Přejít na obsah

Dvoje vintážní Omegy - rozbalovačka...


Doporučené příspěvky

125 i Flightmastery jsem nečekal, nevím proč, ale čekal jsem Soccery a Moony. :)

Nicméně tahle dvojka je mnohem netradičnější a chválím výběr. Dobře jsi udělal. Ono někdy i to pivo dělá divy v dobrým slova smyslu. :)

 

Překvápko.... :)

 

Ony ty 125 měl Vladimir Džanibekov na palubě Sojuzu-27 v roce 1978. Tak jsem asi trochu mystifikoval ve statusu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 45
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Měl jsem trochu doma vítr, jak to zkousne manželka :sweatdrop:

 

Má přehled co aktuálně mám....

 

 

Že přišel balíček, to věděla.  Po rozbalení v tajnosti jsem vzal na ruku speedy125 a šel se pochlubit :D nějak jsem to okecal a bylo to na dobré cestě...

 

Po chvilce jsem přišel s flightmasterama, to už neměla slov  :lol2: 

To se nedivim, taky to s ni mohlo seknout :-).

Fakt paradni, tak pak referuj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já taky, ale jde to ze Schweizu (čtyřmístné psč) a vyclívací pošta to opatřila českým sledovacím číslem...

 

Já to již teď nezkoumám, každopádně před zaplacením jsem se ujišťoval, zda to doopravdy půjde z Německa.

(Švýcarsko bych asi nedal)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to již teď nezkoumám, každopádně před zaplacením jsem se ujišťoval, zda to doopravdy půjde z Německa.

(Švýcarsko bych asi nedal)

V tom případě děkuj pánu bohu, že se naši celníci nevyznají. 4 místné PSČ, město hluboko ve Schweizu u Zurichu, pod tím stát Deutschland. Budiž ti přáno. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl. moje krevní skupina. Tiše závidím. A hlavně gratuluji !!!

 

Já mám svoje 125-ky už několik měsíců (let) v servisu. Koupil jsem totálku a hodinář to řeší, nicméně pořád ne a ne dokončit. Na nošení zase až tak moc nejsou, je to prostě kus neforemného železa, ale já je musím mít pro tu jejich jedinečnost (první chronograf chronometr).

Zato flightmastery, to je na nošení super kousek. Mám pozdější 145.026 ky a tyto 145.013 bych si dal taky líbit.

 

Stav parádní. Podle fotek je vidět, že je v Bienne vzali z gruntu. Nejen přebroušení a servis, ale také nové ručky i ciferníky. Na 125-ky mají myslím stále původní zásoby tritiových ciferníků ze 70.let. To třeba pro mark III nebo IV už jsou k dispozici většinou novější dotisky. To samý ručky.

 

Zajímalo by mě, jakou máš na těch 125-kách sponu a tah. Jestli první 1221/212 nebo pozdější 1225/212.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mě, jakou máš na těch 125-kách sponu a tah. Jestli první 1221/212 nebo pozdější 1225/212.

 

Tak je to už - 3033/213

 

Mě přijdou 125 fajn i na nošení.  Na ruce mi sedí, jen na běžné nošení je to škoda....

 

Tak dostanou příležitost jen občas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Dočkal jsem se :)

 

Přichází Omega Mark 2, patrně z roku 1972. Kompletní renovace u pobočky Omegy v Pforzheimu byla provedena v letošním roce.

 

Vědel jsem, že budou pěkné. Oni jsou ale přímo nádherné :thumbsup_anim:

 

 

 

 

Co mě trochu trápí, je ale to, že náramek mám dost natěsno. Potřeboval bych doplnit jeden článek k tahu 1162.

 

Nemáte prosím někdo navíc? Případně mě někam nasměřujte, kde bych ho sehnal.  Díky moc.

 

 

post-1060-0-56442600-1523895305_thumb.jpg

post-1060-0-15236800-1523895313_thumb.jpg

post-1060-0-13457000-1523895320_thumb.jpg

post-1060-0-11868900-1523895327_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parada, vsechny kousky skvele! 

 

Co to je za naramek? Mozna bych nejaky dilek nasel

 

Dik :) moc.

 

Je to 1162. Změřil jsem poslední články z každé strany spony a zdá se mi, že jeden dílek je zužující z 17/16,5mm a ten z opačné strany má 15,5mm.

post-1060-0-65067600-1524062032_thumb.jpg

post-1060-0-38081400-1524062043_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...