Přejít na obsah

Jak jsem přišel o hodinky..


petr_cha

Doporučené příspěvky

Deti nemocne, musim bejt doma, procitam chronomag, neustale narazim na destrukční a strelecka vlakna, kde se konstatuje, co vsechno hodinky vydrzej a jak jsou vlastne nesmrtelne a tak si rikam, kam vsechny ty stare hodinky mizi...

 

Jak jste znicili/prisli o hodinky? Prodej na chronomagu se nepocita, to je jen předání do jinych rukou :-) ..opravdu jste nekdo zrusil hodinky ? A pri jaké aktivite?

 

Ja, krome prodeje, jsem dvoje hodinky ztratil.. ještě v době před chronomagem jsem nejake bezne hodinky mel a vzdy po nejake dobe mi zmizely z ruky.. asi špatná stezejka.. a v obou pripadech jsem si toho ani nevsiml, az po nejake dobe jsem koukal, ze mam proste prázdné zápěstí... :-o)

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 68
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já taky jedny ztratil. Normálně si odpoledne chodím po městě, dávám je na rozličné místa a fotím je. Pak zapluju do hospody a tam si taky hraju na fotografa. Dojdu domů a říkám si, že ráno vstávám do práce, tak ty co mám na ruce vyměním za model s budíkem. No a ty první už sem pak nikdy nenašel :-( takto si to pamatuji a možnost, že sem se opil jak zvíře, je vyloučena:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bohuzel to nemam zdokumentovano, to bylo jeste ve starych drevnych casech. Mel sem nejake quartzky (noname) a pri jedne akci sem v prubehu asi 30 minut vystrilel nejakych 1500 ran z kulometu. Kdyz sem se nasledne podival kolik je hodin, tak minutova i hodinova rucka lezely na sobe narovnane dole u "šestky".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem přišel o Festiny v hospodě. Dával jsem s pinglem a ještě jedním kámošem takhle k večeru páku, turnaj jak cyp, a sundal jsem si hodinky. No a pak mi je asi ten pingl čórnul. Nikdo jiný už tam nebyl. Tak, jestli to tady čteš, tak si je užij parchante !!!  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi, na nějakém podnikovém školení v rekreačním středisku, mě tak dlouho otravovala moucha, že jakmile si sedla na stůl, tak jsem vší silou dlaně do toho stolu praštil. Moucha samozřejmě fuč a spolu s ní i Citizeny. Od té doby vždy jenom plácačkou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před pár lety jsem šel něco brousit na zahradu, na plastových Swatchkách v automatu se začali dělat ďubky, tak jsem si je sundal a odložil ve sklepě a jsou fuč. Stále jsem to nevzdal a i asi po šesti letech po nich stále pátrám :-( Dále pak luxusní Citizeny mě při autohavárii ukradli v sanitě při záchraně mého života, už jsem to tady jednou psal...to jsem nechal plavat, i přes to že to přiznali.

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před pár lety jsem šel něco brousit na zahradu, na plastových Swatchkách v automatu se začali dělat ďubky, tak jsem si je sundal a odložil ve sklepě a jsou fuč. Stále jsem to nevzdal a i asi po šesti letech po nich stále pátrám :-( Dále pak luxusní Citizeny mě při autohavárii ukradli v sanitě při záchraně mého života, už jsem to tady jednou psal...to jsem nechal plavat, i přes to že to přiznali.

Tohle mi prijde jako strasna svinarna, kamaradovi takhle po nehode ukradli hodinky, notebook, telefon a jeste nejake veci. Horsi bylo, ze uz mu to bylo jedno....

V aute zbyla jen jedna bota a policajti predali prazdnou tasku, jen s papirama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem byl leklej jak ryba a když mě napichovali, tak jsem se probral a viděl jak mi je doktorka sundává. V nemocnici nikdo nic nevěděl, saniťáci všechno zatloukli. Když jsem se dal dohromady, koupil jsem puget růží a šel za paní. Ta když viděla že si pamatuji každou sekundu z té chvíle kdy jsem byl zrovna online, si zázračně vzpomněla a prý že mě je dala do kapsy u bundy :-) Nechal jsem to být, přeci jenom mě pomohli, ale svinstvo to je a prý běžné...

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz mi bylo asi 12 let (coz uz je skoro 30 let), litali jsme polese a rozsekal jsem sklicko na svych prvnich primkach. Tak ksem si je opatrne zabalil do batuzku. No a pak uz jsem je nikdy nevidel. Jako by se vyparili. No teda, asi jsem je spis nekde vysypal. :-)

 

Pak uz jsem prisel jen ojedny quartzky kdysi kdesi v hospode. K tomu ale popis nepridam, protoze bych si ji musel vymyslet. Ve zkratce receno, zmizely v alkoholickem okne... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz mi bylo asi 12 let (coz uz je skoro 30 let), litali jsme polese a rozsekal jsem sklicko na svych prvnich primkach. Tak ksem si je opatrne zabalil do batuzku. No a pak uz jsem je nikdy nevidel. Jako by se vyparily. No teda, asi jsem je spis nekde vysypal. :-)

 

Pak uz jsem prisel jen o jedny quartzky, kdysi kdesi, v hospode. K tomu ale historku nepridam, protoze bych si ji musel vymyslet. Ve zkratce receno, hodinky zmizely v alkoholickem okne... :-)

Upraveno uživatelem XXmass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou jsem se rozbil na kole a to fest, no a az v nemocnici, kdyz mi doktor kartacoval koleno a bok, jsem si uvedomil, ze jsem mel na ruce casia ( je to uz fakt dyl ). Kdyz jsem jel okolo zpet, uz jsem je tam nenasel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem byl leklej jak ryba a když mě napichovali, tak jsem se probral a viděl jak mi je doktorka sundává. V nemocnici nikdo nic nevěděl, saniťáci všechno zatloukli. Když jsem se dal dohromady, koupil jsem puget růží a šel za paní. Ta když viděla že si pamatuji každou sekundu z té chvíle kdy jsem byl zrovna online, si zázračně vzpomněla a prý že mě je dala do kapsy u bundy :-) Nechal jsem to být, přeci jenom mě pomohli, ale svinstvo to je a prý běžné...

Tohle je ale docela drsné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V červnu 2013 nehoda na motocyklu. Proletěl jsem se trochu vzduchem. Meoris v titanu jsem zabořil do asfaltu. Sundalo mi to rukavici. Korunka zmizela a tah se přetrhl. Hodiny šly dál. Škoda, že jsem si při tom trochu zmrzačil pravou ruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 kdyz mi doktor kartacoval koleno a bok, jsem si uvedomil, ze jsem mel na ruce casia

To jsi tedy hodinkář pár exceláns :notworthy:  Já, když jsem kdysi položil motorku v trenkách, zažil jsem to kartáčování stehna taky a nedokázal jsem při tom tedy myslet na nic...

 

 

Na základce jsme zapomněl hodinky v šatně tělocvičny a šel jsem pak za tělocvikářem, jestli je nenašel.

Otevřel šuplík stolu, prej který to jsou.

Říkám, že žádný a on, ať si teda vyberu, jaký chci.

To vlastně nebyla ztráta, ale první trade  :)

Vydělal jsem novou komplikaci (datum)...

 

Ztratil jsem                                                                                                                                        A získal

post-7543-0-37652000-1494319751_thumb.jpg

post-7543-0-65305200-1494319777_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Chronař
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...