Přejít na obsah

Možnosti IGENů


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 662
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Neviem do akej temyto dat, preto to hodim sem. Dnes mi prisli vlozky lunety do PS1 a na PS2 z eltonu.

Po 3tyzdnovom cakani a par mailoch a telefonátoch som sa velmi potesil, ze su tu. Nadsenie opadlo ale hned, ako som balik otvoril. Pred objednanim vlozky na PS1 som sa vyslovene pytal, ze ci je vypukla, ako tie co kedysi byvali v pôvodných Primkach. Jasne je.

Mno, akurát asi cestou sa splastila a za 300vky prislo hladke plexi. Taku istu mam teraz len mierne iny font. Neviem si na ne zvyknut, kedze predtým som mal povodnu vypuklu a s nou vynikli tie hodinky.Zial tu som poskodil. Teda potlac sa poskodila.

PS2kove su ako tak okej. ALe i tam potlac 5ky vyzera ako keby to tam tlacili na dva razy.

Vidim to tak, ze zohnat serioznu vypuklu lunetu s dobrym fontom asi iba ak s dalsimi primkami. 

Stredna je elton. Font sedi ako original, pekna je. Len do kelu hladka a hladka.

post-39713-0-26810300-1509362008_thumb.jpg

Upraveno uživatelem CsabaC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypukla je tato. a ja som ju mal povodne na ps1kach v ciernej i bielej verzii na modrych.

je ako keby lakovana a ma tvar ako vypukle sklicko. hmatatelne vytrca z lunety. a ma jemny efekt akoby lupy, ze tie cisla posobia trocha vacsie a z môjho pohladu viac ladi s ciferníkom.

foto z netu, lebo povodnu lunetu mam doma.

volal som uz spat i do eltonu a ze oni davaju len ploche.

post-39713-0-42882600-1509369391_thumb.jpg

post-39713-0-76597300-1509369400_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ale zub casu nie je. tam na lavo to si nevsimaj, ta luneta na obrazku nie je 100%. ale vsimni si vypukly tvar. zub casu ti material neprida. doma som to pozeral a ta luneta je tak vyrobena podla mna. ako ked zrezes ruru v 1/3 a pouzijes ten vypukly vrch. je to uplne precizne a hladke a rovnomerne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...