Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Všechny zájemce o svět hodinek domácí i zahraniční provinience  si dovoluji pozvat na druhý ročník Novoměstských hodinářských dní, který se bude konat od pátku 19. 5. do soboty 20. 5. 2017 v novoměstském hotelu Rajská zahrada. Kromě témat vztahujících se k historii hodinek Prim je na programu řada zajímavých přednášek od tuzemských hodinářských odborníků. Navíc si návštěvníci budou moci poprvé v historii prohlédnout kompletní sbírku legendárních hodinek Prim Orlík.  Kapacita přednáškového sálu je omezená a proto případným zájemcům doporučuji zakoupit si lístky v předprodeji. Jeden z předplatitelů bude na konci akce vylosován a získá autorem podepsaný výtist knihy HODINKY PRIM 1954-1994.

 

Bližší informace najdete na www.hodinarskedny.cz

post-1228-0-85531100-1490771654_thumb.jpg

Upraveno uživatelem accutron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi líto, ale jiný termín než pátek a sobota mi z rodinných důvodů nevyšel. Myslím si, že z Prahy je možné dostat se do NMnM během dvou hodin. Bylo by pro Tebe řešením, kdyby se v pátek 19. května posunul začátek programu z 13:30 na 15:00? V tom případě by stačilo, aby jsi do NMnM dorazil v 16:00 a stihl tak druhou skupinu pro komentovanou prohlídku v muzeu. Ostatní přednášky by se pak posunuly o hodinu a půl a páteční program by pak končil okolo půl osmé.

Upraveno uživatelem accutron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

S lítosti musím oznámit, že NOVOMĚSTSKÉ HODINÁŘSKÉ DNY  se letos ruší. Bohužel se zatím nepodařilo v předprodeji prodat dostatečné množství vstupenek, abychom s manželkou měli šanci zaplatit náklady celé akce. Snad někdy příště ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S lítosti musím oznámit, že NOVOMĚSTSKÉ HODINÁŘSKÉ DNY  se letos ruší. Bohužel se zatím nepodařilo v předprodeji prodat dostatečné množství vstupenek, abychom s manželkou měli šanci zaplatit náklady celé akce. Snad někdy příště ...

To je mi líto. Doufám že se jiný termín vydaří- zase zabojuju o domácí propustku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S lítosti musím oznámit, že NOVOMĚSTSKÉ HODINÁŘSKÉ DNY  se letos ruší. Bohužel se zatím nepodařilo v předprodeji prodat dostatečné množství vstupenek, abychom s manželkou měli šanci zaplatit náklady celé akce. Snad někdy příště ...

 

Akci v původně plánovaném rozsahu jsem musel zrušit, ale pro ty z vás, kteří budete mít čas a chuť, tak pořádám tři komentované prohlídky novoměstských květinových hodin a muzejní expozice hodinek Prim v Městském muzeu Nové Město nad Metují. V pátek 19. 5. 2017 od 15:00 a v sobotu 20. 5. 2017 ve 13:00 a 15:00. Sraz účastníků vždy 10 minut před počátkem prohlídky na nádvoří hotelu RAJSKÁ ZAHRADA. Účastnický poplatek je nulový. Vše dělám zdarma. Rovněž vstup do muzea bude bezplatný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...