Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vypadá to, že vlákno opět ožije. 12,7K je pěkný skok oproti minulému týdnu. Škoda jen, že alty se zatím vůbec nechytají.

To je fakt. Pekne to letí nahoru. Sice pro reálné posílení by to chtělo trošku korekci, ale je vidět, že se něco děje.

 

Tez jsem hodne v altu, až se trochu ustali btc, tak se to začne prelivat. Hlavní je, že kapitalizace pekne rychle roste. Chtěl bych 900B$ do konce roku, to by bylo úžasný (možná spíš jen mokry sen).

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

V poslední době zase ožívá vše kolem bitcoinu. Zatím jsem se tím nezabýval, ale zvažuji to.

 

Než začnu hledat a pátrat, může mi někdo, prosím, poradit, doporučit, kam se zaměřit:

 

- jakou kvalitní peněženku - mobilní aplikaci - android  (nemíním tím platit, spíše jako investice)?

- kde si založit účet - je spjatý s konkrétní peněženkou?

- kde nakoupit - jaká burza - dostupnost, ceny, ? ?

 

Klidně přidejte i další rady.

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V poslední době zase ožívá vše kolem bitcoinu. Zatím jsem se tím nezabýval, ale zvažuji to.

 

Než začnu hledat a pátrat, může mi někdo, prosím, poradit, doporučit, kam se zaměřit:

 

- jakou kvalitní peněženku - mobilní aplikaci - android  (nemíním tím platit, spíše jako investice)?

- kde si založit účet - je spjatý s konkrétní peněženkou?

- kde nakoupit - jaká burza - dostupnost, ceny, ? ?

 

Klidně přidejte i další rady.

 

Díky.

to že nechceš bitcoinem platit je rozumný názor, on na to totiž není stavěnej

a než řešit technicko-organizační záležitosti kde koupit a jak si zajistit přístup (jak uchovat), tak si nejdřív udělej investiční plán, tedy pokud nejsi nadšenec-hazardér

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Androidu mi vyhovuje "Simple Bitcoin Wallet". Je to spíš o pocitu, která peněženka se ti líp ovládá.

 

Propojení s účtem nevím, co znamená.

 

Získat bitcoin můžeš více způsoby. 

 

1) vydělat si ho

2) koupit při osobním setkání, např fb skupina krypto veksl

3) burzy

4) bitcoinmat

 

Každý způsob má své pro a proti.

 

Není úplně moc šťastné do toho jít, protože "to zase ožívá". Spíš je lepší věřit mu dlouhodobě a postupně přikupovat.

 

 

V poslední době zase ožívá vše kolem bitcoinu. Zatím jsem se tím nezabýval, ale zvažuji to.

 

Než začnu hledat a pátrat, může mi někdo, prosím, poradit, doporučit, kam se zaměřit:

 

- jakou kvalitní peněženku - mobilní aplikaci - android  (nemíním tím platit, spíše jako investice)?

- kde si založit účet - je spjatý s konkrétní peněženkou?

- kde nakoupit - jaká burza - dostupnost, ceny, ? ?

 

Klidně přidejte i další rady.

 

Díky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...