Přejít na obsah

Plus Watch - IT - chrono24


LovecK

Doporučené příspěvky

Mám za sebou 2 obchody, vše v pořádku a na 100%. Kolega má širokou nabídku skladem a opravdu skladem. Vždy to byly nové hodinky ve fullset balení. Za mě korektní ceny, na Evropu.

Rychlá a věcná komunikace, SEPA platba a promptní odeslání přes DHL - v pondělí večer první email a ve čtvrtek hodinky na ruce, a to mě baví... ;)

Doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem bral od Italů troje watche a vždy bezproblémová záležitost s plnou mezinárodní zárukou. Dost se tu píše, že je to od Itala trochu riziko, že radši od Němců, ale já jsem kluk spořivá a těch pár procent ve prospěch Itala se mi zatím vyplatilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mně taky dobrý, bral jsem pepsiny.

 

Ad italové na ch24, bral jsem 3x rolády, jednou špatná krabice, která nebyla na fotce - poslali správnou a jednou nepřišel plastovej kryt cifru na keramiky - taky poslali..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Ahoj,

 

abych taky přispěl, tento týden objednáno Omega Speedmaster Professional Moonwatch Hesalit z Pluswatch. Ve středu v 9:00  objednáno, druhý den ve 12:30 balík u mě doma. Všechno v pořádku, záruka je vyplněna na nějaké italské klenotnictví. Tah jsem zkracoval u Dušáka a hodinky jsou v pořádku. Dorazil klasicky big box s veškerým příslušenstvím. Hodinky s fóliema, absolutně nenošené. Hodně jsem se toho bál, ale rozdíl byl 24 000,- kč.

 

Kdyby byly nějaké otázky klidně mi pošlete zprávu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...