Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Dříve jsem nosil Baťu, ale dnes jezdím v převážné většině nakupovat kousek za hranice do Rakouska. Na běžné nošení je to Daichman. Lepší boty jsou od různých firem. Chtěl bych podotkonout, že jakákoliv značka, která je v Rakousku a má zastoupení i u nás tam vyjde min. o 40% levněji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Crocs

Prosím tě, měl jsi ty Crocsy už v létě? Jaké to je, když je vedro a potíš se? Myslím v té botě. Jsou to v tu chvíli obyčejné plastové boty, v kterýchklasicky potíš a kvůli tomu potu kloužou nohy? Nebo jsou opravdu nějak speciální, že ten pot ... nevím co ... odtéká nějakýma drážkama nebo bůhví co jiného.

Já ty Crocsy zkoušel teď doma u kámoše, jsou opravdu hodně pohodlné, ale to léto mi dělá starosti.

Díky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak trochu se to poti, ale jsou tam takove male spuntiky ktere ti "masiruji" nohu. Hlavni jejich výhodoou je že naprosto pohltí pach, potit se budeš úplně ve všem (nebo aspon já jo). ale je krása když to není cítit. Jinak jsou to nejpohodlnější boty co znám. Na lyžích sem si vzal lyžařskou ponožku a nazul je a vpohodě jsem vydržel chodit 3 hodinky po horském městěčku, po celodením lyžování paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak trochu se to poti, ale jsou tam takove male spuntiky ktere ti "masiruji" nohu. Hlavni jejich výhodoou je že naprosto pohltí pach, potit se budeš úplně ve všem (nebo aspon já jo). ale je krása když to není cítit. Jinak jsou to nejpohodlnější boty co znám. Na lyžích sem si vzal lyžařskou ponožku a nazul je a vpohodě jsem vydržel chodit 3 hodinky po horském městěčku, po celodením lyžování paráda.

Mně se samozřejmě taky potí nohy, nejen v létě. Ale představoval jsem si, že musí být trochu příjemnější se potit do třeba Lizardů (sandály s koženou částí, na kterou se šlape, nevím, jak se jí správně říká) než do plastových bot k vodě, resp. Crocsů. Ty Lizardy mi po létě smrděj jako prase.

Jinak že jsou pohodlné, to já vím, proto o nich přemýšlím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proti pocení nohou je dobrej Driclor.

Jéžiš, abyste si nemysleli, že mi smrděj nohy i přes boty nebo nevím co. Nemám s tím větší problém, než ostatní :D Jenom když nosím 3 měsíce (částečně kožené) sandály na boso, tak pak smrděj, to jo, ale jinak to není žádná tragédie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jinak ze sportovních nedám dopustit na Adidas. Pokud člověk netouží mít na noze poslední výkřik jejich kolekcí, může si pořídit hodně muziky za málo peněz.
Přesně tak, takto nakupuju adidasky v outletu, protože jsem se zařekl, že za tenisky už nikdy nedam víc než dva tisíce ... Ne jako dřív, kdy jsme měl x tenisek po čtyřech ... Je pravda, že vydržely dlouho, to jo ...

 

Tak dnes som som si splnil jeden z mojich dlhodobejšich snov-Nike Air Max :thumbsup_anim:
No neke, to musí bejt remake původních modelů z devadesátejch let, měli jsme s bráchou několikery ... To byly hodně populární ... :) Upraveno uživatelem rorda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Hladal som, ale asi nie dost uspesne. Ak pleverlim forum, pripadne to tu uz je prosim moderatorov o ozrejmenie skutocnosti.

 

Rad by som sa opytal na druhu potrebu muza. Tretiu (zuby) asi nie je potrebne rozoberat :)

 

Aku znacku topanok nosite? Rad by som si kupil nove zimne podla moznosti poltopanky. Doteraz nosievam zn. "Rieker" ale predpokladam ze su aj kvalitnejsie znacky za rozumny peniaz. Ake nosite vy?

 

Prosim o kazdu radu, skusenejsich v tomto smere.

 

Dakujem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spolecenske: Salamander, Leiser

Casual: Bata, Salamander

 

K tomu to prokladam nekolika ruznymi druhy tenisek zn. Nike, zimnimi botkami Humanic a na leto sandaly Umbro.

Jsem konzerva, takze v teto sestave znacek obmenuji modely jiz nekolik cyklu... :)

 

Jen nevim nevim, k cemu Ti takovy pruzkum bude.. Nejlepsi asi bude vyzkouset si ty boty na svoji noze sam..

 

EDIT: doplneni

Upraveno uživatelem carpaccio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...