Přejít na obsah

BVLGARI Octo Finissimo


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jj, tenoučký a nezam?nitelný, krása. Zdobený strojek s mikrorotorem je třešničkou na dortu (i když.. asi je to teda jen blbou fotkou/renderem, ale na tom obrázku je (mezi pátou a osmou hodinou) divná fuka mezi strojkem a pouzdrem, jako by buď strojek nebo vybrání nebylo perfektně kulaté...). Uchycení tahu resp. řemenu k pouzdru je parádně vymyšlené, bohužel to výrazně limituje možnosti nákupu nového řemeniva na origo produkci nebo luxusní hand made kožky.

 

O extra tenkých strojcích se říká, ze trochu bojují s přesností (kvůli menší torzní tuhosti) - netušíte někdo, jak si stojí tenhle BVL138 s tloušťkou 2,23 mm? (pro porovnání, Piaget Altiplano mají strojek 1208P silný 2,35 mm).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Byl jsem vyzkoušet platinovou verzi, která má stejné rozměry a bohužel musím potvrdit svoje předchozí obavy, že ty hodinky jsou prostě přiliš placaté. Technicky je to zázrak, ale oproti běžným Octo vůbec nevyniknou krásné tvary pouzdra. Navíc běžné Octo jsou za 40% ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsících...

Brousena - ocelova verze se mi libi mnohem vic, nez piskovana - titanova. Navic ty titanove jsou tak lehke, ze pusobi az forove.
Jsou extremne tenke, ale nositelne. Tah je hodne siroky. Na ruce pusobi vic jako naramek nez jako hodinky.
Zkousel jsem dnes obe barevne varianty. Cerna ma peknou strukturu na ciferniku, ale v porovnani s modrou je o neco mene citelna a na slunicku trosku nudnejsi. Obe varianty stoji 11500 CHF a co je hlavni, daji se koupit.

21bff2c41daf8b4825610ed2da792d91.jpg

bcf6169497bccecd05ea8652f600363f.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...