Přejít na obsah

Kdo všechno tu vlastní IWC a jaký?!?


rorda

Doporučené příspěvky

Zajímavý obchod, občas se to stává, ale ověřil jsi si zda zrovna ty medové nejsou raritní a vysoce ceněné IWC. Aby to nebyl super kauf pro hodináře :newyear: , ale jnak gratuluji jsou určitě krásné a na živo ještě více. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malé B-Uhren jsou nesmysl jako robertek se zpátečkou

 

Pak jsi nikdy neviděl tzv. mechanical dildo. Ale nějaká tvá pacientka to určitě znát bude ;)

Obrázek sem raději postovat nebudu, zadej si to do vyhledávače ;)

 

Ale zpět k tématu - pokud si někdy budu kupovat IWC, pak jedině oblekovky s kalibrem 98XXX (vycházejícím z F.A.Jones kalibru, 1920).

post-1118-1230577130.jpg

post-1118-1230577139.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak jsi nikdy neviděl tzv. mechanical dildo. Ale nějaká tvá pacientka to určitě znát bude ;)

Obrázek sem raději postovat nebudu, zadej si to do vyhledávače ;)

 

Ale zpět k tématu - pokud si někdy budu kupovat IWC, pak jedině oblekovky s kalibrem 98XXX (vycházejícím z F.A.Jones kalibru, 1920).

 

Krásná fotka super strojek a co jsou ty šroubky po obvodu pouzdra? Nevypadá to na zajištějí srojku, co asi drží?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavý obchod, občas se to stává, ale ověřil jsi si zda zrovna ty medové nejsou raritní a vysoce ceněné IWC. Aby to nebyl super kauf pro hodináře :newyear: , ale jnak gratuluji jsou určitě krásné a na živo ještě více. :thumbsup_anim:

 

i kdyby tomu bylo tak, je mi to jedno... k čemu by mi byly hodinky kter nenosím... B-Uhren alias BigPiloty nosit budu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takisto sa pripajam ku gratulaciam, naplno si ich uži ;)

V podstate teraz môžeš predať celu svoju zbierku, Big Piloty môžu byť ako jedine hodinky.

 

 

No, pánové, narovinu... třeba designově se limitka od Steinhart neloudá někde vzadu karavany B-Uhren... Laco (oboje) jsou reprezentantem původního designu a výrobce, stejně tak jako Stowa, Aristo reprezentuje původní velikost 55 mm (a subdodavatele :) ), etc. etc. takže nevím nevím... a navíc nevěřím na jedny hodinky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to pod střechou... a je to pod střechou s neuvěřitelným příběhem... v podstatě došlo k výměně stávajících IWC co jsem tady kdysi koupil od Popshopa za BP :)

Někdy v roce 2005 jsem si tady od Popshopa koupil IWC.. diameter 44, velmi tenký okraj, ciferník v barvě medu, velmi originální font čísel, takový hranatý, velmi hlasitý tikot s velmi malou frekvencí.... bouchnul jsem na ně hnědého krokodýla a byl jsem za hrozného frajera... Kdekoliv jsem se s nima objevil, u Dušáka, Bechyněho, nad nima presonál slintal , půjčoval si je z ruky a běhal s nima dozadu :) Což byla sranda,protože mně stály 30 tkč..

Já vždycky byl na ty B-Uhren... tak vám tak furt koukákm po IWC BP... přemýšlím, občas si nechám do toho vstoupit chuť na jiné hodinky, Glashutte a pod.... a pak mi kamarád říká "Hele, vole, ty tamty IWCčka stejně nenosíš tak je střel a bude na BP" ... Když jsem byl na srazu tak si těch "medových IWC" nikdo moc nevšimnul... ale zase jinej kámoš říkal "to je kup roku vole, na tom vyděláš" ... a jak řekl tak se stalo... s drbným doplatkem jsem díky tomu získal IWC Big Pilot... ikonu B-Uhren...

 

jedna fotka z ruky a mobilu , jak se mi ještě chvěje :)

 

Gratuluju a tiše závidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...