Přejít na obsah

Fotka
* * * * - 27 Hlasů

Co nosíte (tentokrát na nohou)

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11566 odpovědí na toto téma

#11521 honza71

honza71

Perun s námi !

• Member_50
  • 4 989 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:se mi dobře

Publikováno 12.květen.2019 - 08:48

Zdarec, negativni ohlasy odnese vitr, a pozitivni napnou plachty...

Sibiruv bratranec nejsem, kazdej jsme nejak ujetej ale to je asi kazdyho vec, osobitost a styl...

My se tady nekdy jen tak postuchujem.... nic negativniho :). Nacelnik se tu obcas vytasi s nejakou tou "uchylarnou".
Pokud jsi spokojeny, je vse v cajku. Ta moja temhle zdravejm botam taky propadla, jen ty vzory ma o mnoho usedlejsi.
All I Really Need To Know I Learned In Kindergarten (Robert Fulghum)
Jsme tak velcí, jak velké věci nás rozčilují.

#11522 Happy88

Happy88

Učedník

• Member_50
  • 149 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno
  • Fanoušek značky:Seiko, Eterna, Tudor

Publikováno 12.květen.2019 - 09:11

Dik Frantikovi a Questovi za reakce. Na slevy v LePremieru jsem pak jeste koukal ale bohuzel co se mi libilo tak nemeli, nebo mi to nesedlo. Mam vysokej nart a tak musim bohuzel jen kopyto G a treba ty jejich paradni chukka boty skoro pres nart nenazuju, takze pro me nenositelny :(

Nejlip mi sedly klasicky Holborn, takze asi objednam z toho Herrings pripadne sem na webu dohledal jeste Pediwear, kde maji taky obcas v akcich Loake a Barker za velmi slusny ceny.

Btw. mate nekdo zkusenost s porovnanim velikosti Barker vs Loake? Na prodejne v LP mi rikali, ze Loake sou o pul cisla vetsinou jinak (mensi), takze jestli mam rovnou zkusit trochu vetsi Barkery se stejnym kopytem.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Seiko "Monster" SRP307J1

OrientStar Classic EL05004W

Casio G-Shock DW-5600E-1VER

Grand Seiko SBGF003

#11523 warann

warann

Guest

• Member_50
  • 3 911 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 12.květen.2019 - 09:38

Dik Frantikovi a Questovi za reakce. Na slevy v LePremieru jsem pak jeste koukal ale bohuzel co se mi libilo tak nemeli, nebo mi to nesedlo. Mam vysokej nart a tak musim bohuzel jen kopyto G a treba ty jejich paradni chukka boty skoro pres nart nenazuju, takze pro me nenositelny :(

Nejlip mi sedly klasicky Holborn, takze asi objednam z toho Herrings pripadne sem na webu dohledal jeste Pediwear, kde maji taky obcas v akcich Loake a Barker za velmi slusny ceny.

Btw. mate nekdo zkusenost s porovnanim velikosti Barker vs Loake? Na prodejne v LP mi rikali, ze Loake sou o pul cisla vetsinou jinak (mensi), takze jestli mam rovnou zkusit trochu vetsi Barkery se stejnym kopytem.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nohu mám úzkou, nosím F a od Loake a i Barker mám stejnou velikost. Ale, už si mi stalo, že dle kopyta mi od Loake mi byla tatáž velikost jednou velká (nějaký desert boots) a jednou malá (to byly nějaký kotníkový boty, co nakonec skočnily u Zrna). Takže záleží na kopytu.

#11524 Moty

Moty

Anything´s possible

• Member_50
  • 4 918 příspěvků(y)
  • Bydlí:Pod Řípem
  • Fanoušek značky:Rodina, zvířata, lyžování, auta, letadla, film, muzika

Publikováno 12.květen.2019 - 11:10

@ Moty - to se mi nezdá, resp. nechci ti kazit náladu, ale nevím, zda jsi vybral dobře. Loake nebo Baker nejsou RW a měly by sedět od počátku. Aspoň já to tak vždycky měl. A v čem je konkrétně problém, se sirkou ?

Tlačí me z boku palce, na tom velkým kloubu

Courage is resistance to fear, it is mastery of fear , not absence of fear.

Mark Twain

#11525 warann

warann

Guest

• Member_50
  • 3 911 příspěvků(y)

Publikováno 12.květen.2019 - 13:46

Zkusil bych toto https://eshop.gemini...choCloMQAvD_BwE + napínáky.

