Přejít na obsah

shewcza


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 97
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

Rychlá a jasná komunikace, ochota nafotit z detaily které jsem chtěl na hodinkách vidět, kvalitně zabalené zboží a hlavně zboží dle popisu odpovídá reálnému stavu, prostě nic navíc jsem nenašel.

 

Takže jednoznačně doporučuji a ještě jednou děkuji za fajn obchod. :)

Upraveno uživatelem Sweden
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Můj druhý obchod s Jardou, opět super. Oba jsme si navíc vzájemně zaslintali nad hodinkama. Jestli byl v tomhle někdo za blbce, tak jedině já, protože jsem Jardu po téměř roce od prvního našeho obchodu nepoznal, když už na mě čekal na domluveném místě. Ostudné, omlouvám se :blush02:  Poučení pro mě, že hodinky jsou vždy až na druhém místě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 5 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Jarda pro mě vyrobil ptákovinu, kterou mi nechtěli udělat profíci a nic za to nechtěl. Respektive se mi sám nabídl, vymyslel, udělal a pak to ještě poslal. Naproti tomu firmám, který se tím živí, jsem nestál ani za odpověď na e-mail, že to nechtějí/nemůžou udělat.

Je tady holt přece jen vyšší koncentrace dobrých lidí, než je v kraji zvykem a Jarda je jeden z těch, co ten průměr zvyšují. Zřejmě slušnej oddíl  :) 

Ještě jednou díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak Jardo ďakujem za obchod, verím že sa ešte stretneme. Môžem len doporučiť - hodinky presne podľa popisu, taktiež aj maximálna ochota dodatočne pofotiť. Ešte by som chcel vyzdvihnuť aj ochotu sa prispôsobiť, nakoľko som mal problém zohnať CZK, ale spoločne sme sa dohodli a nie každý by mal záujem, alebo ochotu do toho isť.

 

Ďakujem :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...