Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

Jo a jeste bych nerad opomenul a varoval - kdysi se mi jako nejjednodussi varianta jevila intraday trading v "super" aplikaci plus500, s vyuzitim pakovyho efektu. To byl zatim muj nejvetsi prulet, protoze maji nepsany limity na volatilitu, a pokud dojde k neocekavanymu vyraznejsimu vykyvu, tak proste uzavrou obchodovani a s nakoupenym aktivem nemuzete udelat vubec nic, a nakonec uzavrou obchody urcenou hodinu v noci. Takze pokud to treba leti dolu, a clovek by to jeste chtel zahaltovat a prodat s mirnou ztratou, tak to najednou nejde, proda se to samo treba o 8h pozdeji s kurzem nekde uplne v riti, a s tou pakou to pak fakt boli. Intraday s BTC je v mych ocich normalni gamble, nic jinyho, a na tom plus500 je to uplne totalni ulet :-))

 

Kdyz uz do toho jit a zkusit trochu risku, tak pouzit penize, na kterych nezalezi, koupit, schovat a drzet. A predevsim se odprostit od nejakych vizi a nazoru na netu, co to ovlivnuje, a jak to bude za rok. Obecne je to prelomove, zajimave, myslenka spravna, ale za mesic-dva muze byt BTC klidne zpet na 200-300 USD. A to bych zrovna opet nakoupil :-DDD

Upraveno uživatelem Mechac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...

Já jsem zatím spokojen - jedu na Poloniexu kombince obchodů BTC - ETH příp. BTC - XRP... Bitcoiny zatím zdárně pomalu a jistě přibývají a jejich cena také roste, tak snad to chvíli vydrží.

Ale dal jsem si celkem přísná pravidla a hlavně to od začátku beru tak, že v tom mám jen částku, o kterou když přijdu, tak mě to nebude až tak bolet... Spíš by to bolelo v hlavě, že bych přišel o iluze, že něco celkem funguje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Vsak to prijde,neboj nic ;-)

diky za přání;-) z části výnosu plánuju nové hodziny.Dream watch RLX sub,poslední tyden jsem začal myslet na Patek Phillippe aquanaut, no nakonec to můžou byt Seika;-) Nic proti Seiko. PS: je to letadlo,ale zatím letí...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak jo ;-)

Muj negativni postoj je zalozen jen a pouze na osobni antipatii vuci tomuto "projektu".

Nicmene je fakt, ze vydelat se na tom da. Taky je jasny, ze vydelat balik nemuzou vzdycky vsichni, to by to letadlo jaksi nevzlitlo :D

Preji ti, abys nasel silu vyvrat "vcas". Lepsi RLX v hrsti nez PP na strese :D

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamos jestli neni pohadkar, tak je docela strelec, kteremu to zrovna vyslo - ALE :-) Doporucovat v breznu nakup BTC - v te dobe na urovni 1200 USD, coz byla hodnota maxima z prosince 2013, a nasypat do toho 1,5m Kc, to uz chce koule a vesteckou kouli k tomu. Vydelal teda cca 2,4m Kc, gg.

 

Vedle toho, LTC stal v tom breznu 4 USD, a jeho alltime max bylo z prosince 2013 45 USD, a pravidelne kopiruje se zpozdenim vyvoj BTC, tzn. byly pravedpodobne predpoklady v breznu, ze LTC rust prave bude. Kdyby stejny penize dal byval do LTC, vydelal by za stejne obdobi cca 16m Kc. Jeste lip - na zisk toho samyho 2,4m Kc z BTC, by mu stacilo investovat jen 220k Kc. To by byla moje volba, kdybych je nemel natezene z roku 2013 :-)))

 

 

 

Jo, kámoš mě přesvědčoval k nákupu koncem března. Nechtělo se mi do toho, neměl bych na to nervy. On jich koupil 50. Prodal je před týdnem. :D

Upraveno uživatelem Mechac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamos jestli neni pohadkar, tak je docela strelec, kteremu to zrovna vyslo - ALE :-) Doporucovat v breznu nakup BTC - v te dobe na urovni 1200 USD, coz byla hodnota maxima z prosince 2013, a nasypat do toho 1,5m Kc, to uz chce koule a vesteckou kouli k tomu. Vydelal teda cca 2,4m Kc, gg.

 

Vedle toho, LTC stal v tom breznu 4 USD, a jeho alltime max bylo z prosince 2013 45 USD, a pravidelne kopiruje se zpozdenim vyvoj BTC, tzn. byly pravedpodobne predpoklady v breznu, ze LTC rust prave bude. Kdyby stejny penize dal byval do LTC, vydelal by za stejne obdobi cca 16m Kc. Jeste lip - na zisk toho samyho 2,4m Kc z BTC, by mu stacilo investovat jen 220k Kc. To by byla moje volba, kdybych je nemel natezene z roku 2013 :-)))

Hmm : kdo umí umí:-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není pohádkář, kupoval je tuším za cca 950 USD. On je prostě střelec, podobně si vsadil 200k na vítězství Trumpa ve volbách, když byl kurz 1:3, jeho to baví. Na LTC jsem se ho neptal, já to nesleduju, takže mě to ani nenapadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...