Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Dneska poprve, vyrobene o vikendu. Pracovni nazev ?bagancata Republika?.

c5e750a5481610b4884357e769354403.jpg

 

77e3e7b095dcd3bf5e37ac5b13e2db30.jpg

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hezky , byl jsi na kurzu u bena viď? škoda že to jsou jen flex , měli jste to ušít pořádně do rámu :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky .

Ano byl, je to narocny vikend, vysledek fakt tesi a s Benem to utika a clovek se nauci, je to mistr.

Na kurzu jsem byl dvakrat a rad se zas vratim, tak priste zkusime to ramovy siti.

Dva pary jsem zkousel sam doma cely rucne, ale chybi mi praxe, znalosti a to se snazim naucit na kurzu.

Jako konicek me to moc bavi.

 

2db96a3da3e7e1f60f4256954ec66031.jpg

 

2223e49b89e729b62e0ad0b3fac13d64.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kecáš. Budeš v tom chodit normálně mezi lidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:clap: :clap: :clap:   uvidime zda mi sednou.Takhle drahé boty jsem snad v životě neměl. Ale zaujali mě moc.

Se u mě tudle stavoval kámoš v takový svítivý petkový bundě - říkám mu: Kam deš lyžovat a von se hned nasral. Musela bejt taky drahá.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dva roky mě baví Filling Pieces. A jestli se někdy tyhle boty zničí, tak koupím zase FP, jsem spokojen. Chtělo by to akorát lepší (více syntetické) tkaničky.

post-23865-0-40147700-1549697749_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dorazila zásilka bačkůrek a teď už jen aby dorazilo jaro :). Nosil jsem doteď modely 574 a 996 a musím zodpovědně říct, že tyhle boty jsou o notný kus dál jak ve zpracování tak i v pohodlnosti.

Je to oproti 574kám fakt takový rozdíl? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PROSBA: Manželka si usmyslela monk shoes. Zatímco pánských jsou mraky, pro ženský nic moc. Vyhlídla si tyhle:

https://www.beatnikshoes.com/en/handmade-shoes/double-buckle-shoes-for-women-june-brown/

 

ale pokud jsem to dobře pobral, tak to nejsou rámovky a za lepený boty mi to přijde dost. Netušíte nějakou rozumnou alternativu, resp. kde se podívat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po nějaké době zase zpět a hned si musím postěžovat... Dal jsem na reklamu a vidinu mít česky boty, tak jsem si po předchozím vyzkoušení na krámě objednal boty od Vasky... Potřeboval jsem boty do sněhu, který tu za tu dobu byl. Je tomu už měsíc a půl a boty nikde. Jen kecy o tom, jak jsem si krásně objednal a jak už se šijou. Jsem měl za to, že boty mají skladem ve Zlíně a ne, že na ně budu čekat a ještě tak dlouho. Takže to vidím tak, že až mi dají vědět, že si mám jít vyzvednout boty, tak jim s klidem v duši odepíšu, že zima už skončila a jejich boty už nepotřebuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skladem jich asi moc mít nebudou, jestli vůbec, měli by je dělat vždy až ve chvíli, kdy obdrží objednávku (i pro případ, že by chtěl člověk něco "spešl"), ale i tak je ta tvá doba dlouhá. Sám od nich jedny mám a trvalo to cca 2 týdny, max 3, už nevím přesně, jedny má i přítelkyně a taky to bylo cca na 2 týdny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...