Přejít na obsah

Fotka

Omega Speedmaster Professional Moonwatch

moony safír omega

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
2 odpovědí na toto téma

#1 DaveG17

DaveG17

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 267 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Ostrava!!!
  • Fanoušek značky:STI, Kimber, Ruger, TH, ML, IWC, Omega, Seiko. První 3 nejsou hodinky :-)

Publikováno 20.duben.2017 - 15:57

Znáte to...nejdřív nezájem, pak lehká zvědavost, potom "jsou univerzální klasika" až po "ježíš, to musím mít". A najednou je máte a "hm, dobrý no...". Prostě a zkrátka, asi jsem to moc oddaloval a k vyvrcholení nedošlo :-) Ono se to může změnit, takže kdybych inzerát stáhl, omlouvám se zájemcům.

K věci! Omega Speedmaster Professional Moonwatch z ledna 2016 na tahu - verze se safírovým sklem a safírovým průhledem na strojek. Klasické můny jsou hezké, ale tyhle je možná lepší nosit dýnkem nahoru. Ten strojek je dechberoucí, kulervoucí. Velké balení s óbr krabicí, v ní kufr, však víme...lupa, NATO, sucháč, pinzeta, medaile za účast. Krásný stav, moc nošené nejsou, mnou v podstatě vůbec. Stopy kancldajvingu na sponě (je vidět na fotce) a trochu tah, nožičky zespodu. Měl jsem je na ruce max 5x a za tu dobu akorát vypozoroval rezervu nátahu něco přes 50 hodin a přesnost -4s / 24h. Sucháč pravděpodobně nepoužitý, origo černé NATO skoro jistě nepoužité, ještě má nálepky na sponách.

Navíc krásný kožený hnědý řemen a hnědý NATO (viz foto). Cena 87 tis. Kč. Preferuju osobní předání, 21.-22.4. Brno, pak Ostrava. V nejhorším trefím na poštu nebo zvládnu objednat PPL. Doprava je v ceně, při osobním předání samozřejmě pivo/kafe/panák na mě a možnost přiměřit na ruku třeba TH Monaco.

Hnusné mobilovky jsou moje, krásné ostatní fotky jsou sice stejné hodinky, ale fotil předchozí majitel (zveřejňuji samozřejmě s jeho laskavým svolením).

Přiložený soubor (y)

#2 DaveG17

DaveG17

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 267 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:STI, Kimber, Ruger, TH, ML, IWC, Omega, Seiko. První 3 nejsou hodinky :-)

Publikováno 2.květen.2017 - 11:17

Něco je v jednání, tak možná píšu už zbytečně, ale malý up s fotkama :-)

Přiložený soubor (y)

#3 DaveG17

DaveG17

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 267 příspěvků(y)

Publikováno 3.květen.2017 - 20:26

Game over, děkuji chronomagu za prostor :-)

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:moony, safír, omega