Přejít na obsah

Fotka

P: Seiko New Black Monster

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
2 odpovědí na toto téma

#1 stepan_1981

stepan_1981

Učedník

• Member_50
  • 120 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 21.duben.2017 - 12:36

Ahoj,

nechcete někdo zkusit na léto černá Monstra?

Kupované v 09/2015, doklady ani krabici už k nim ale nemám. Na ruce byly jen výjimečně, v řádu 1-2x do měsíce. Hodinky jsou OK, bez škrábanců, jen nějaké klasické vlásečnice na sponě a tahu.

Změřil jsem jim přesnost, daly cca -10 vteřin za 24h (na strojek podle mě standard). Strojek s možností ručního nátahu a hackingem. Tah zkrácen na zápěstí cca 16,5-17cm, odebrané dílky tahu i s piny mám a půjdou s hodinkami (viz foto).

Víc už asi nevím, co k nim dodat. Důvod prodeje klasika - mám jen 2 ruce, už je toho na moje potřeby moc a tyhle Monstra zbytečně zahálejí, ačkoliv by někomu mohly dělat víc radosti.

Cena 4.600,- Kč včetně počty v rámci ČR. Platba předem na účet.

Dotazy prosím případně do SZ.

Štěpán

Přiložený soubor (y)

Hamilton Khaki E.T.O., TIMEX Expedition Military Chronograph PVD, Laco Flieger Rostock, Davosa Argonautic, LIMES Pharo DayDate, Prim Sport II, Cortébert Grand Prix (vintage), G. Gerlach Batory, Seiko new black Monster, Seiko SKX007K2, Archimede Pilot Chronograph, Fortis Colors, Luch one hand, Casio a159w-n1

#2 stepan_1981

stepan_1981

Učedník

• Member_50
  • 120 příspěvků(y)

Publikováno 21.duben.2017 - 13:07

Zřejmě dohodnuto s prvním zájemcem, po připsání platby zamknu, popř. dám info kdyby to nedopadlo.

Hamilton Khaki E.T.O., TIMEX Expedition Military Chronograph PVD, Laco Flieger Rostock, Davosa Argonautic, LIMES Pharo DayDate, Prim Sport II, Cortébert Grand Prix (vintage), G. Gerlach Batory, Seiko new black Monster, Seiko SKX007K2, Archimede Pilot Chronograph, Fortis Colors, Luch one hand, Casio a159w-n1

#3 stepan_1981

stepan_1981

Učedník

• Member_50
  • 120 příspěvků(y)

Publikováno 24.duben.2017 - 09:22

LOCK, vyřízeno, díky za prostor