Přejít na obsah

Calibre 5


Bobby K

Doporučené příspěvky

Zdravím vespolek,

rád bych poprosil o radu. Na těchto hodinkách je u day "MER", znamená to, že byly určeny pro francouzský trh? Máte s tím někdo zkušenost? Jsou pak hůře prodejné, atd?

Předem děkuji za Info a jsem s pozdravem, Bob.

post-35969-0-32428900-1492973594_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, to by vše vysvětlovalo.. Jedu se na ně teprve podívat.. Měl jsem Twin Timy, ale varianty jazyka na nich nebyly. (I když den myslím taky ne..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • Po roku...

Nakonec jsem po přemítání, které hodinky kouit vybral právě tyto. Líbí se mi, že jsou bez zbytečných komplikací. Bílý ciferník je velice přeledný. Neutrální ve svém výrazu a doufám, že jen ak nepodlehne modní vlně (jako nap. modré cifry). Čitelnost, o kteoru jde především je výborná. Zlaté indexy přidávají hodinkám na exluzivitě.

Jinak jsem si jistý, že 99 lidí ze sta nebude tušit, jak drahé jsou atd. Ale lidé, se kterými se stýkám a kteří mají v hodinky v oblibě je jist budou umět ocenit :-)

Za pár dnů již budou doma :-)

Akorát neví, co se starými quartz strojky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejjistější to bude změřit, jestli má pouzdro velikost 41 mm, tak pásek by měl být 20 mm

https://forums.watchuseek.com/f25/carrera-blue-day-date-strap-options-pics-please-3659738.html

https://www.chrono24.ch/tagheuer/tag-heuer-mens-war201eba0723-carrera-calibre-5-watch--id9429252.htm

 

(pouzdro 39 mm by mělo mít 19 mm, ale to jsem v day-date variantě neviděl)

 

Ahoj,

nevíte jakou šířku koženého pásku mají tyto hodinky? Nevyčetl jsem to nikde na netu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do mezery 20 mm přijde pásek 20 mm. Fyzická šířka koženého pásku se může v desetinách mm lišit kus od kusu (či výrobce). Není to ocel, tak se na desetiny mm nehraje. Kůže je poddajná a přizpůsobí se.

 

U hodně hrubých kožených řemenů může být problém, když je málo místa mezi stežejkou a pouzdrem. Ale podle fotek Calibre 5 s originálním koženým řemenen tam mezera celkem je, tak by neměl nastat ani komplikace s hrubším řemenem.

 

Pro moje dovzdelani, plati za pasek 20 mm ma Siri 20 mm Nebo se vejde do mezery 20 mm?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

To Biggus: To není možné.. Nemáš je zmagnetizované? Zajdi někam do Tagu, měli by Ti je zdarma odmagnetizovat a pak stopni přesně vteřiny/den.. Resp. udělej to před i po..

S pozdravem, Bob.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...