017 - 19:11

Jo, origo je origo. Když mi jede takovej namyšlenej "kolega" v práci prohlásil o mých titanových rc Casio, že by je nedal n ruku ani psovi, myslel jsem si svoje. A o půl roku později za mnou po návratu z dovolený přiletěl, že prej si splnil sen a ukázal mi Navitimery. Dost ve mě hrklo, protože vim, že sice nemá hluboko do kapsy, ale Navitimery... No, a pak jsem si všimnul, že maj místo stopek dny v týdnu atd. No, vylezlo z něj, že ho stály 70 Eček u nějakýho obchodníka v Turecku, kterej měl krámek plnej Rolád, Omeg, Pateků a pod. Ty fíky už nemá (rozpadly se mu), ale za to teď nosí Meoris a myslí si, jakej je king... No, Colty jsem mu ještě neukázal. Bojim se, aby nedostal infarkt... Ona závist je sviňa a to bere víc, než já...

Daj na ruku, nerieš. Netreba mu nič vysvetľovať.
TAG Heuer Carrera cal. 1887 | Breitling Super Avenger 2

#25 Novas

Novas

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 54 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Rolex

Publikováno 24.září.2017 - 09:26

Ty bfb jsou celkem evidentní, ale ty so jsou celkem zdařilý, až na ten font písma na sponě..

Omega Seamaster professional chronograph, IWC Spitfire UTC, Breitling Super Avenger Chrono Titanium automatic 

#26 Novas

Novas

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 54 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Rolex

Publikováno 24.září.2017 - 09:26

Ty bfb jsou celkem evidentní, ale ty so jsou celkem zdařilý, až na ten font písma na sponě..

Omega Seamaster professional chronograph, IWC Spitfire UTC, Breitling Super Avenger Chrono Titanium automatic 

#27 jiricek

jiricek

Učedník

• Member_50
  • 132 příspěvků(y)
  • Bydlí:SVK/CR
  • Fanoušek značky:rodina, hodinky

Publikováno 26.září.2017 - 15:09

Konzumni spolecnost prinasi fake standard pro fake people...