Přejít na obsah

Glashutte spezimatic bison


ctvrtek

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

Dostali se mi do rukou tyto hodinky po dědovi. Chtěl bych se od Vás dozvědět nějáké informace o těchto hodinkách. Má cenu je nechat renovovat ? Strojek není v chodu. Myslíte, že to má cenu nebo je to bezcenný kousek ?

 

Děkuji předem za odpověď.post-41680-0-79525700-1490391898_thumb.jpgpost-41680-0-27592500-1490391975_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Dobrý den,

Dostali se mi do rukou tyto hodinky po dědovi. Chtěl bych se od Vás dozvědět nějáké informace o těchto hodinkách. Má cenu je nechat renovovat ? Strojek není v chodu. Myslíte, že to má cenu nebo je to bezcenný kousek ?

 

Děkuji předem za odpověď.attachicon.gifIMG_0779.JPGattachicon.gifIMG_0778.JPG

Dobrý den, nabídněte mi cenu, koupím je i nefunkční od Vás, děkuji.  Temlík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se, ale hodinky prodávat nebudu. Spíše bych se chtěl zeptat, kde by bylo možné nechat hodinky renovovat a jaká by byla přibližně cena. Děkuji

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pro zajímavost posilám foto, jak to s hodinkama po dopadlo. Po x letech jsem se odhodlal k renovaci a poslal do Onyxu v Jihlavě a teď se jich nemůžu nabažit. Nádherné hodinky :)

IMG_8464.jpeg

IMG_8443.jpeg

Upraveno uživatelem ctvrtek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...

Leštěný kufr rozhodně není totéž co originální kufr. Na jednu stranu chápu vaši touhu udržet původní pouzdro v dobrém stavu, aby se neopotřebovalo. Na druhou stranu vyleštěné pouzdro pravděpodobně nebude mít stejný vintage šarm a charakter jako originál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, hodinky pocitově omladilo, ale je otázka 20 minut je případně hodit do starého pouzdra, tak jsem toto neřešil a užívám si je takhle :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...