Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

tak poté, co jsem si v poslední době 2x udělal radost, bych chtěl něco nového tikajícího dopřát i manželce. Vzhledem k tomu, že za 2 měsíce má narozky, tak to je ideální doba začít pátrat.

Vlastně už mám jedny vybraný, ale třeba mě poradíte něco jiného. Jinak jsem pevně rozhodnut je vzít.

 

požadavky:

 

cena: cca 8k strop,

pohon: určitě quartz

pouzdro: ocel, stejně tak tak nebo mesh

velikost 35-38?

stříbrný cifr a snad i ručky a čísla

 

Zde je to, co jsem vybral já. Vím, cena 8,2k a Ronda...ale co jiného? Takže prostě něco v tomhle duchu. Když jsem jí je ukázal, tak se jí moc líbí. Ještě jsem koukal po těch s moon phase, ale tam už je něco echt gold :-D

 

Díky za každý nápad.

 

 

post-13404-0-38606300-1492539916_thumb.jpg

post-13404-0-52584700-1492539922_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 110
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Davosu jsi zkoušel? 

 

http://www.helveti.cz/davosa-audrey-16755715

 

Má teda v sobě taky Rondu, ale ono to u těch dámských hodinek zkrátka není tak jednoduché, zvláště v téhle velikosti. 

 

Certiny jsou dámské, ta velikost určitě, ale je fakt, že jsou hodně... strohé. Viděla jsem tedy modely i s perleťovým ciferníkem, a ty už jsou pěkné, ale nevím, jestli by se daly sehnat. Zeppelin jsem viděla naživo, jsou docela hezké a rozhodně zajímavé. 

 

 

A nějaké Citizen "bez budíčků" 

 

post-40502-0-34601200-1492564619_thumb.jpg

 

pouzdro 35 mm, model FE6050-55A. 

Upraveno uživatelem KatkaB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že ty Zepellin mě přijdou hodně zajímavé. At už umístěním korunky nebo data. Tak já mám Rondu v Golanach a už 5 let maká spolehlivě. Takze pro ti nic nemám. Jen v hodinkách za 8k mi přijde nepatricna. Ale tam to navysujou ty swarovski krystaly o. Tyhle Citizen působí hodně decentně. Když ve mně ta značka evokuje kalkulačku, kterou jsem.mel po dobu studií. :) jj na Davosu jsem koukal..

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podival bych se na Balmain, vyrabi se ve stejne tovarne jako Longines a 80% kolekce je zamereno na zeny. Hodinky jsou ve tride Certina Tissot. Safirove sklo a eta.

 

Odesláno z mého PLK-L01 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kalkulačka po dobu studií? Neblbni, to jsou naopak hodinky s příběhem! Navždy ti budou připomínat mládí  :)

 

Ale asi je poctivý, abych řekla, že ty Zeppeliny mi přijdou o chlup hezčí a zajímavější... On je právě u dámských hodinek problém, že tradiční výrobci je moc nevyrábějí v té velikosti, kterou potřebuješ. Seiko nabízí řadu Velatura, možná že ta by mohla být zajímavá, jenže je dražší, co jsem se dívala, tak skoro dvojnásobek. Pak ještě Victorinnox, Wenger, Tissot... to už jsi asi všechno viděl... 

 

A v čem je problém s těma Casio? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak velikost byla podle těch Seiko co má teď. Možná ještě těch 40mm by snesla v pohodě. Na seika mrknu ještě, ale jelikož už jedny má, radeji bych buď swiss nebo deutsch :D Casio...asi stejný jako Citizen :)

 

Na Balmain kouknu..diky

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Casio...asi stejný jako Citizen :)

 

 

Gusto, kde jsi nechal racio? Jedny z nej hodinek nemohou za to, že jejich firma dělá i kalkulajdy. To bys musel vyřadit i Victorinox + Wenger (nožíky), Seiko (Epson tiskárny)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...