Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Tak to na sebe klidně prásknu. Jak psal Jivl, boty jsou základ. Klidně se oblíkej jako trhan, ale boty musíš mít kvalitní :)

Jelikož do práce chodím pěšky (jsem za to vděčný, je to pravidelný pohyb než si v práci na 8 hodin sednu...) a nachodím denně

tak 5 km, polobotky nosit nemůžu. Takže od podzimu do jara Adidas Outdoor Gore-Tex, v létě Adidas ClimaCool (krásně větrají :),

kdekoliv jinde pak vycházkovou obuv - Josef Seibel a Skechers, někdy Rieker). Na běhání beru Nike nebo New Balance.

 

PS: V práci mám nazouváky Santé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, do prace v zime GTX spolecenske MARC (vyssi), v lete nejake kozene polobotky, jedny jsou urcite od baty, druhy ani nevim.

Normalni (casual) noseni, k dzinam apod.: stridam v zime pohorky Trezeta s tema Marc, celorocne Poduim Crest (sk8 boty).

Lehci vylety a pod. - nejaky adidas s dirama v podrazce, aby nebylo horko na nozicku, narocnejsi tereny nebo pocasi - opet pohorky.

Vylozene letni jsou asi jenom zabky Dyyyzl.

A na behani mam nejaky softshellovy Salomon, to jsou ted moji milasskove :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

95% nosim Adidas klasice, biele s ciernymi pruhmi. Hodia sa ku vsetkym farbam casual oblecenia. Su super pohodlne.

V robote sa ale neprezuvam :sick01: ,toto leto ale uz budem. Slubujem :)

Tych 5% ked som okolnostami nuteny k obleku, tak pekne kozene od Baťu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celoročně (na zimní boty nějak nemám :D ) Oakley (skejťácký), pak jak koukám zde oblíbené Skechers, dále Vagabond a v létě sandále Adidas. Když běhám, tak beru své deset let staré Adidasky, které bych nevyměnil ani za nic :) Jo a pokud jdu na kolo či bike, tak beru Time Equipe nebo Northwave.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podzim až jaro Meindl vysoký, gtx, myslím že se jmenujou Vakuum nový model, ty předchozí vydržely 8let

jaro až podzim nízký boty určený na feráty od Lasportivy - na říčanskou žulu jak dělaný .-) po 2 letech skoro na vyhození

sandále od Bamy

pak mám ještě troje cyklistický botky /Sidi a Specialized/ a možná bych našel lezačky od Salticu .) lyžáky Salomon botky na fošnu Burton

polobotky k obleku mi před 3-mi lety rozkousal pes, spolu s oblekem. Naštěstí tuto součást oděvu zatím nepotřebuji :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Společenské obutí (oblek): Max Joy, Marc

 

Trochu společenské obutí (ne oblek): Fluchos, Pikolinos, Camel

 

Běžné chození: Caterpilar (vícero), Diesel

 

Sportovní chození: Garmont, Salomon (vysoké pohory, softshellky, dvoje větrací), Lizard (dvoje), Umbro, Nike (vícero)

 

Sálovky: Adidas, Asics

 

Kurva, já mám bot. Až teď mi to došlo, že je asi pravda, když mi manželka říká, že mám víc bot než ona s kamarádkou doromady.

 

Edit: vidím, že 3dny do toho zatáhl i cykloboty, tak tedy: Specialized, Adidas.

Upraveno uživatelem lolohh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kůže, značka je mi skoro jedno, ale preferuju co nejvíc kůže, zvenčí i zevnitř ...

 

Stejně tak. Akorát na kolo a vycházky se psem nosím Nike na běhání.

Je fakt, že "kůže" za pětibábu by mi připadala podezřelá.

Nejraději mám pantofle, připravené vedle lehátka u moře. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...