Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Umite nekdo sehnat veterana (automobil)?

caroldtimer classic buy auto veteran

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
41 odpovědí na toto téma

#21 exBURN

exBURN

Megazávislák

• Member_50
  • 1 139 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Brno
  • Fanoušek značky:Auto, Foto atd..

Publikováno 24.duben.2017 - 09:09

Je to Turek? Mě se s nim nepodařilo spojit. Na telefon nemam němčinu a na maily neodpovídá

#22 Klotzman

Klotzman

Megazávislák

• Member_50
  • 3 195 příspěvků(y)

Publikováno 24.duben.2017 - 09:39

... a na maily neodpovídá

No to je vždycky dobrý znamení...

- Rolex ?
- Omega
- Beautiful...

#23 exBURN

exBURN

Megazávislák

• Member_50
  • 1 139 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno
  • Fanoušek značky:Auto, Foto atd..

Publikováno 24.duben.2017 - 09:40

Taky si myslim. Netrvám ale konkrétně na tomto kusu.

#24 Josef01

Josef01

Bývalý člen

• Member_50
  • 8 618 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 24.duben.2017 - 10:06

Tenhle je sice dražší a líbí se mi podstatně více

https://www.autoscou...modrá-310542068

#25 CEGY

CEGY

Alpa samec

• Member_50
  • 4 964 příspěvků(y)
  • Bydlí:za Prahou - směrem na Ostravu

Publikováno 24.duben.2017 - 10:22

Tady to jede. Kluk chtel Triumpha a vy mu tady nabizite us 1203 :)

Mrknul bych na nejakej mercedes kupe, treba 115 nebo 124. Ceny leti vzhuru..

NEČUM..

#26 M3maniac

M3maniac

Megazávislák

• Member_50
  • 3 740 příspěvků(y)

Publikováno 24.duben.2017 - 10:43

Jj, 124 coupe je kočka a zatím ještě za dostupnou cenu.....

#27 CEGY

CEGY

Alpa samec

• Member_50
  • 4 964 příspěvků(y)
  • Bydlí:za Prahou - směrem na Ostravu

Publikováno 24.duben.2017 - 11:18

Jj, 124 coupe je kočka a zatím ještě za dostupnou cenu.....

Uz to take poskocilo. Nekteri chtej za 220 holobyt nesmysly.
Tak pred 4 lety jsem prodal 320 ve sportlinu za kilo :)

NEČUM..

#28 radek123

radek123

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 25.duben.2017 - 10:16

tak pozadavek na Anglicke cabrio a nabidka US V8 je docela usmevna :)

jinak co se tyka Spitfira tak se obavam, ze top stav jak si predstavujes proste neni a kazde auto bude co chvili na nejakou praci

a k tem firmam co zarizuji dovoz veteranu tak co sem videl ceny byvaji obvykle hodne nastrelene  a kdyz byly nejake auta opravdu vymazlene tak to byly typy ktere se pohybuji v radove jinych cenach

asi bych zkusil rozsirit pocet adeptu a pak sledovat inzerci a cekat na prilezitost ...

#29 Josef01

Josef01

Bývalý člen

• Member_50
  • 8 618 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 25.duben.2017 - 10:25

Tak to GMC byl off topic, za to omluva, na druhé straně shánět na hodinkovém foru takto veterána je úsměvnější.

#30 radek123

radek123

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 25.duben.2017 - 10:47

no ja sem tu chvili, ale prijde me ze to je tu mistama spis socialni sit nez hodinkove forum a resi se kdeco :)

#31 Conrad

Conrad

Megazávislák

• Member_50
  • 3 595 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 25.duben.2017 - 11:27

Nic ve zlém, ale horší vstupní parametry na koupi veteráne si nějak nedovedu představit.

Bouzel si na aute nic sam neudelam, nemam na to cas ani kontakty a tak hledam neco v top stavu. 

tak bych pak potreboval nekoho kdo pozna dobre auto od spatneho, dobry stav a jestli je to dobra cena a dokaze to zaridit. Sam jsem pres tyden tak zaneprazdneny, ze se nedostanu ani na prohlidku a radeji se s nekym domluvim na zarizeni, nez koupit spatne auto.

#32 Murphy97

Murphy97

lenochod

• Member_50
  • 3 156 příspěvků(y)
  • Bydlí:PRG
  • Fanoušek značky:Konec zákazu předjíždění

Publikováno 25.duben.2017 - 12:07

Tak ja bych to tady uplne nezatracoval. Tohle vlakno muze pomoc s nasmerovanim i jinym.
A co se tyka komentu na socialni site, tak ja mam naopak pocit, ze se sem hodinky docela vraci.
Jen to chce udrzet ve vlaknech tema.
Ja jsem treba vubec neznal "veterany na truc"...

#33 Alojz

Alojz

Učedník

• Member_50
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 26.duben.2017 - 00:25

Diky moc za rady. Ano, vim, ze vsechny vstupni parametry hovori proti, ale chci si udelat radost a koupit veterana. To ma byt vikendova zalezitost, na coz se tesim. Ameriky me neurazi, ale to uz bych radeji Corvettu. Ten Mercedes 115 v kabriu je moc hezke auto. Ty novejsi mi pripominaji auta z detstvi, ktere se mi nelibily.