#11526 clockyclock

clockyclock

Megazávislák

• Member_50
  • 2 828 příspěvků(y)
  • Bydlí:Doma
  • Fanoušek značky:Tudor, Heuer, Rolex

Publikováno 12.květen.2019 - 18:29

Zdarec Borci, nosite tu nekdo Barefooty? Nevim jestli tu uz neni vlakno...
Jsem ted cerstvej majitel, tak omluvte ze jsem to tyden nehledal a mam potrebu to tady zaspamovat...
Mate s tim nekdo zkusenosti?7b31e92ecd8768a4a065ba56db982007.jpg
Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk

Dan Nekonecny by zavidel... jinak tohle je vazne modni peklo :D
<p>Pár kousků: Ingersoll Bison N23 L.E., Suunto T1, Suunto T4D, Hamilton Jazzmaster Square, Timex Ironman Triathlon, Swatch Deep Turtle, Tag Heuer F1, Tag Heuer Monaco, Laco vintage, Tag Heuer Carrera, Bulova BVA 96A119, Breitling Super Ocean, Seiko SKX007, Ollech&Wajs Ocean Master, Breitling Colt II, Laco Flieger, Fortis Flipper, tag Heuer F1, Omega SMP černy v chronu, G-Shocky white, Longines Heritage 1954, Longines Heritage 1935, Omega Bondovky, Omega Planet Ocean, Omega Aqua Terra Chronograph, Omega Speedmaster Moonwatch, Omea Aqua Terra Quartz, Omega Railmaster, Rolex Datejust, Rado Multifunction, Heuer Game Master, Tudor Black Bay, Rolex Submariner HULK, Rolex Datejust bicolor, Rolex Milgauss, Rolex Submariner plechace. Feedback: http://forum.chronom...68-clockyclock/

#11527 bedabedulka

bedabedulka

Učedník

• Member_50
  • 195 příspěvků(y)
  • Bydlí:Městec Králové
  • Fanoušek značky:Laco, Lum-Tec, Seiko

Publikováno 13.květen.2019 - 04:16

Me prave usedly design uplne nebere..
Proste me uhranuli...
Jinak se zenou do nich jdi, maji baleriny v uplne stejnem designu, vypadaji skvele...
Vcera vylet na Hrubou skalu, 15km... Asi po 6 km jsem se prezouval, a neni v nich nejtepleji... Material se dobre cisti a po impregnaci neteceou..
Ale material proste namleta petka

#11528 Moty

Moty

Anything´s possible

• Member_50
  • 4 918 příspěvků(y)
  • Bydlí:Pod Řípem
  • Fanoušek značky:Rodina, zvířata, lyžování, auta, letadla, film, muzika

Publikováno 13.květen.2019 - 08:36

Zkusil bych toto https://eshop.gemini...choCloMQAvD_BwE + napínáky.

Napínáky mám, tamto zkusím, dík moc

Courage is resistance to fear, it is mastery of fear , not absence of fear.

Mark Twain

#11529 warann

warann

Guest

• Member_50
  • 3 911 příspěvků(y)

Publikováno 13.květen.2019 - 08:44

Jako za zkoušku to stojí. Pokud to bude stačit trochu povolit, tak by to mohlo klapnout. Každopádně držím palce.

#11530 Leviathan

Leviathan

mam to pod kontrolou...asi

• Member_50
  • 2 511 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 13.květen.2019 - 14:00

Nadabil som na webe na toto. RW to nie je, ale vyzeraju dobre. Cena podozriva.67EUR

https://www.auluntee...=22087494533199

05b9c415_c2ff_463a_a942_0b409c44f269_102

e355fc056637dd42b2d6acf234ac9ab9_1024x10

Everything always begins with an adventure. The desire to discover, to overcome, to attain.

#11531 noviisek

noviisek

Závislák

• Member_50
  • 661 příspěvků(y)
  • Bydlí:Hradec Králové
  • Fanoušek značky:házená, vodní pólo, golf, a mnoho dalších

Publikováno 14.květen.2019 - 16:44

Clown casual?

#11532 clockyclock

clockyclock

Megazávislák

• Member_50
  • 2 828 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Tudor, Heuer, Rolex

Publikováno 14.květen.2019 - 18:30

:D

<p>Pár kousků: Ingersoll Bison N23 L.E., Suunto T1, Suunto T4D, Hamilton Jazzmaster Square, Timex Ironman Triathlon, Swatch Deep Turtle, Tag Heuer F1, Tag Heuer Monaco, Laco vintage, Tag Heuer Carrera, Bulova BVA 96A119, Breitling Super Ocean, Seiko SKX007, Ollech&Wajs Ocean Master, Breitling Colt II, Laco Flieger, Fortis Flipper, tag Heuer F1, Omega SMP černy v chronu, G-Shocky white, Longines Heritage 1954, Longines Heritage 1935, Omega Bondovky, Omega Planet Ocean, Omega Aqua Terra Chronograph, Omega Speedmaster Moonwatch, Omea Aqua Terra Quartz, Omega Railmaster, Rolex Datejust, Rado Multifunction, Heuer Game Master, Tudor Black Bay, Rolex Submariner HULK, Rolex Datejust bicolor, Rolex Milgauss, Rolex Submariner plechace. Feedback: http://forum.chronom...68-clockyclock/

#11533 krtenek

krtenek

Jsem krtek a ryju.

