Přejít na obsah

Orient Mako II Black dial


Bambulovich

Doporučené příspěvky

Co je to "zasunutá poloha"? Pokud myslíš uzamčenou korunku, pak je nenatáhneš. Musíš korunku povolit až od pouzdra povyskočí a je volná, pak by si strojek měl normálně natáhnout, Mako II mají novější kalibr umožňující ruční nátah a hacking, tzn. zastavení vteřinovky pro povytažené korunky z pouzdra. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je to "zasunutá poloha"? Pokud myslíš uzamčenou korunku, pak je nenatáhneš. Musíš korunku povolit až od pouzdra povyskočí a je volná, pak by si strojek měl normálně natáhnout, Mako II mají novější kalibr umožňující ruční nátah a hacking, tzn. zastavení vteřinovky pro povytažené korunky z pouzdra. 

netušil jsem, že budeme muset vysvětlovat, že nejde natahovat zašroubovanou korunkou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, byla zasroubovana. To je poprve co jsem neco takoveho na hodinkach mel, no, jsem za vola...

ale jo, chybama se člověk učí. Nikoho jsi neohrozil, nic jsi nezničil, tak taky dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak jsem konecne zpatky doma, zkratil jsem tah, nastavil, a kocham se. 

 

post-7640-0-97277500-1491667069_thumb.jpg

post-7640-0-27898800-1491667026_thumb.jpg

post-7640-0-71267000-1491667012_thumb.jpg

 

Musim rict, ze se mi opravdu hodne libi, snad vic nez ty Seika, ktere nahradily. Za mne maji vyhodu v tom, ze maji ploche sklicko, coz je takova prkotina na kterou jsem zatizeny, asi maji vetsi rezervu tahu, a myslim, ze diky sroubovaci korunce budou vodotesnejsi, takze bazen, saunu, paru a jine nebudu muset resit. Seika mely pruhledne dynko, coz bylo roztomile, ale bez toho asi preziju. 

 

Kalibr potesil hackingem. 

 

O presnosti napisu za 2-3 tydny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...