Jinak porad verim tomu, ze existuji end-to-end sluzby nebo dobry kontakt a musim rict, ze jsem obdrzel i spoustu dobrych rad, tipu a kontaktu do SZ. Moc diky kluci, takze vlakno plni ucel i kdyz to mozna pres ty desivy americky dodavky nevypada :-D.

#34 VasekN

VasekN

Megazávislák

• Member_50
  • 1 565 příspěvků(y)
  • Bydlí:K. Vary
  • Fanoušek značky:Freediving, Violoncello

Publikováno 26.duben.2017 - 07:26

Diky moc za rady. Ano, vim, ze vsechny vstupni parametry hovori proti, ale chci si udelat radost a koupit veterana. To ma byt vikendova zalezitost, na coz se tesim. Ameriky me neurazi, ale to uz bych radeji Corvettu. Ten Mercedes 115 v kabriu je moc hezke auto. Ty novejsi mi pripominaji auta z detstvi, ktere se mi nelibily.

Jinak porad verim tomu, ze existuji end-to-end sluzby nebo dobry kontakt a musim rict, ze jsem obdrzel i spoustu dobrych rad, tipu a kontaktu do SZ. Moc diky kluci, takze vlakno plni ucel i kdyz to mozna pres ty desivy americky dodavky nevypada :-D.

Služby samozřejmě existují, ale je třeba pak zvýšit rozpočet, ti lidé to samozřejmě nedělají zadarmo :-)

#35 Bert

Bert

Megazávislák

• Moderators
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 26.duben.2017 - 07:30

Tak to GMC byl off topic, za to omluva, na druhé straně shánět na hodinkovém foru takto veterána je úsměvnější.

No, ono zalozit na hodinkovem foru mirne hystericke vlakno o autech na alternativni pohon chtelo taky kus chlapske odvahy ..... :-)
Typický PRIMitiv, a proto mi dělají upřímnou radost Ladičky, Orlíky, Spartaky, 97-čky, 96-ky, Diplomaty,Eleganty, Traktory, všemožné Sporty, Bauhausy, Hindy, Linee a dalších několik kusů všemožné havěti, jako třeba Piaget, Rolex, Panerai, Omega, či Perrelet .....

#36 mondeo2

mondeo2

Alien a fanda FORD/ Mondeo MK IV a proto už máme doma dvě

• Member_50
  • 7 987 příspěvků(y)
  • Bydlí:Mimoň

Publikováno 26.duben.2017 - 07:40

No, ono zalozit na hodinkovem foru mirne hystericke vlakno o autech na alternativni pohon chtelo taky kus chlapske odvahy ..... :-)

jo a to tu ještě nebyly vložky a nemyslím tím teď vložky do motorů..............jen jsem zvědavej kdo s tím příjde.............. :lol: 

Tři čarodějnice si prohlížejí tři Swatch hodinky. Která čarodějnice si prohlíží které Swatch hodinky?

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

tel : 607977917      e - mail :  klucik.r@seznam.cz

#37 Frostie

Frostie

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 11 712 příspěvků(y)
  • Bydlí:ano
  • Fanoušek značky:Casio, Citizen, Junghans. Cesty, lety, hodinky, radio controlled, solar, DCF 77,5 kHz

Publikováno 26.duben.2017 - 07:42

jo a to tu ještě nebyly vložky a nemyslím tím teď vložky do motorů..............jen jsem zvědavej kdo s tím příjde.............. :lol:

Jakože jaké vložky si tam právě strkáte? OMG, to už se těším

Proběhlé obchody

#38 Tittus

Tittus

No Future, No Hope

• Member_50
  • 1 333 příspěvků(y)

Publikováno 26.duben.2017 - 11:39

Jakože jaké vložky si tam právě strkáte? OMG, to už se těším

Žádný, zásadně používám tampóny...

"I feel sorry for people who don't drink. When they wake up in the morning, that's as good as they're going to feel all day." - Jack Lemmon

#39 Alojz

Alojz

Učedník

• Member_50
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 27.duben.2017 - 00:16

Ja Vam nevim, kde jinde se na veterana zeptat. Spousta lidi tady ma vztah k autum, chlubi se svymi mazlicky, sbira vintage hodinky a veteran neni uplne daleko :-). Vedel jsem, ze nekteri z Vas ho maji, tak jsem se chtel zeptat erudovanych jak na to. To jsem spis zvedavy na ty vlozky :-D... 

#40 Wanderer

Wanderer

Super Taťka 42

• Member_50
  • 3 424 příspěvků(y)
  • Bydlí:kde končej brambory a začíná víno
  • Fanoušek značky:sluneční hodiny pro heliomagora

Publikováno 27.duben.2017 - 05:39

Začni pravidelně sledovat inzertní veteránské weby. Trochu si rozšiř portfolio, toho, co bys chtěl koupit, protože na konkrétní model můžeš čekat hodně dlouho. Např. rozsah let výroby, zemi původu, cenu a kabriolet. Během krátkého času budeš mít přehled o cenách a co je vůbec sehnatelné.
Hlavně měj připravené peníze.
A když zajedeš občas na nějaký sraz, tak tam vysleduješ nejčastější závady a opravy.

Dřív nebo později na něco kápneš a pak konej. :-)

Don´t give in without the fight!

"To je kašmír." "Když jsem ho kupoval, byl za babku. Někdo kupuje zlato, já zase kašmír. A potom už jenom čekám, až půjde nahoru. A musím ho čas od času maličko provětrat. Každých sedm let ho vytáhnu."

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:caroldtimer, classic, buy, auto, veteran