• Member_50
  • 3 603 příspěvků(y)

Publikováno 14.květen.2019 - 19:41

Chtělo by to kratší tkanice. Ale dobrý křusky.

#11534 raskiscz

raskiscz

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 336 příspěvků(y)

Publikováno 15.květen.2019 - 16:31

https://flpopper.cz/...ie/panske-boty/ Bohužel už mají jen zbytky

Přiložený soubor (y)

Tento příspěvek byl upraven od raskiscz: 15.květen.2019 - 16:35

#11535 sibirnaya

sibirnaya

RLX4EVER

• Moderators
  • 13 960 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno
  • Fanoušek značky:RLX4EVER

Publikováno 16.květen.2019 - 08:55

Aldo - u me dobry

Přiložený soubor  20190516_094331.jpg   489,12K   46 Počet stažení

#11536 ismit

ismit

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 94 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Leijona, Seiko, Prim

Publikováno 17.květen.2019 - 09:25

@ bedabedulka: naprosto a úplně v pohodě. Taky říkám ne zaprděnosti. 

Mám barefoot jenom sandály a právě jsem si zvykl i na asfaltu a stojí to za to, už se na ně těším.

Aktuálně na noze Adidas, asi jediné co jsem kdy měl. Mám takové ty velké klouby palců a už se derou ven...

Přiložený soubor (y)

#11537 bedabedulka

bedabedulka

Učedník

• Member_50
  • 195 příspěvků(y)
  • Bydlí:Městec Králové
  • Fanoušek značky:Laco, Lum-Tec, Seiko

Publikováno 17.květen.2019 - 09:29

Jo, prave mam taky problem s vbocenym palcem a mam kloub na boku vetsi nez ten palec snad

#11538 vojta1

vojta1

Megazávislák

• Member_50
  • 3 913 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 17.květen.2019 - 09:30

Hele a co stojí za to ve smyslu chození v barefoot botách po asfaltu, když pominu ten fakt, že Ti to kurví klembu. Já tomu světu někdy nerozumím. Je to trochu jak příběh co tu psal Frantík o tom hipstrovi co si pochvaloval to nepasterizované mléko a pak se posral ještě v restauraci...

měl jsem: zeno watch p544dd, steinhart ocean one, orientstar classic wz0251el, seiko sarb017, seiko baby sumo,seiko monster orange, seiko retro classic green, orient ray orange,seiko 6139, davosa raf, prim diplomat, seiko samurai white, seiko 7002, seiko skx009, tag heuer aquaracer, seiko snxs77 , seiko monster , skx 171 - mod,seiko snzh53k1, tudor black bay red, Alpina AL525G3S6, Seiko Sumo, Omega speedmaster moonwatch 311.30.42.30.01.005, Steinhart 500 titanium, iwc mark xvi,seiko skx031

Moje vlákno

#11539 shewcza

shewcza

Megazávislák

• Member_50
  • 2 592 příspěvků(y)
  • Bydlí:Moravská Třebová
  • Fanoušek značky:SEIKO, Omega

Publikováno 17.květen.2019 - 09:58

Jako já tomu teda moc nerozumím, ale právě přirozená chůze (čtěte- nejlépe bez bot) by měla klenbu posilovat a ne ji "kurvit". Problémy s plochýma nohama jsou tu od nepaměti, ale v poslední době je toho čím dál tím víc. Stejně jako jiné civilizační choroby. Když můžu, chodím bos a problémy nemám. Problém je podle mě špatná bota. Klenba se posílí jedině chůzí bez opory nikoliv tím, že ji znásilním nějakou vycpávkou. Jsou to tedy jen moje domněnky no... tak jsem se vykecal a jde zase něco dělat  :lol2:

#11540 Harwey

Harwey

Megazávislák

• Member_50
  • 3 127 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 17.květen.2019 - 10:20

Nadabil som na webe na toto. RW to nie je, ale vyzeraju dobre. Cena podozriva.67EUR

https://www.auluntee...=22087494533199

su troska klaunovske, vyzeraju ale super, tak som ich objednal, uvidime kedy dojdu a ci vobec:)