Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 110
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak za mna a z mojho pohladu asi tiez tie Victorinox (kvoli uz vyssie spomenutym vyhodam a + na tych Zeppelinoch ma neskutocne irituje ta datumovka).

ALE, keby mi manzelka povedala ze sa jej pacia hodinky A a dal jej (podla mna dost odlisne) hodinky B, tak lepsie sklicko, lepsia WR alebo moonphase by to moc z estetického hladiska asi nevylepsilo. A ide v prvom rade o to aby ona mala z nich radost :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za mna a z mojho pohladu asi tiez tie Victorinox (kvoli uz vyssie spomenutym vyhodam a + na tych Zeppelinoch ma neskutocne irituje ta datumovka).

ALE, keby mi manzelka povedala ze sa jej pacia hodinky A a dal jej (podla mna dost odlisne) hodinky B, tak lepsie sklicko, lepsia WR alebo moonphase by to moc z estetického hladiska asi nevylepsilo. A ide v prvom rade o to aby ona mala z nich radost :-)

taky úhel pohledu...Tak oni se jí ty Victorinox taky líbí, ale tamty víc...no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže takle...kdo na to narazíte, které byste upřednostnili...vezmu jedny s těhle dvou. Řekněme, že cena je cca stejná. 

za mě Certina.....D

Žádný těch dvou se mi teda moc nelíbí, ale důležité že se líbí ženě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Trochu zneužiju tohle vlákno jelikož je nejblíž tomu co hledám. Bohužel v dámských hodinkách se nevyznám uvítám každou radu :)


Pro mámu scháním k 50ce hodinky.

 

Cena do 12k

Pouzdro ocel
Preferuju tah nebo mesh
Velikost kolem 35mm

Safír
Na pohon není preference
Barva stříbrná (maximálně barevný detaily)
Bez subcifrů

 

Díky za každej tip :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...