Přejít na obsah

Jak jsem přišel o hodinky..


petr_cha

Doporučené příspěvky

Jednou, kdysi dávno, jsem vylezl v Praze z Futura, nametenej jak zájezd Dánů, a velkopansky si sednul do první dročky.

Po cestě sem zjistil, že jsem hotovost propil, sundal Swatchky, přidal Ericssona....a zaplatil. Kikot, nó. :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 68
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dostal jsem vintage diverzky a proto že se mi zdály až moc olezlé, rozhodl jsem se je vylepšit. Rozebral jsem je, sundal rozbité sklo, sklo, nechal pochromovat pouzdro. Sklo jsem podobné již nesehnal, takže jsem ho nahradil jiným, lunetu jsem dokaličil čištěním , takže zůstala bez indexů, dýnko po pochromování pouzdra nesedělo. Nejspíše bylo přilepeno už předtím. Výsledek, trojek se v pouzdru hýbe, luneta je kamufláž, sklo průhledné, ale neladí a hodinky leží ve skříni. Vlastně, jako by nebyly :frusty: . 

Ovšem, kdyby se našel zachránce??? , možná by ještě byly  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, přidám se taky.

Kdysi dávno v pravěku jsem se nechal ukecat švagrem k sázce na "koníčky" (pár nesmyslných tipů na fotbalové zápasy) a jak to tak občas bývá, potkalo mě nováčkovské štěstí a vyhrál jsem. Za tu výhru jsem si pořídil "zlaté hodinky" (chronobundus v nedohlednu). Pak jsem se někde na diskotéce v těch divokých letech přimotal k nějaké bitce jako ochránce slabších a lidských práv, dostal jsem po čepani a bylo po hodinkách.

No a představte si, teď jsem je objevil v bordelu po stěhování. Mají vylomenou levou spodní nožku.

Už jsem je dávno oplakal a nyní takové retro. :-)

post-38656-0-83363200-1501843717_thumb.jpg

post-38656-0-85226000-1501843750_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...to já jsem dostal své první digi Texas Instruments spolu s kalkulačkou cca v roce 85, hned mi to ve škole zabavili a vrátili, až došla v hodinkách baterie. Ta u nás nešla sehnat. Druhé digi jsem tunil. Reflexním fixem jsem přejel okýnko zevnitř pouzdra...pak se mi to nelíbilo a ředidlem smázl...včetně té barvy, co byla na skle. Vznikly tak hnusné skeletony-digi.

Upraveno uživatelem Sacíbagr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som si z prvej stredoskolskej brigady kupil (ako poriadny sk8ták) POP Swatch. Bolo to okolo roku 1995. Ak si ten model pamatate tak na remienku bolo prevlecene puzdro a hodiny boli v puzdre zacvaknute. Na kupalisku som skocil zo skokanskeho mostika a na ruke mi zostal iba remienok a puzdro. Hodiny zostali na dne bazena. Pod skokanskym mostikom bola hlbka cca 6m, takze hodiny tam zostali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som si z prvej stredoskolskej brigady kupil (ako poriadny sk8ták) POP Swatch. Bolo to okolo roku 1995. Ak si ten model pamatate tak na remienku bolo prevlecene puzdro a hodiny boli v puzdre zacvaknute. Na kupalisku som skocil zo skokanskeho mostika a na ruke mi zostal iba remienok a puzdro. Hodiny zostali na dne bazena. Pod skokanskym mostikom bola hlbka cca 6m, takze hodiny tam zostali.

Mna by 6 metrov neodradilo. Kazdopadne skoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ja sem dam pribeh se stastnym koncem. Na zacatku to byly Citizeny od Kuncakovo netere utopene v bazenu, s rozteklou lumi do celeho strojku a ulomenym cepem sekundoveho kola

4c3a9d7be487bc904a7ac579cd156cc3.jpg

d7cbd9dd13df61a34062761e939d6a02.jpg

ke me se dostaly od Kuncaka v cervnu 2016 v zalostnem stavu, jako dar na hrani, a po nalezite peclive ozdravne kure, s novym cifrem a ruckama, mi dnes slouzi jako paradni tooly, co prezijou uz vsechno, navic s presnosti chronometru... :-)

aktualni foto:

6b5570061d5d6314210ac2554c27cf98.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Přišel jsem o Tissoty při stěhování z paneláku do rodinného baráku před 3 lety. Dostal jsem je od táty před 20 lety, kdy on nosil Rakety a tyto hodinky dostal od obchodního partnera a zdály se mu nějaké nic moc oproti Raketám :-), tak mi je dal...

Pořád si ale myslím, že někde v baráku přece budou a tak čas od času prohledávám všechny možné skuliny. Zatím neúspěšně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bolo to už dávno, keď som chodil na letné brigády do anglicka na jablká a tak podobne, pri ceste domov mi dali na letisku batoh cez RTG, cervene svetla na celu halu, frajer mi hovori ze tam mam plynovu bombu aj s horakom ( camping ) ale to, ze som mal v hornej komore aj moje DW 6900 Fire Fox edition mi skurvenec nepovedal a zistil som to az doma pri vybalovani ze si ich negr čórkol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Já přišel o své první primky na školním plavání. Společné šatny, hodinky jsem si pověsil na háček vedle kalhot. Po návratu hodinky fuč. Učitelka prohlídla všechny kluky a zavazadla, co jsme v šatně byli a nic. Takže asi někdo z personálu... Ale to bylo také dávno (před 89).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...