Přejít na obsah

Corum Admiral´s cu AC ONE carbon


Doporučené příspěvky

Po dlhom hladani som sa rozhodol zainvestovat a zaobstarat si nieco zaujimave. Zprvu boli v mojom hladaciku kusky od Omegy, avsak po navsteve Hong Kongu, kde Omega a Rolex mala obchodov na kazdom rohu a bolo ich viac ako fastfoodov, mi tieto znacky prisli ako masovky, tak som sa zacal obzerat po niecom neopozeranom. Vykladnu skrinu som mal paradnu, kedze taka moznost pozriet si vsetky kusky ako tu nie je snad nikde na svete. Patranie sa uzavrelo k niekolkym kuskom, a nakoniec vyhral opat Corum. Mozno mi to niekto vytknete - preco nie nieco univerzalnejsie ako PO, SMP atd....ale nakoniec preco nie :-)

Tak tu su:

 

zatial len v kratkosti, foto a technicke udaje doplnim, kedze som nevydrzal a potreboval som sa s nimi pochvalit aj tu :-)

 

Corum Admiral´s cu AC ONE carbon:

Velkost puzdra: 45mm    (mam male zapastie, ale tvar noziciek a puzdra tomu vobec neprekaza a nijako vzhad nerusia)

Kaliber: CO116

Pochod: automatika

Puzdro: PVD + carbon

Luneta: carbon

 

 

post-25395-0-42894500-1491890008_thumb.jpg

post-25395-0-10018500-1491890046_thumb.jpg

post-25395-0-01881200-1491890086_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu, človek o svojich kúskoch iba sníva a keď dá dohromady balík, tak sa jeho názory zvrtn?. Začne rozmýšľať nad tým, aby v hodinkách mal čo najlepšiu value a začne podliehať obecnému vkusu. Ja som sa na to vykašľal :) a odhodlal som sa k niečomu, čo sa páči hlavne mne. ....I keď je pravdou, že som najprv uvažoval S ich teakovou verziou.

post-25395-0-40434000-1491937398_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... S? to fungláče :)

... Ono S veľkosťou je to veľký problém. Musím však povedať, že vďaka slušnému p?zdru sa v nich cítim dobre a v porovnaní s postavou :) to nevyzerá zle (slová mojej manželky). Wrist shoty dosť skresľujú... Tým nehovorím, že nie sú bulky.

Omnoho horšie vyzerajú na mne typy puzdier a la PO alebo SMP o pilotkach nehovoriac. Vysunuté nožičky I pri 42mm robia problém (a dámske verzie proste na ruku nedám :D) Tu je tvar kompaktný a páči sa mi kryt remena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Symboly by mali znázornovat čísla zastavok pri jachtarceni. Vtipne to tu zakomponovali namiesto číslic:)

Ted uz musis poridit jen nejakou karbonovou jachetku a budes vyladen ;) koukal jsem ze ty symboly zastavek maji i jine Corum je v tom nejaka funkce nebo jen esteticky prvek?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...