Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

Bitcoin letí vzhůru a tak by me zajímaly Vaše názory na tuto kryptomenu.Za sebe mohu říct ze jsem skeptik " ještě si živě pamatuji noc před třemi lety kdy během par hodin ztratil 50%sve hodnoty .

 

Pridavam par grafu 48b5b1ab5b7c62771f26152ec12cdf10.jpgfeffdf9a73b179e9929f75c7df603b7b.jpgfda804f934c25e0efcf6155e956c2ad7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

ja to treba sledoval dlouho a prislo mi to dost zajimave uz kdysi. Pak jsem chtel za nejaky obnos nakoupit btc / ltc, a drzet treba 3 roky. Misto toho jsem koupil rigy cca 40ks r9 270oc, byla to jedna z tech vetsich tezicich stanic u nas :-) s myslenkou, ze to bude lepsi diverzifikace a budu schopen pripadne tezit neco jineho, navic v dane dobe jakakoliv investice do tezeni mela navratnost 40 dnu. Takze po skoupeni nedostatkovych karet po eu a rozbehnuti rigu se to v nasledujicim mesici nebo dvou samozrejme cele podelalo, btc dolu, efektivita tezeni brzy tak na pokryti nakladu. dnes uz davno netezim nic, drzim 90% v LTC, a dnes na tech 30usd za LTC jsem konecne na nule, kdybych to prodal. Sam uz jsem se s tim ztracenym pulrokem, kdy jsem tim zil, a i s tema penezma vyrovnal, takze uz je mi to jedno, budu to drzet jeste klidne dalsi 2 roky a uvidim kam se to vyvine, treba me to prekvapi casem, protoze btc prece bude za 10,000 usd a DOGE to the moon ;-)))

 

Nicmene na ty vanoce v serverovne, nepochopeni kohokoliv v okoli, na tu zrudnou montaz vsech tech kompu, hromadu vsech tech krabic od komponentu, reseni co s tim vsim teplem a jak to uchladit....na to asi nikdy nezapomenu ;-))) vlastne to bylo super, takovou spontanni akci uz asi nezaziju :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja na to mam teda opacny nazor, je to zajimava a smysluplna alternativa, casem realne vyuzitelna, ktera je stale uplne na zacatku. Verim dokonce, ze ten BTC fakt bude pres 5,000 USD. Penize, co mas taky nejsou dnes kryte nicim. V bance je to taky jen par nul a jednicek. Podivej se na manipulace s EURem u nas za posledni dva roky, to treba u vyznamnych kryptomen neexistuje, a je mi to sympaticke. Trh urcuje cenu, platby jsou v real-time a prakticky zadarmo kamkoliv po svete.

 

Driv jsem mel chut tech brutalnich vykyvu hodnoty vyuzit a obchodovat s tim casteji, ale to vedlo jen k pruletu :-) Takze se mi dnes po tech letech konecne osvedcuje v komunite obligatni HODL!, cize nakoupit a drzet :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A o tulipománii už jste četli, páni investoři? Sice skoro 400 let stará "investiční bublina", ale nic trefnějšího mě v porovnání s Bitcoinem (a občas i hodinkama) nenapadá. Ale dodavatelé hardwaru a energií Vás jistě rádi podpoří, až to zase praskne...  :shit:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku, ukaz mi aspon na jeden jediny kseft na svete, ktery se nemuze podelat. ;-)

Muzou to byt BTC, muze to byt zlato, muze to byt kukurice, muze to byt Microsoft, muze to byt cokoliv.

Svet nepatril nikomu, kdo nebyl hrac!

Kdyz uz jsi tady nahodil ty tulipany, tak ti musi byt jasne, ze to chtelo naskocit hned ze startu a pote v pravou chvily zmizet. Ale po bitve je kazdy general!

S tema BTC je to podobne.

Je to risk. O tom zadna. Ale, jak uz jsem psal, ma to sve pro a proti.

( jen upozornuji, ze v BTC nejedu )

Vsichni vime ze burzou hybou dve veci:

Strach a chamtivost.

Prirovnal bych to k tomuto:

Mas chut na vyborny kubansky doutnik, ale mas pouze jednu sirku.

Zalezi jenom na tobe, kdy si ho zapalis. Jakmile to udelas, tak se musis postarat o to, at ti nezhasne, ale nesmis ho kourit tak dlouho ze zhorkne.

Pokud si ho vychutnas a zavcas uhasis, tak jsi spokojen. ;-)

U BTC je potreba vyckavat. Jeho cas padu prichazi ve vlnach a ver, ze zase prijde.

Je velice riskantni, ale zato muze byt vydelecny. Urcite bych ho ale nedrzel dlouhodobe. (pokud ho nedrzis od zacatku)

Tyto virtualy jak vznikly, tak taky muzou zajit.

A vo vo tom to je! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku, ukaz mi aspon na jeden jediny kseft na svete, ktery se nemuze podelat. ;-)

Muzou to byt BTC, muze to byt zlato, muze to byt kukurice, muze to byt Microsoft, muze to byt cokoliv.

Svet nepatril nikomu, kdo nebyl hrac!

Kdyz uz jsi tady nahodil ty tulipany, tak ti musi byt jasne, ze to chtelo naskocit hned ze startu a pote v pravou chvily zmizet. Ale po bitve je kazdy general!

S tema BTC je to podobne.

Je to risk. O tom zadna. Ale, jak uz jsem psal, ma to sve pro a proti.

( jen upozornuji, ze v BTC nejedu )

Vsichni vime ze burzou hybou dve veci:

Strach a chamtivost.

Prirovnal bych to k tomuto:

Mas chut na vyborny kubansky doutnik, ale mas pouze jednu sirku.

Zalezi jenom na tobe, kdy si ho zapalis. Jakmile to udelas, tak se musis postarat o to, at ti nezhasne, ale nesmis ho kourit tak dlouho ze zhorkne.

Pokud si ho vychutnas a zavcas uhasis, tak jsi spokojen. ;-)

U BTC je potreba vyckavat. Jeho cas padu prichazi ve vlnach a ver, ze zase prijde.

Je velice riskantni, ale zato muze byt vydelecny. Urcite bych ho ale nedrzel dlouhodobe. (pokud ho nedrzis od zacatku)

Tyto virtualy jak vznikly, tak taky muzou zajit.

A vo vo tom to je! :-)

Ty jsi velkej hráč, tobě bude patřit svět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo tu neříká : "dejte vše do bitcoinů". Ale mít v nich alespoň trochu, stejně tak ve zlatě, to není od věci. Ovšem pokud by takto začalo uvažovat podstatné procento lidí a třeba Američané a Evropané by najednou chtěli mít byť jediné procento penzijních úspor v bitcoinu, nárůst jeho ceny by byl ohromný. Vždyť si vemme, že jich nikdy nebude více, než 21 milionů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naivní.

Přijde bitcoin 2.0 a bude více cool a trendy.

Nebo se rozdělí na více než 8 desetinných míst.

 

jdu si koupit kukuřičný lupínky a doutník, udělám něco pro společnost

nebo prijde měnová reforma , hyperinflace , válka nebo nevim co ještě...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...