Přejít na obsah

Casio G-shock AWG M100B


loquito

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám objednané tyto hodinky z timestore.cz standardně stojí kolem 4200 a tady je mají ve slevě 3500. Můžu být v klidu s originalitou hodinek a zkušenostmi s obchodem? Našel jsem tu vlákno, že nějaké Tissotky, že ty byly fake, ale spoléhám na to, že samotný obchod to nevěděl. Dá se na první pohled poznat fake? Nebo je třeba na krabici nebo v záručním listu serial number, který jde vyhledat na official stránkách? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, 

z timestore jsem objednal a koupil CASIO AWG M100S-7A a vše je v pořádku. Ostatně můžeš se podívat na historii hodnocení obchodu na heurece, případně jinde viz.  https://obchody.heureka.cz/timestore-cz/recenze/  a všechny pročíst - při investici do čehokoliv je třeba potlačit lenost a věnovat chvíli času zkoumání eshopu  :)

Doufám ale že se u Casio G-shock AWG M100B nedostaví zklamání z horší čitelnosti digi displayů. Tak ať hodinky slouží  :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S notorickou pravidelností se tady objevují dotazy na běžné hodinky, jenž jsou koupitelné všude, ale vždy s poznámkou, že je někdo údajně našel na timestore.cz, a že kdysi kdesi slyšel/četl, jak tam prodali/prodávají fake. Autor dotazu samozřejmě čerstvá registrace. Ten obchod musí neschopné konkurenci sakra ležet v žaludku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...