Přejít na obsah

Hodinky k výročí


Doporučené příspěvky

Zdravím, jsem Lukáš, 

prve bych rád podotkl, že jsem úplný laik a pouze žádám o radu.

Rád bych přítelkyni pořídil hodinky, stříbrné či z chirurgické oceli, s kulatým ciferníkem a kovovým náramkem.

Nevím vůbec zda jsem zde správně, ale rád bych věděl, zda je možné sehnat hezké a kvalitní hodinky do 2000,-.

Nepotřebuji nic extra, stačí když to bude ukazovat čas, popřípadě den v měsíci.

Kdysi si pořídila jakýsi šunt z číny a já bych pro ní chtěl něco podobného, ale ve stříbrné barvě, přidávám foto pro představu.

post-54521-0-35452100-1490307012_thumb.jpg

Pokud píšu úplné blbosti, pochopím kritiku, jinak předem díky za jakoukoli reakci.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale no tak kluci, i za 2k jde vybrat, sice to musí být trochu haluz a nebude toho moc, ale jde.... já ženě koupil nový Seiko 5 za 1800,- a jsou výborný

 

S tvým budgetem bych šel do něčeho od Casio a nebo zmíněné Seiko 5, pokud zrovna něco bude ve výprodeji v zahraničí. U nás toho moc nekoupíš....

 

Edit: spíš ty casio, pětky jsou automaty a pro to by nemusela mít pochopení, pokud ty nejsi chronomagor, abys ji nakazil :D bude to chtít něco s baterkou

Upraveno uživatelem Lamiczka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvělé reakce, nestíhám projíždět net, jen se stále peru s myšlenkou, že takovéhle krásné designem "obyčejné" hodinky mojí ženskou nenadchnou... Ona je taková lehce straka, takže když se to neblejskne nevzbudí to tu správnou pozornost, jestli mi rozumíte, tedy souhlasím s ivan_kolin a asi zamířím do "hodinářství" v obchoďáku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lamiczka je pravda že pro nechronomagora automaty ne... žena se ani za několik let nenaučila odkládat hodinky do winderu a stále slyším lásko můžeš mi to laskavě nastavit! :-D

 

Ta moje to má stejně, ale ona ty hodinky stejně nenosí denně a svoje starý Casio byla schopná nosit ještě půl roku po tom, co ji přestaly jít...

 

Jinak od Seiko a pro "straku" třeba něco takovýho...

http://www.creationwatches.com/products/seiko-quartz-262/seiko-quartz-sxdc50-sxdc50p1-sxdc50p-womens-watch-10491.html

 

A tohle jsou ty pětky - automaty....

http://www.creationwatches.com/products/seiko-automatic-watches-69/seiko-5-automatic-21-jewels-japan-made-snkk15j1-snkk15j-mens-watch-8604.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...