Přejít na obsah

Fotka

Helson Porthole Bronze

bronz helson eta2824

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1 odpovědí na toto téma

#1 ponorka9

ponorka9

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 464 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Krkonoše
  • Fanoušek značky:AVIA, Omega and U BOAT for ever!

Publikováno 20.duben.2017 - 19:54

Ahoj Chronomágové!

Mám něco rozjednané, tak zkusím rychlou akci a nabídnu k prodeji další z mých bronzových kousků - Helson Porthole Bronze. Jedná se o první edici - kus č. 81.

Nějaká technicko-taktická data:

Pouzdro bronz 44 mm, dýnko safír + titan, vodotěsnost 500 m. Díky šroubovaným nožkám působí menším dojmem a dobře se nosí.Tiká v nich spolehlivá ETA 2824-2. Cifr černý, pravá korunka ovládá čas a datum, levá korunka ovládá vnitřní lunetu, obě jsou samozřejmě šroubovací. Lumi je perfektní viz. foto. Stav odpovídá nošeným hodinkám, pouzdro má lehkou patinu, safír a vnitřní AR 100%. U 5té hodiny je malý ťukanec na hraně pouzdra u skla (viz. foto). K hodinkám je komplet balení (tuba, papíry, vystěžejkovač + šroubovák) + 2 x origo řemínek - hnědý nenošený kožený 24/24 mm s origo bronzovou sponou + černý nenošený gumový CUDA (styl Isofrane) 24/22 mm, taktéž s origo bronzovou sponou. Při rychlém prodeji přidám i plátěný maskáč (viz. foto), džínový od Zrna už nemám (ale slušel jim nejvíc).

Hodinky prošly loni servisem a jsou naprosto v pořádku. Nové se dají koupit za 1300 USD + poplatky, což dnes hodí bratru 40K, nošené jsem už dlouho nikde neviděl. Já bych rád dostal 27,- K v Kč nebo 1 K v EUR, pošta či refrešment v ceně.

Prodej bude z výše uvedeného důvodu časově omezen. V případě rychlé akce něco slevím. Více info přes SZ.

Díky Chronomagu za prostor.

Přiložený soubor (y)

AVIA Swiss Watch hromaditel :)

Moje hodnocení: ponorka9

#2 ponorka9

ponorka9

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 464 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Krkonoše
  • Fanoušek značky:AVIA, Omega and U BOAT for ever!

Publikováno 20.duben.2017 - 20:34

Prodáno, byl to fofr:)

AVIA Swiss Watch hromaditel :)

Moje hodnocení: ponorka9

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:bronz, helson, eta2824